Život v mých rukou

Můj život v mých rukou je příběh pozoruhodné ženy a pozoruhodného života. Alison Lapperová se narodila v roce 1965 bez paží a se zkrácenýma nohama. Nakonec se stala výtvarnicí, matkou a inspirací mnoha lidem. Příroda jí nadělila do vínku inteligenci a železnou vůli, ale na své cestě k plnohodnotnému a nezávislému životu musela překonat mnoho překážek. Na podzim roku 2005 byla na čtvrtý podstavec na Trafalgar Square umístěna 3,5 metru vysoká socha od Marka Quinna, nazvaná Alison Lapperová: těhotná, a tím se podoba autorky knihy dostala do povědomí milionů lidí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31386/zivot-v-mych-rukou-31386.jpg 4.616
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno, Jota

My Life in My Hands, 2005

Kniha Život v mých rukou

kamibe
06.06.2015

Působivá kniha, obdivuhodná žena, Znovu si připomínám, že všechny moje jakési bolístky mohu zahodit a jen stát v úžasu před Alison. Navštívila jsem Londýn v době, kdy byla její zářivá bílá socha vystavena na náměstí Trafalgar Square. Byl to pro mne úžasný zážitek a vlastně právě díky němu jsem si pak knihu koupila a s velkým zaujetím přečetla.

azeret92
28.07.2014

Tato kniha je napsána podle skutečné události. Obdivuji hlavní hrdinku jak se dokázala vypořádat se svým handicapem. Allison Lapperová nemá jednoduchý život. Kniha mně velmi zaujala. Je velmi autentická. Knihu bych doporučila všem, kteří mají sami nějaký handicap. Určitě jim to dodá sílu bojovat dál se svým handicapem. I těm, kteří jsou zdraví, aby si uvědomili, že lidé s postižením to nemají mnohdy jednoduché a aby si vážili svého zdraví.

Autor knihy

Alison Lapper
anglická, 1965

Kniha Život v mých rukou je v