Kouká Mína do Komína

Kouká Mína do Komína https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175764/kouka-mina-do-komina-175764.png 4 15 7

Soubor říkanek pro děti od 4 let je určen k procvičování výslovnosti všech hlásek českého jazyka. Autorky-logopedky postupovaly při jejich řazení od hlásek nejjednodušších (samohlásky, M, B, P) k nejtěžším (sykavky, R, Ř). Zastoupeny jsou zde i říkanky obsahující různé souhláskové skupiny: DTN, ČŠŽ, CSZ apod. Dále zde najdete říkanky vhodné k procvičování diferenciace hlásek, s níž mají děti často potíže, např. C/Č, S/Š, ĎŤŇ/DTN.... celý text

muchomurka
19.09.2023 4 z 5

Básničky jsou nápadité, hezky se rýmují. A některé jsou docela jazykolam. :) Skvělé jsou i ilustrace. Veselé, hravé, zřejmé. Nám se s Bambulkou knížka moc líbí.

sheldon8410
29.08.2023 5 z 5

Moje tříletá dcera si tuto knihu sama vybrala v knihovně, je z ní nadšená a čteme ji pořád dokola. Nehledě na logopedický přínos je kniha plná krásných ilustrací a milých básniček.

kikies
18.02.2023 5 z 5

Kniha nám byla doporučena logopedkou, tak jsme ji rovnou zakoupili a byl to skvělý kup! Půvabné obrázky, krátké, trefné a vtipné básničky si naši kluci hned zamilovali. Se starším procvičujeme, s mladším preventivně také (aby nezáviděl) a oba už umí alespoň polovinu básniček nazpaměť. Rozhodně doporučuji! :-)

Knihomura
10.03.2021 5 z 5

Krátké, jednoduché říkanky a obrázky od osvědčené ilustrátorky Edity Plickové se určitě dětem budou líbit.

Janča089
27.11.2020 5 z 5

Úžasná kniha!
Krásně malované a perfektně sestavené říkanky!
Čteme, prohlížíme a učíme se se synem už od dvou let.

Lzicenka
24.01.2020 5 z 5

U nás už před lety po logopedické stránce dobře zafungovalo. Když to syn opakoval už dost dlouho, tak mu tam to "r" párkrát naskočilo. No a pak už to šlo samo. Za mě krásné obrázky.

Bablu
16.11.2015 5 z 5

Tříletá dcera ji chtěla půjčit hlavně proto, že se sama Mína jmenuje, ale pak se jí zalíbily všechny říkanky. Já se u čtení někdy dost zapotila, případně zamotala jazyk. Teď se na ní ptá při každé cestě do knihovny a chce ji znovu půjčovat.