Anitram22 Online Anitram22 komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha mě bohužel zklamala. Moc jsem se na ni těšila, ale některé pasáže mi přišly až příliš zdlouhavé a neustálá deliria hlavní hrdinky, mi přišla někdy až protivná.

01.04.2020 2 z 5

Víra a láska Víra a láska Erich Segal

Pro mne naprosto uzasna kniha. Krasnych pribeh lasky mezi dvema lidmi, tak odlisne viry a zivota.

31.03.2020 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Pro mne to byo moc hezke cteni. Krasny, ikdyz smutny pribeh. Knihu urcite doporucuji.

31.03.2020 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Kniha se cetla velice dobre a lehce, za dva dny jsem ji precetla. Je to moje druha kniha od pani Mornstajnove. Prvni byla Hana. Tiche roky se mi moc libily, vypraveni deje ze dvou uhlu pohledu je opet mistrovsky ztvarnene. Jedine co me trochu zklamalo byl konec, prisel mi mene zazivny a male zklamani pro mne bylo i zakonceni deje knihy. Ale je to pouze muj nazor.

30.03.2020 4 z 5

Už nejsem vaše dcera Už nejsem vaše dcera Karin Jäckel

Silny pribeh, ale pouze pro silne povahy. Z obsahu se misty dela az zle. Po celou dobu cteni jsem mela sileny pocit uzkosti a zaroven nechuti. Je strasne, jak se nekdo muze takhle chovat k vlastnim detem. Jinak se kniha cte jednim dechem.

Hana Hana Alena Mornštajnová

Moje prvni kniha od autorky. Velmi ctiva a moc se mi libilo vypraveni pribehu z pohledu jednotlivych postav. Knihu jsem mela prectenou behem chvilicky. Urcite doporucuji. Uz se tesim na Tiche roky a Slepou mapu.

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Pro mne krasna kniha se silnym pribehem. Trochu jiny styl psani autora, ale cte se dobre. Me uchvatila a cetla jsem ji jednim dechem. Urcite doporucuji precist.

Rez & záře hvězd Rez & záře hvězd Tammy Greenwood

Velmi silné vyprávění, ne moc pěkného příběhu. Knihu jsem přečetla během chviličky, člověk se od ní vlastně nedokáže odtrhnout a stále čeká, kdy už se konečně Sally vrátí domů.

28.02.2020 5 z 5