Láskyplná smrt

Stanislava Berku, bývalého šéfa jihomoravské krajské mordparty, tentokrát vyhledá jeho spolužák, známý advokát Nebeský, který zastupuje klienta obviněného z vraždy své milenky. Důkazy jsou přesvědčivé a vše ukazuje na to, že inženýr Zábrana svou přítelkyni skutečně zavraždil. Advokát má ovšem jisté pochybnosti. Berka zpočátku neví, co si má o obviněném myslet. Když však postupně odkrývá životní tajemství mrtvé ženy, zjišťuje, že její milenec není zdaleka jediný, kdo by měl motiv a možnost tuto vraždu spáchat…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298131/laskyplna-smrt-gyC-298131.jpg 3.920

Detektiv Berka 8.

Detektivky, krimi, Literatura česká
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Láskyplná smrt

ivoiro
16.02.2019

Tato kniha je dalším příjemným čtením od tohoto autora.

fruitbueno
12.02.2018

Mohlo by to být poměrně dobré čtení nebýt naprosto neživotných dialogů postav (vždyť tak mluví kniha, ne živí lidi, proboha!), odkazů na jiné knihy, prapodivných postřehů a komentářů hlavní postavy.

28.05.2017

Vadily mi odkazy na předešlé knihy, ne všechny jsem četla, tak mi to moc neřeklo.

Iwíček
23.02.2017

Tato kniha se mi hodně líbila, je taková pohodová a četla se vcelku rychle. V tomto díle mě nadchla autorova dokonalá práce s jazykem. Úchvatný mi přišel hanácký dialekt, ale také další hrátky s jazykem, do nichž se jen tak někdo nepouští. Klobouk dolů.

Toto moje hodnocení také vypovídá o tom, že jsem se ihned po dočtení knihy pustila do jejího re-readingu. Úchvatné.

Macek58
27.10.2016

Dobré víkendové čtení...už čekám na další příběhy, jisté taky tak dobré.

bagel
05.10.2016

Knih od tohoto autora jsem přečetla již více, ale tady mě pravdu štval hlavní hrdina a jeho poznámky a komentáře. A taky se mně nelíbily odkazy na předchozí autorovy knihy. Jinak byl ale děj zajímavý.

milunka21
17.08.2016

Nikdy jsem z této edice nic nečetla a nikdy jsem nečetla českou detektivku, atkže to bylo pro mě poprvé a moc skvělé čtení.Byla jsem hodně překvapena, jak mě autor dokázal vtáhnout do děje.