Velká obědová bichle

Velká obědová bichle https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483727/bmid_velka-obedova-bichle-50D-483727.jpg 4 13 4

Co kdybyste už nikdy nemuseli vymýšlet, co připravit zítra k obědu? Vymyslely jsme to za vás! Vy jen otočíte stránku a dobrotu připravíte. Zdravou, chutnou, nutričně vyváženou a originální. Žádné složité vaření, vše z dostupných surovin a s recepty seřazenými podle sezon.

muchomurka
14.02.2024 3 z 5

Ze všech tří se mi líbila nejméně. Pokud člověk nesmí ryby a ořechy, nejí houby, tak najednou mnoho receptů nevyužije. Ale jinak fajn inspirace.

Danafantom
11.06.2023 5 z 5

Heroický počin, po všech stránkách zdařilé dílo. Inspirativní. Přehledné, obsahující spoustu informací, ale i trochu rozverné. Mňam;)

attila1
22.11.2022 5 z 5

Kuchařka plná receptů do krabiček. Moc povedené.

Beabooks
23.02.2022 5 z 5

Je určená pro vaření školákům, ale využijete ji i vy, pokud si připravujete jídlo v krabičce do práce. Od září až do června tak můžete připravovat každý den jiný recept. Vše je vyladěné k dokonalosti - suroviny jsou sezónní a místní, recepty jsou vyvážené a pestré. Recepty jsou velmi jednoduché na přípravu i suroviny. Slané, sladké, maso, ovoce i zelenina. Od všeho něco.
Věřím, že taková kuchařka ušetří starosti nejedné mamince a potěší malé strávníky, kteří už nechtějí jíst každý den to samé.

kuchařky

Autoři knihy

Pája (p)
česká

Kniha Velká obědová bichle je v