anoti anoti komentáře u knih

Padesát stínů Adama Padesát stínů Adama Rossella Calabró

Očekávala jsem něco jiného, ale místy jsem se i zasmála.Nenáročné čtení...za pár minut přečtené.Mám koupený rovnou i druhý díl, tak teď doufám, že to nebude ještě horší.

21.07.2016 3 z 5

Mrtvá náruč Mrtvá náruč Andrew Hall

Tak nějak takhle si představují dílo zhruba 13 letého letého dítěte :0).

15.07.2016 1 z 5

Andělé vědí své Andělé vědí své Wendy Darlenová (p)

Mě knížka bavila, ale to vyústění?!No dost suchý!

17.04.2016 4 z 5

Půlnoční klub Půlnoční klub Christopher Pike

Tento díl řadím mezi ty hrozne!Vůbec to nemá šmrnc stop hrůzy. BYLO to děsně deprimující a ještě jsem to četla před spaním, to budou sny.

07.03.2016 2 z 5

Věčný nepřítel Věčný nepřítel Christopher Pike

Větší část příběhu má normální realný děj, leč s nějakou tou sci-fi vsuvkou, ale ten konec!Co to je?Najednou se přejde do hodně nafouknutého sci-fi příběhu :-)...je to tak špatně napojené, že mi přišlo jako bych najednou četla úplně něco jiného.Poslední cca třetina-STRAŠNÁ!

05.03.2016 3 z 5

Půlnoční děs Půlnoční děs Scott Siegel

Souhlasím s Vikikl, když jsem byla na základce hltala jsem všechny díly co se mi dostali do rukou.Ted se je snažím přelouskat z čisté nostalgie znovu a některé díly jsou stále dobré, ale toto?To se téměř nedá číst :-).Tohle je opravdu nepovedené.

23.02.2016 1 z 5

Dánská dívka Dánská dívka David Ebershoff

Nebylo to špatné, ale místy nudné, opakující se.Ale zajímavé :-).

21.02.2016 3 z 5

Pod hrozbou smrti Pod hrozbou smrti Scott Siegel

Dávám dvě hvězdy, ne proto, že by to bylo tak strašný, ale protože mě takový žánr nic moc neříká.Přečetla jsem to jen ze slušnosti, když už jsem to dostala.

16.02.2016 2 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Začátek knížky mě nějak nenadchl, bylo to pro mě trochu zmatené-nevím proč a navíc, téma dělfíni a velryby, lodě a rybáři.Není to mému srdci blízké, ale PÁNI!Opět silný, krásně napsaný příběh, který pojednává(mimo jiné) o tom jak peníze nejsou na světě to nejdúležitější!Už to i vypadalo, že mi slza z oka nezaslzí, ale nakonec mi síla příběhu slzičku vytlačila ven.

30.01.2016 5 z 5

Milostná strategie Milostná strategie Simona Monyová (p)

Na knížky od paní Monyové nedám dopustit!

27.01.2016 5 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Pan Olsen píše neuvěřitělně poutavě a rozsáhle...Každá kniha, kterou čtu mě neuvěřitelně vtáhne do děje, tak že mi přijde jako bych tam byla s nimi a ani tato nebyla vyjímkou.Vše co napsal se mi líbilo, žel toto dílo pro mě bylo o maličko slabší, ale opravdu jen o nepatrný kousek.Těším se na další.

13.01.2016 4 z 5

Fantastické dorty Fantastické dorty Karen Sullivan

Vhodnější spíš pro úplné začátečnice.Já nejsem bůh ví jaká dortařka, ale i tak jsem se tam nenaučila nic nového.Není špatná, ale vše co tam je už znám a pokud můžu ještě dodat ze všech zde uvedených krému se dá použít možná tak jeden, ostatní jsou typicky PO AMERICKU -jen cukr.

06.12.2015 3 z 5

Oběti Oběti Jonathan Kellerman

První 2/3 byli moc dobře napsané, hezky se to četlo, ale potom mě to začalo lehce nudit.Kniha, ale neí špatná.

15.10.2015 4 z 5

Mráz ze záhrobí Mráz ze záhrobí Charlaine Harris

Nic velkého jsem od této knihy nečekala, o to víc mě nadchla.Dobře napsaná, nepostrádá spád a napětí.

28.09.2015 5 z 5

Markéta Lazarová Markéta Lazarová Vladislav Vančura

Asi mi nenáleží něco takového hodnotit, dřív se takto nejspíš psalo.Nemyslím styl psaní.Myslím tím takto o ničem.Dalo by se to schrnout na dvě stránky :-).

26.09.2015 4 z 5

Nechte ďábla spát Nechte ďábla spát John Verdon

Strašně mě to nudilo.Bylo to tak nudné, až to obtěžovalo a to nejsem nejnáročnější.Nevím proč, ale vůbec mi ta kniha nesedla.Statečně jsem se prokousávala, až do 300 stránky a pak už si přečetla jen konec!

15.09.2015 1 z 5

Hřbitov pátera Hansena Hřbitov pátera Hansena Ted Dekker

Ted Dekker opět nezklamal, jeho tvorba mě prostě baví.Má to příběh, překvapí, má to spád...

24.07.2015 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Paní Jojo Moyes ve své knize exceluje!Kniha je naprosto famózní!Čtenáře spoutá každým svým řádkem a nepustí dokud se nedočte, až do konce.Příběh snad ani nemůže nikoho nechat chladným a nezamyslet se nad svým životem.BRAVO.

05.06.2015 5 z 5

Láska ve znamení zvěrokruhu Láska ve znamení zvěrokruhu Suzanne White

Jak najít a neztratit partnera..
Kdy počít potomka...
Co řešit nejdřív....
To hlásá první stránka a ano je to tam, jen jsem nečekala, že to bude rozebrané do 5ti slov :-).
A trochu mě udivuje, že v čínském znamení se např. k mému partnerovi nehodím, ale v západním jsme bomba pár, což je trochu nelogické.

29.05.2015 3 z 5

Uloupený život Uloupený život Jaycee Dugardová

Po prvních pár stránkách jsem si myslela, že knihu odložím a raději to nebudu číst, protože hned bylo jasné, že to bude odporné-Už jen s jakým dětským nádechem to bylo psané, tak nevinně a neposkvrněně a přitom víte o čem to bude....V dobu, kdy její matka uslyší, že se našla její dcera jsem propadla pláči a musela jsem se chvilku uklidňovat, než jsem četla dál. Jsem značně empatická a takové věci těžko rozdýchávám.

06.05.2015 5 z 5