AnnaNes AnnaNes komentáře u knih

Čtvrté křídlo Čtvrté křídlo Rebecca Yarros

Naposledy jsem s draky četla Odkaz dračích jezdců, a tak jsem se těšila na další. Příběh splnil veškerá má očekávání a ani jednu stránku jsem se nenudila. Hlavní postavy sympatické. Jen mi to nepřišlo až tak žhavé, jak je všude prezentováno.

21.04.2024 5 z 5

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Jsou dvě různá doporučení, kdy Krvavé Ostří číst - buď před prvním dílem a nebo po třetím. Já si zvolila přečíst až s odstupem po přečtení celé série a hezky mi to doplnilo odpovědi na určité otázky. Také to byl krásný návrat do světa Skleněného trůnu, že mám chuť si dát rereading. Doporučuji tuto knihu nevynechat.

16.04.2024 5 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Asi byla chyba číst všechny díly po sobě, protože Výzva už mě vůbec nebavila narozdíl od předchozích. Takové nemastné, neslané. Taytay byla hrozně nudná.

02.04.2024 3 z 5

Osud hněvu a plamene Osud hněvu a plamene K. A. Tucker

Příběh se mi moc líbil, i když jsem ho nehltala tak jako jiné knihy. Postavy sympatické, které jsem si oblíbila.
Zarazilo mě doporučení autorky pro čtenáře 18+. Byla tam jedna spicy scéna, která dle mého nebyla ani tak moc spicy. Škoda.

22.03.2024 4 z 5

Vampýrská akademie (komplet) Vampýrská akademie (komplet) Richelle Mead

Četla jsem tak v roce 2013, možná 2015, dala jsem si tenkrát i rereading a vím, že jsem celou sérii milovala. Rozhodně doporučuji všem!

06.03.2024 5 z 5

Caraval Caraval Stephanie Garber

Fajn počtení, ale žádný wow efekt se nekonal. Na druhý díl se pravděpodobně nevrhnu, Tella mi vůbec nesedla.

03.03.2024 4 z 5

Brána pekel Brána pekel Leigh Bardugo

Jednoduše paráda. Díky prvnímu dílu už jsem v tomhle nebyla tak zmatená, takže jsem si ho užila mnohem víc.
Těším se na další cestu s Alex po New Havenu, bohužel prozatím je třetí díl v nedohlednu.

27.02.2024 5 z 5

Útočiště Útočiště Karen Lynch

Občas se stává, že druhé díly jsou spíše taková výplň před finálním vyvrcholením posledního dílu, ale tady tomu tak nebylo. Útočiště se mi líbilo víc, než Nezdolná a už se nemůžu dočkat Samotářky. Už je duben??

20.02.2024 5 z 5

Velké naděje Velké naděje Sabrina Scherer

Tento příběh mě vrátil do doby, kdy jsem poprvé viděla seriál Chirurgové a miluju to úplně stejně.
Postavy sympatické, romantická linka se mi taky líbila. Těším se, co přinesou další díly.

07.02.2024 5 z 5

Poslední gambit Poslední gambit Jennifer Lynn Barnes

Bulva to byla jízda! Neskutečně jsem si čtení užila, stránky ubíhaly jedna za druhou. Palec nahoru za endgame Avery. Celou sérii můžu jen doporučit.

20.01.2024 5 z 5

Trnitá kletba Trnitá kletba Anežka Kočová

Moje první fantasy od české autorky a moc se mi líbilo, nic podobného jsem ještě nečetla. Ocenila bych víc romantiky, ale to je jen moje osobní preference. Druhý díl si ráda přečtu.

18.01.2024 4 z 5

Unbreakable Unbreakable Aminokyselinka

Četly jsme se ségrou zároveň na dovolené a oboum se nám líbila.
Nevěřím, že jsem byla schopná přečíst tak dlouhý slow burn a ještě si to užít, ale čtivost a sympatické postavy mi to vynahradily.
Doufám, že se povede vydat i pokračování, protože chceme další vývoj!

09.01.2024 5 z 5

Devátý spolek Devátý spolek Leigh Bardugo

Co to sakra bylo? Nevím, jestli to miluju a nebo nesnáším. Ale ne, bylo to dobré a druhý díl si určitě přečtu. Jen mi celou dobu při čtení běželo hlavou, zda vůbec chápu o co tam jde.

07.01.2024 4 z 5

Hra o dědictví Hra o dědictví Jennifer Lynn Barnes

Tak to bylo super, krátké kapitoly mě nutily číst dál a kniha nešla odložit. Rozhodně se vrhnu i na zbylé díly.

05.01.2024 5 z 5

Temné a osamělé prokletí Temné a osamělé prokletí Brigid Kemmerer

Chvíli mě bavila, chvíli ne, spíš se přikláním k ne. Do dalších dílů už se pouštět nebudu, nechci se do čtení nutit.

13.12.2023 2 z 5

A zrodí se píseň A zrodí se píseň Samantha Shannon

Třetí díl byl oproti předchozím celkem nuda, nebavil mě tak moc jako první a druhý. Dám si menší pauzu, než se vrhnu na čtvrtý, Paige mám na chvíli plné zuby.
Ne že by to bylo špatně, ale chybí mi tu trochu romantika, jak jsem na ni celkem zvyklá u jiných knih.
Zároveň jsem zvědavá, co vše ještě autorka vymyslí, když je v plánu 7 dílů, aby to nebylo na škodu.

04.12.2023 4 z 5

Vidořád Vidořád Samantha Shannon

Ten konec?! Ještě že mám další díl hned u sebe. Trochu mi lezlo na nervy, jak každých pár stránek dostane Paige nakládačku, jak kdyby to už nestačilo.

29.11.2023 5 z 5

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Po delší době jsem přečetla knížku, která by zasloužila 11/10. Zajímavý, originální příběh, sympatické postavy.
Mrzí mě, že jsem šla do série s tím, že je celá napsaná a teď přijdu na to, že budou ještě tři díly a jak nemám ráda čekání.

28.11.2023 5 z 5

Rapsodie Rapsodie Laura Thalassa

Na to jak nemám ráda střídání minulosti a přítomnosti, tak tady mě to hodně bavilo. I když byl příběh jednodušší, příjemně mě překvapil a jdu pokračovat druhým dílem.

20.11.2023 4 z 5

Naděje v nás Naděje v nás Anna Savas

S posledním dílem jsem nezačala ve vhodnou dobu a možná jindy by mi sedl lépe. No už tak v půlce jsem toho měla dost, bylo to zdlouhavé, nic moc se neudálo. Za mě bohužel nejslabší díl.

19.11.2023 3 z 5