bagel Online bagel komentáře u knih

Korektor Korektor Jana Kilianová

Hodně vtipné!

30.12.2016 4 z 5

Jak nemít na pikniku o jeden sendvič míň Jak nemít na pikniku o jeden sendvič míň Hana Parkánová-Whitton

Pohodové čtení ničím nevybočující od ostatních knih autorky popisujících život v Anglii.

30.12.2016 3 z 5

Sbohem, Havano! Sbohem, Havano! Eduardo Diaz Mauris

Čekala jsem víc, ale nebylo to nezajímavé.

30.12.2016 3 z 5

Tlumočník nemocí Tlumočník nemocí Jhumpa Lahiri

Zajímavý pohled na život přistěhovalců do jiné země.

Krev není voda Krev není voda Dominik Dán

Jednu knihu Dominika Dána jsem nedočetla, ale tato mě zaujala a určitě se pustím brzy do dalších. Děj rychle ubíhal, osvěžením byly dialogy mezi policisty.

Střípek nebe Střípek nebe Jarmila Dědková

Moc milá optimistická kniha.

Reportér Reportér Sandra Brown

Knihy tohoto žánru moc nečtu, ale tato mě určitě zaujala.

15.12.2016 4 z 5

Kdo jinému jámu kopá... sám do manželství padá Kdo jinému jámu kopá... sám do manželství padá Alena Jakoubková

Oproti dalším knihám autorky tady byly určitě oživením příběhy klientů. Jinak se ničím moc neodlišovala: vše jde hladce, kamarádky pomohou, dobře se vaří a nakonec se vše vyřeší.

15.12.2016 2 z 5

Prokletý hrob Prokletý hrob Christian Jacq

Celkem zklamání. Je pravda, že to byla má první kniha od tohoto autora, ale čekala jsem víc. Konec byl utnutý. Nevidím smysl pokračování až v druhém díle. Kdyby se písmo zmenšilo na normální velikost a vynechaly prázdné strany, byla by kniha docela tenká.

05.12.2016 3 z 5

Všechny čtyři hvězdičky Všechny čtyři hvězdičky Tara Dairman

Moc jsem Gladys fandila a líbilo se mi, jak vynalézavě dokázala jít za svým snem. A taky jsem měla chuť na všechna ta úžasná jídla!

20.11.2016 4 z 5

Deník fejsbukové matky Deník fejsbukové matky Lucie Nachtigallová

Zpočátku jsem se párkrát zasmála, pak už to bylo poněkud jednotvárné...

19.11.2016 2 z 5

Miluju tě... i s natáčkama Miluju tě... i s natáčkama Alena Jakoubková

Kniha nevybočovala ničím ve srovnání s předchozími knihami autorky včetně barvitých popisů jídla, ale musím přiznat, že se čte jako obvykle velmi snadno.

15.11.2016 3 z 5

Svět mikronautů Svět mikronautů Gordon Williams

Četla jsem za nějakou dobu po prvním dílu a chvíli trvalo, než jsem se začetla. Opět se mě nejvíce zaujaly pasáže ze života v divočině a celkově hodnotím velmi kladně.

11.11.2016 4 z 5

Zlato(v)lásky Zlato(v)lásky Blanka Hošková

Čtivá kniha ze života, ale konec byl příliš uspěchaný a epilog mně přišel až moc idylický a nepravděpodobný.

30.10.2016 3 z 5

Ledové střepy Ledové střepy Lenka Chalupová

Začátek byl dost pozvolný, ale pak se děj rozjel a nabíral na dramatičnosti. Oživením byly vsuvky psané z pohledu "autorky " knihy o hlavním hrdinovi. Nečekala jsem, že mě kniha tak zaujme.

26.10.2016 4 z 5

Monument 14 Monument 14 Emmy Laybourne

Toto je žánr, který čtu velmi málo, takže nemám moc s čím porovnat. Možná i proto se mně to dost líbilo a určitě budu pokračovat dalšími díly.

20.10.2016 4 z 5

Náš nejmladší má čtyři tlapky Náš nejmladší má čtyři tlapky Dana Gringel

Milá humorná oddechovka, bavila jsem se. Líbilo se mně, že líčila převážně tu horší část soužití se psem, ale s dobrým koncem.

20.10.2016 4 z 5

Láskyplná smrt Láskyplná smrt Stanislav Češka

Knih od tohoto autora jsem přečetla již více, ale tady mě pravdu štval hlavní hrdina a jeho poznámky a komentáře. A taky se mně nelíbily odkazy na předchozí autorovy knihy. Jinak byl ale děj zajímavý.

05.10.2016 3 z 5

Polednice Polednice Jiří Březina

Četla jsem knihu v elektronické verzi a pořád mně připadalo, že ji nemám staženou celou. Čekala jsem propracovanější děj, ale nakonec se mně to docela líbilo. Oživením byly pasáže vztahující se k pachateli. Trochu se mně nezdálo, že by takhle izolovaně mohla žít matka se synem tak dlouhou dobu. Dala bych 3,5 hvězdičky.

05.10.2016 4 z 5

Muž s unavenýma očima Muž s unavenýma očima Martin Goffa

Sympatický hlavní hrdina, reálné prostředí, dobrý děj.

22.09.2016 4 z 5