Azala Azala komentáře u knih

J'adore New York J'adore New York Isabelle Laflèche

Knížka se četla velice lehce, je tam napětí, je tam láska, taky zklamání a vše dobře dopadne. Taková oddychovka. Rychlé přečteno. Žádné náročné čtení, taková vikendovka

26.11.2023

Malé ženy (skrátené vydanie) Malé ženy (skrátené vydanie) Louisa May Alcott

Poutavá knížka, krásný příběh během nelehké doby

25.09.2022 4 z 5

Mé nepálské trable Mé nepálské trable Michaela Gautam

Tak prvni dil byl lepsi a ctivejsi. Tady me trochu chybel takovy naboj. Ale prectena velmi rychle. Je to ze zivota. Stat se muze cokoliv. Urcite dopprucuji.

08.10.2020 5 z 5

Mé nepálské lásky Mé nepálské lásky Michaela Gautam

Jednim slovem paaaani :)

08.10.2020 5 z 5

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Ale tak jo. Mam vsechny 3 dily a nakonec asi prectu i ty dalsi. Ale chce to trpelivost. Ono je to psane formou deniku, tak se to obcas cte tak nejak blbe.

24.08.2020 3 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Strhujici, velice ctive id prvni stranky, zadne nudne pasaze, ktere oncas preskakuju. Doslova jsem precetla kazde slovo. Se zfilmovanou verzi se to neda absolutne srovnat. A zaver je naprosto ucvacujici. A ano, nejednou jsem uronila slzu.

17.06.2020 5 z 5

Pod rozpáleným sluncem Pod rozpáleným sluncem Adrienne Benson

Krasne. Ma to spad. Nekolikrat jsem si poplakala. Je to krasne napsana kniha.

23.04.2020 5 z 5

Život jako dar Život jako dar Britney Spears

Ani nevim kdy jsem ji koupila. Prectena za 2 dny. Velice ctiva. Pro mlade holciny super. Ale ani ja jsem nepohrdla jako oddychovku. Pribeh pekny a silny. Psane hezky.

18.04.2020 5 z 5

Autostopem do Nepálu Autostopem do Nepálu Štefan Rybár

Pecka. Super. Skvele napsano. Uzasne zazitky. Urcite se k ni jednou vratim.

20.10.2019 5 z 5

Ženich na zabití Ženich na zabití Sophie Ranald

Docela vtipne. Ctive. Sem tam jsem ale stranku preletla jen ocima. Teochu me to pripomina Sex ve meste.

04.09.2019 3 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Knihu by se mel precist kazdy, kdo o necem pochybuje, neveri v sama v sebe...

19.06.2019 5 z 5

Věčně mladý Věčně mladý Robert Tine

no nádhera, opravdu útlá a velice čtivá knížka, přečetla jsem jedním dechem

29.11.2018 5 z 5

Pomsta nosí Pradu Pomsta nosí Pradu Lauren Weisberger

nebylo to sice nic extra, pár stránek jsem prolétla jenom očima, ale chvílemi jsem byla opravdu napnutá a přilepená ke knize, co bude dál. Není to náročné čtení, taková víkendovka. Ale s fimem Ďábel nosí Pradu se opravdu srovnat nedá.

29.11.2018 2 z 5

Vášeň Vášeň Iva Hercíková

velice pěkně napsané, ze začátku jsem byla trochu zmatená, kdo je vlastně kdo, ale brzy jsem se začetla tak moc, až jsem nemohla přestat. příběh je strhující, vášnivý, potupný, a nakonec....to si přečtete samy :)

29.05.2018 4 z 5

Otevřené manželství Otevřené manželství Tess Stimson

Hodně silného čtení. Divila jsem se, brečela, bála a opravdu jsem si to užila.

08.02.2018 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

no, čekala jsem to lepší, ale bylo to fajn, taková oddechová četba, vlastně tam bylo vše, co už vím, trochu jsem čekala, že to bude výcuc ze všech 3dílů a ne jenom z prvního, což mě docela zklamalo, některé pasáže jsem jen prolétla očima, ale tak jako jo, dobrý

09.04.2017 3 z 5

Hříšnice Hříšnice Tess Gerritsen

určitě stojí za přečtení, chvílemi mě mrazilo a chvílemi jsem se smála a i slzu jsem uronila, prostě super čtivá kniha

04.10.2016 5 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

hodně dobré zvraty, neočekávané rozuzlení, nemohla jsem přestat číst

24.07.2016 5 z 5

Silo Silo Hugh Howey

tak tenhle příběh je dost silný zážitek, je pravda, že jsem knihu chtěla na začátku odložit, když umřela prozatímní hlavní postava, ale nakonec jsme vydržela a dobře jsem udělala. Je tam příběh, láska, napětí, zrada, prostě všechno.

14.07.2016 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Opět skvělé počtení, ikdyž už od poloviny knihy jsem "věděla" kdo je vrahem, tak mě nakonec velmi překvapilo, že moje tušení nebylo správné!

21.04.2016 5 z 5