Divadélko se zvířátky v ZOO

Divadélko se zvířátky v ZOO https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/282685/bmid_divadelko-se-zviratky-v-zoo-Ury-282685.jpg 5 12 6

Knížka přináší dětem krátké veršované pohádky s výchovnou tematikou, například o mobilmánii, o strašpytlovi, o lenosti ad. Je bohatě ilustrovaná a všemi příběhy děti provází malý, roztomilý Kašpárek. Na stránkách nakladatelství si navíc můžete stáhnout a  vytisknout loutky. Díky loutkám knížka získává nový rozměr a vy si tak se svými dětmi můžete nejenom číst, ale i hrát divadlo.... celý text

Terrez93
05.05.2023 5 z 5

Jedna z nejkrasnejsich knizek, co jsem s malym cetla. Krasne ilustrace. Primerene zvolena delka pohadek, dite udrzi pozornost (soudim podle naseho triletaka), poucny charakter pohadek, za me jasnych 5 hvezdicek.

Daněla
25.03.2021 5 z 5

Krásná pohádková knížka. Pohádky jsou veršované a mají poučení. Vyšlo několik podobných knížek. Na stránkách vydavatele si lze stáhnout obrázky a vystřihnout si své vlastní divadélko. U nás fakt frčí.

Osice
13.01.2020 5 z 5

Když dcera zahlásí, že si chce půjčit Kašpárka, tak víme, že má na mysli Divadélko se zvířátky. Knížka se v knihovně moc neohřeje:-) Obsahuje 5 básniček (Pecivál, Strašpytel, Zlodějíček, Mobilmánie a Zlobidlo). Z názvů je patrné, jaké „dětské“ nešvary si vzala autorka na paškál. Básničky jsou vtipné a srozumitelné i malým dětem, vždycky se u nich pobavím. A nejde v nich jenom o zlozvyky nebo špatné chování. Malý nezbedové mají kamarády, kteří nad nimi jen tak hůl nezlomí, i když je to někdy pěkně štve…

„…
Slon jen kopl do konzervy:
„Už na něho nemám nervy!
Všechny tady zklamal zas,
nebudem s ním ztrácet čas!“
Medvěd slona trochu krotí,
v zásadě však není proti.
…“ /Mobilmánie/

mamcactenarka
06.01.2019

Pěkné básničky, které ukazují dětem špatné vlastnosti zvířátek. Aktuální je třeba ta s názvem "Mobilmánie". Moc hezky ilustrováno.

upirek
13.12.2017 5 z 5

Máme moc rádi! Krásné obrázky!

Bablu
15.08.2016 5 z 5

Naše tříletá dcera je z knížky nadšená, čteme pořád dokola, krásné obrázky i příběhy.