Kouká Mína do Komína

Soubor říkanek pro děti od 4 let je určen k procvičování výslovnosti všech hlásek českého jazyka. Autorky-logopedky postupovaly při jejich řazení od hlásek nejjednodušších (samohlásky, M, B, P) k nejtěžším (sykavky, R, Ř). Zastoupeny jsou zde i říkanky obsahující různé souhláskové skupiny: DTN, ČŠŽ, CSZ apod. Dále zde najdete říkanky vhodné k procvičování diferenciace hlásek, s níž mají děti často potíže, např. C/Č, S/Š, ĎŤŇ/DTN....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175764/kouka-mina-do-komina-175764.png 4.411

Kniha Kouká Mína do Komína

Knihomura
10.03.2021

Krátké, jednoduché říkanky a obrázky od osvědčené ilustrátorky Edity Plickové se určitě dětem budou líbit.

Janča089
27.11.2020

Úžasná kniha!
Krásně malované a perfektně sestavené říkanky!
Čteme, prohlížíme a učíme se se synem už od dvou let.

Lzicenka
24.01.2020

U nás už před lety po logopedické stránce dobře zafungovalo. Když to syn opakoval už dost dlouho, tak mu tam to "r" párkrát naskočilo. No a pak už to šlo samo. Za mě krásné obrázky.

Bablu
16.11.2015

Tříletá dcera ji chtěla půjčit hlavně proto, že se sama Mína jmenuje, ale pak se jí zalíbily všechny říkanky. Já se u čtení někdy dost zapotila, případně zamotala jazyk. Teď se na ní ptá při každé cestě do knihovny a chce ji znovu půjčovat.