azeret92 - Příspěvky

Účastníci zájezduÚčastníci zájezduM. Viewegh

Právě jsem dočetla knihu Účastníci zájezdu. Na tuto knihu jsem se velice těšila, protože jsem myslela, že to bude legrace jako tomu bylo u filmu. Bylo to bohužel opačně. Což mně trochu mrzí. Námět knihy byl dobrý. Autor si ale mohl odpustit některé své přihlouplé kapitoly, které byly opravdu nezáživné ( např. Maxovy různé úvahy, nebo ta kapitola s těmi ovcemi) a nudné. Film je tisíckrát lepší než kniha. Ve filmu ty scény lépe odsypávají a v knize se to táhne. Nevím jestli jsi ještě přečtu nějakou knihu od tohoto autora.

21.03.2014

Probudím se včeraProbudím se včeraL. Holčák

Knížka i film byli super. Knížka se mi líbila o trochu víc než film.

27.04.2014

Román pro ženyRomán pro ženyM. Viewegh

Toto je nejlepší knížka od tohoto autora, kterou jsem četla ( mimo Báječných let pod psa). Oddychová , úsměvná četba, skvělý námět. Moc se mi to líbilo. Film je také skvělý.

22.05.2014

SaturninSaturninZ. Jirotka

Na tuto knížku jsem se těšila, neboť všichni říkají jak je hezká, srandovní.
Chtěla jsem si ji také přečíst, proto že vyhrála v anketě Kniha mého srdce. Bohužel se musím přiznat, že mě vůbec neoslovila. Nechala jsem ji rozečtenou ( a to nechávám knížky rozečtené nerada). Asi pro tento humor nemám buňky. No bohužel.

09.02.2015

Román pro mužeRomán pro mužeM. Viewegh

Tato kniha je katastrofa. Spousta vulgárních slov, nadávky. Až jsem se při čtení pomalu styděla. Na knize mě také štvalo to, jak autor do děje neustále zapojoval spisovatele, který jde studentům přednášet do knihovny a také politické názory. Bylo to úplně zbytečné. Kniha se mi nelíbila, ale ani filmové zpracování. Na filmu je akorát dobrý M. Donutil a jeho vtípky a jak mu Aneta ( V. Hybnerová) plivla do talíře. Jinak nic.

21.03.2014

Úspěšná smolařkaÚspěšná smolařkaM. Cabot

Tato knížka se mi velice líbila. Jsou tam komické situace. Chystám si přečíst ostatní 2 díly.

01.05.2014

Život v mých rukouŽivot v mých rukouA. Lapper

Tato kniha je napsána podle skutečné události. Obdivuji hlavní hrdinku jak se dokázala vypořádat se svým handicapem. Allison Lapperová nemá jednoduchý život. Kniha mně velmi zaujala. Je velmi autentická. Knihu bych doporučila všem, kteří mají sami nějaký handicap. Určitě jim to dodá sílu bojovat dál se svým handicapem. I těm, kteří jsou zdraví, aby si uvědomili, že lidé s postižením to nemají mnohdy jednoduché a aby si vážili svého zdraví.

28.07.2014

Líbáš jako BůhLíbáš jako BůhM. Poledňáková

Mně se osobně více líbil film. Knížka se mi zdála utahaná a četla se mi pomalu. Na knížce mi vadilo data a přeskakování z Heleny na Bohunku a časy. Nevím zda, si přečtu pokračování Líbáš jako ďábel.

21.03.2015

Marley a jáMarley a jáJ. Grogan

Knížka je velmi čtivá, jsou zde humorné situace. Akorát konec je trošku smutný. Kdo má doma nějakého pejska, určitě ví o čem mluvím. Knížka si zaslouží všech 5 hvězdiček.

27.06.2015

Mamma mia! - Na mateřské s trojčatyMamma mia! - Na mateřské s trojčatyJ. Clune

Musím říct, že na tuto knihu jsem se velice těšila ( snad i proto že má hezkou obálku) ale po pravdě mě velmi zklamala. Ač jsem se snažila jak mohla , nedočetla jsem ji. ( moc se mi to nestává, že bych nechávala knížku rozečtenou.) První část, kdy je autorka těhotná a neustále hledá informace aby děti neměli nějakou vadu mi přijde depresivní ( aspoň na mě to tak působilo) , takže po této části jsem knihu odložila, nenadchla mě.