Bablu Bablu komentáře u knih

Jde sem lesem - Bylinková pohádka Jde sem lesem - Bylinková pohádka Daniela Krolupperová

Dcery zamilovaná kniha, máme ji v audioverzi a slyšeli jsme ji snad desetkrát, je skvěle namluvená Andreou Elsnerovou.

13.09.2019 5 z 5

Moje první obrázková knížka - Na Stavbě Moje první obrázková knížka - Na Stavbě neznámý - neuveden

Hezká kniha o tom, jak se staví dům. Líbila se jak pětileté dceři, tak dvouletému synovi, každý si v ní našel něco svého.

24.04.2018 4 z 5

Proč nekveteš? Proč nekveteš? Katarína Macurová

Vtipná kniha s krásnými ilustracemi.

08.04.2018 4 z 5

Skřípot štěrku - Vyrůstala jsem mezi mormony Skřípot štěrku - Vyrůstala jsem mezi mormony Ruth Wariner

Zpočátku mi kniha přišla psaná dost chladně a věcně, ale po chvilce jsem si zvykla. Je to spíš z pohledu dítěte, které v tom prostředí vyrůstá, tak mu to přijde celkem běžné. Ale jak roste a dějou se mu čím dál horší a divnější věci, začíná nad nimi víc přemýšlet a řešit je. Jako sonda do života polygamních mormonů je to opravdu zajímavé. Mě tedy nejvíc zaujala její matka, kterou jsem opravdu nedokázala pochopit...

02.04.2018 4 z 5

Kde hvězdy stále září Kde hvězdy stále září Trish Doller

Zajímavá, čtivá kniha. Nevím, jestli je to dobře, ale na to jak jsou některá témata v knize vážná je psaná dost lehce. Spíš je určená pro dospívajíci, ale mě to nevadilo.

22.03.2018 4 z 5

Jak rostou kytičky? Jak rostou kytičky? Katie Daynes

Knížku si vybrala pětiletá dcera v knihovně a byla z ní nadšená, já tedy taky a dokonce i roční syn si jí rád prohlížel. Zábavnou formou se tam ukazuje život rostlin a odklápěcí okénka tomu dodávají šmrnc.

14.03.2018 5 z 5

Rukojmí Rukojmí Stefanie Pintoff

Dost napínavé, jen některé ty zvraty byly trochu zvláštní. Ale četlo se to velmi dobře.

28.01.2018 4 z 5

Konec starých časů Konec starých časů Jaroslav Žák

Jako audiokniha mě to tedy vůbec nenadchlo, nějak mi k této době nesedí ten vtip a zlehčování, příběhy mě nijak zvlášť nezaujaly.

28.01.2018 2 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Knihu jsem si koupila v audioverzi, protože se mi moc líbil první díl, ale musím říct, že to za ty peníze nestálo. Byla velmi krátká a vlastně pořád dokola to, co se dělo v prvním díle. Jako knihu z knihovny bych to určitě půjčila, ale kupovat to jako audio je trochu zbytečné.

01.10.2017 2 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Skvělé jako audiokniha, zpříjemnila mi nejednu procházku s kočárkem, někdy jsem se i nahlas smála. Doufám, že bude pokračování...

11.04.2017

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Celkem zábavná kniha, hrdinky jsou sympaticky praštěné a díky tomu, že se odehrává v Austrálii mám pocit jako bych tam byla na dovolené.

05.04.2017 3 z 5

Dovádivé básničky pro kluky a holčičky Dovádivé básničky pro kluky a holčičky Romana Suchá

Naše oblíbená série knížek, super ilustrace i říkanky. Dceru baví už přes dva roky, většinu umí zpaměti.

15.08.2016 5 z 5

Divadélko se zvířátky v ZOO Divadélko se zvířátky v ZOO Romana Suchá

Naše tříletá dcera je z knížky nadšená, čteme pořád dokola, krásné obrázky i příběhy.

15.08.2016 5 z 5

Rozpustilá ozvěna Rozpustilá ozvěna Ivona Březinová

Na knížce jsou asi nejhezčí ilustrace, jinak byla celkem průměrná, ale na čtení pro dceru před spaním dobrá.

08.03.2016 3 z 5

Husa Líza Husa Líza Petr Horáček

Výborná knížka, velmi jednoduchá s krásnými ilustracemi, jedna z dcery oblíbených.

08.03.2016 4 z 5

Sebranka Sebranka Torey L. Hayden (p)

Skvělá, čtivá a poučná knížka.

08.03.2016 5 z 5

Sestrám by se milenci krást neměli Sestrám by se milenci krást neměli Sophie Ranald

Slušná oddechovka, nic náročného, ale číst se dá.

03.01.2016 3 z 5

Bridget Jonesová: Láskou šílená Bridget Jonesová: Láskou šílená Helen Fielding

Zábavná nenáročná knížka, dobře se čte a určitě se k ní jednou vrátím.

03.01.2016 4 z 5

Kouká Mína do Komína Kouká Mína do Komína Jana Havlíčková

Tříletá dcera ji chtěla půjčit hlavně proto, že se sama Mína jmenuje, ale pak se jí zalíbily všechny říkanky. Já se u čtení někdy dost zapotila, případně zamotala jazyk. Teď se na ní ptá při každé cestě do knihovny a chce ji znovu půjčovat.

16.11.2015 5 z 5

Zajíček Ouško - nejpilnější školáček Zajíček Ouško - nejpilnější školáček Dagmar Steidlová

Knížku hodnotím za svojí téměř tříletou dceru: máme jí pátý den z knihovny a už jsme ji přečetly asi osmkrát tam a zpět. Já už jí nemůžu ani vidět, ale malé to pořád nestačil a čteme dál a dál...

16.11.2015 4 z 5