1000 důvodů proč se nelíbat

Druhý humorný příběh o dvojčatech Sany a Konym a jejich trablech s láskou. Zatímco velký Kony se už nikdy nechce zamilovat a zakládá Klub nelíbačů, jeho sestra Sany je konečně zamilovaná až po uši. Důvody pro nezamilování jsou tytam. Až na to, že Theo ji dosud nepolíbil, a do Konyho života vstoupí dívka Sára dobyvatel srdcí v tom už zase nechtě jede... Kdo napíše seznam důvodů, proč se nelíbat? A k tomu ještě musejí snášet skopičiny brášky malého Konyho, rodiče architekty a pořádkumilovnou hospodyni Ludmilu. Ve volné sérii příběhů o puberťáckých katastrofách vyslovují dvojčata Sany a Kony Kornblumovi svá zásadní ano a ne k lásce. Po 1000 důvodech, proč se nezamilovat teď následuje 1000 důvodů, proč se nelíbat. Pro kluky nelíbače i nepolíbené holky...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/6649/big_1000-duvodu-proc-se-nelibat-jb1-6649.jpg 3.455

Kniha 1000 důvodů proč se nelíbat

ellypusik
22.08.2014

Byla tak úžasná! Už dlouho jsem se u knihy tak neodreagovala a nezasmála, dnes jsem to četla celé ráno až do odpoledne, kdy jsem to dočetla a i když teď čtu jinou zajímavou knihu, tak mě mrzí, že se zdaleka nevyrovná této. Rozhodně hned jak bude příležitost, si od této spisovatelky vezmu další knihy

Roselunda 1928
25.03.2014

(+ SPOILER) !Spoiler!
Neřeší se tam skoro nic jiného než "Kdy mě konečně políbí?" a "On mě nemiluje?:-(" atd... takové knihy nemám moc ráda...myslím, že 2,5 * je celkem moc.

bararich8

Docela sranda...ale četla jsem i lepší.