Banny_L Banny_L komentáře u knih

Dobrá znamení Dobrá znamení Terry Pratchett

Mne bohužel tato kniha dost zklamala s ohledem na ty dva úžasňáky, co to psali. Začátek (který trvá asi tak 400 stránek je do detailů) a na rozuzlení ani člověk nemusí otočit stránku :(. Osobní vzkaz - Padlí andělé, ale no tak, co to mělo být?? Vzmužte se! Hlavně Ty, válko ;)!

18.03.2019 3 z 5

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

Ten příběh ve mne pořád ještě žije..a myšlenky se toulají okolo něj.. Jen více takových knih!

18.03.2019 5 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Konečně po dlouhé době super kniha, kde neběhá upír jménem Lestat..a tento humor mi hodně sedl. Už otvírám druhý díl :).

18.03.2019 5 z 5

Muž a chlapec Muž a chlapec Tony Parsons

Krásné..smutné..úsměvné..pravdivé..

15.03.2019 5 z 5

To na tobě doschne To na tobě doschne Ivan Kraus

Mám ráda humor rodiny Krausů. Ale až se člověk kolikrát diví, že sourozenci své dětství přežili :)).

15.03.2019 4 z 5

Něžná je noc Něžná je noc Francis Scott Fitzgerald

Konec opravdu dost useknutý..člověk něco čeká..a nedočká se.. Ale asi tak, jako v životě ;). Zajímavá kniha..

15.03.2019 4 z 5

Případ Trudeau Případ Trudeau Juris Jurjevičs

Uff dočteno.. Námět vcelku zajímavý, leč je to přes 400 stránek hutného textu (nějak jsem se nemohla začíst - zřejmě to střídání vyprávění z Ameriky a z Ruska), aby se pak stal zázrak a vše paní doktorce došlo najednou.. A s věkem začínám být zřejmě puritánka :), ale erotické vsuvky mi přišly hrozně umělé..

Noční můry v Elm Street 1 Noční můry v Elm Street 1 Jeffrey Cooper

Ano ano..pro někoho možná podprůměrné. Ale pokud jste své dětství prožívali v 80. letech, tak po zhasnutí světla už pokaždé budete počítat jen - jedna, dvě, Freddy jde..a očekávat Roberta Englunda :).

Detektiv bez bázně a hany Detektiv bez bázně a hany Derek Landy

A proč ne..jednou za čas si člověk i v pokročilém věku může přečíst knížku pro děti od 9-ti let :).

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Ano..pro náctileté, ale..i já jsem si to ve svém věku zamilovala :).

Záblesk Záblesk Dean Koontz

V naději na hororové čtení na léto zklamaně dočtenou knížku odkládám. Zápletka nejni špatná, ale..proč tolik nasládlého??

Nežádoucí účinek: Smrt Nežádoucí účinek: Smrt John Virapen

Velká část nic nového..z další části z toho jde mráz po zádech. Ať žijí bylinky a domácí léčba :)!

01.03.2018 4 z 5

Dopředu recenze..diskuse..a pak zklamání. Na tuhle prvotinu jsem se opravdu těšila, ale..možná kdyby mi bylo o 10 let méně..

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Charles James Box

Ač jsem to nečekala, tak moc dobré..

01.03.2018 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Byť jsem vraha objevila již na prvních 80 stranách, tak i tak dobře napsané.

Adélka, malá horalka Adélka, malá horalka Iveta Kumstátová

Ano..je to srdcová záležitost..moc milý příběh.

Buch! Buch! Terry Pratchett

Kdepak je má KRAVIČKA!!!?

Mimo dosah Mimo dosah Charles James Box

Má i lepší kousky, ale je to čtivé.

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Erebos zdolán..hra u konce. Skvělá myšlenka..a..děsivá..

Králíček sebevrah se vrací Králíček sebevrah se vrací Andy Riley

Mne to prostě baví :).