attila1 attila1 komentáře u knih

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Romantika od začátku do konce a krásné příběh z Dánska. Moc se mi to líbilo. Oddechové čtení vhodné na dovolenou. Těším se na další díly.

10.02.2023 4 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Druhý díl ze série Josef Bergman se opravdu povedl. Kniha která se čte sama, přečteno za dva dny.

05.02.2023 5 z 5

Zázrak jménem Maggie Zázrak jménem Maggie Kasey Maddock Carlin

Kniha nejen pro milovníky pejsků. Skutečný příběh Maggi z Libanonu. Více takových lidí jako Kasey Carlin.

05.02.2023 5 z 5

Děti nade vše Děti nade vše Delphine de Vigan

Po tomto románu jsem se zamyslela o době v které žijeme. Vydělávání peněz na malych dětech a ovlivnění jejich celého života. Smutné. Knížka se četla moc dobře.

26.01.2023 5 z 5

Všechny za jednu Všechny za jednu * antologie

Jak já si čtení těchto povídek vždycky užiju. Tato knížka je o přátelství. Některé povídky slabší, ale jako ceekm se mi to líbilo.

21.01.2023 4 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Knihy od paní Třeštíkové mám ráda,ale tohle bylo pro mě zklamání. Divný styl psaní,moc chaotické.

18.01.2023 2 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Fajn detektivka. Čtivé a napínavé. Moc se mi to líbilo.

18.01.2023 5 z 5

Chlapec, krtko, líška a kôň Chlapec, krtko, líška a kôň Charlie Mackesy

Krásné obrázky a úžasné myšlenky. Moc povedená knížka.

08.01.2023 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Moc krásný příběh,který mě dojimal i pobavil. Moje první knížka od této autorky a určitě ne poslední.

08.01.2023 5 z 5

Soukromá tajemství Soukromá tajemství * antologie

Kniha osmi povídek ze života. Některé dobré jiné slabší jak už to tak bývá. Moc se mi líbila ta od Anny Geislerové.

07.01.2023 4 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

Moje poslední kniha roku 2022. Nemohla jsem si vybrat lépe. Úžasná knížka,napínavá až do konce.

28.12.2022 5 z 5

Jak dostat tatínka do karantény Jak dostat tatínka do karantény Vojtěch Bernatský

Tento díl mi přišel bohužel slabší než předešlé.

16.12.2022 3 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Prostě pan Hartl. Odechovka která mě bavila.

15.12.2022 5 z 5

Jestli vůbec někdy Jestli vůbec někdy * antologie

Pěkna kniha povídek českých současných autorů. Povídka Magdička ve mě dlouho zůstane.

06.12.2022 4 z 5

Mají v nebi skleničky? Mají v nebi skleničky? Martina Preissová

Tohle je moc milá a krásná knížka. Byla jsem v podobném věku kolem sametové revoluce jako malá Mariánka, která příběh vypráví a tak mi to bylo blízké.

02.12.2022 5 z 5

Hodiny tikají Hodiny tikají Tereza Boučková

Kniha fejetonů. Jelikož se o politiku moc nezajímám, tak některé fejetony mi nic neříkali,ale jinak ostatní jsou pěkný.

28.11.2022 4 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Úžasný příběh Kyi Clarkové - dívky z bažiny. Určitě jedna z top knížek co jsem letošní rok četla.

27.11.2022 5 z 5

Kult Kult Abby Davies

Četla jsem druhou knížku od této autorky a musím říct,že to bylo čtivé. Těším se na další.

25.11.2022 5 z 5

Velká obědová bichle Velká obědová bichle Pája (p)

Kuchařka plná receptů do krabiček. Moc povedené.

22.11.2022 5 z 5

Paleo strava pro české jedlíky Paleo strava pro české jedlíky Hana Šimková

Tato knížka mě bohužel ničím nenadchla.

22.11.2022 2 z 5