Angelika92 Angelika92 komentáře u knih

Sex ve městě 2 Sex ve městě 2 Candace Bushnell

První díl se nedá vůbec srovnat s tím druhým. Tahle kniha se dala číst, měla nějaký děj, linii.. za mě sice průměr, ale nečekala jsem, že ji dočtu.

23.07.2023 3 z 5

Papírový dům: Akademie Papírový dům: Akademie Ivan Tapia

Kniha je pro ty, kteří mají rádi únikové knihy a jsou fanoušky tohoto seriálu. Mě únikové knihy nic neříkají, ale zpracování knihy je pěkné. I za mě je tam mnoho textu.

11.07.2023 2 z 5

Trojka Trojka Richard Sacher

Když knihu nebudete brát vážně, tak se celkem i zasmějete.

09.05.2023 3 z 5

Zatmění: Oficiální ilustrovaný průvodce filmem Zatmění: Oficiální ilustrovaný průvodce filmem Mark Cotta Vaz

Moc pěkná kniha.

09.05.2023 5 z 5

Otevřená zpověď rodiny Prudilů Otevřená zpověď rodiny Prudilů Daniela Kántorová

Musím se přiznat, že jsem se u toho opravdu nasmála.

08.08.2022 4 z 5

Základy BDSM pro začátečníky Základy BDSM pro začátečníky Michelle Fegatofi

Opravdu základy BDSM. Pro člověka, který se začíná o toto téma zajímat, tak určitě přínosné. Ale není to žádný návod na to, jak správně to dělat.

03.03.2022 5 z 5

Holky jsou přece bezva Holky jsou přece bezva Karin Kampwerth

Četla jsem před mnoha lety. Matně si to sice vybavuji, ale kniha se mi líbila.

03.03.2022 5 z 5

Devět a půl týdne Devět a půl týdne Elizabeth McNeill (p)

Film jsem sice neviděla, ale kniha se mi líbila. Pro mě čtivá a děj rychle ubíhal.

25.02.2022 5 z 5

Jeden kopeček šmoulový Jeden kopeček šmoulový Marie Doležalová

Krásná nostalgie, jako kdybych se vrátila do dětských let.

25.02.2022 3 z 5

Kniha o kávě Kniha o kávě Petra Veselá

Krásná kniha pro milovníky kávy.

22.02.2022 4 z 5

Báje a pověsti starého Egypta a Mezopotámie Báje a pověsti starého Egypta a Mezopotámie Eduard Petiška

Knihu jsem četla jako dítě. A vzpomínám na ni s radostí do teď.

09.11.2021 5 z 5

Mezi náma holkama Mezi náma holkama Lindsey Kelk

Konečně jsem se dopracovala k poslednímu dílu této série. Dopadlo to nad moje očekávání. Myslím, že je to nejlepší kniha z této série.

09.11.2021 5 z 5

Všichni dospěli Všichni dospěli Jami Attenberg

Ztráta času čtením této knihy a škoda papíru na vydání této knihy

07.11.2021 odpad!

Lahodně s Ellou: džusy a smoothies pro každý den Lahodně s Ellou: džusy a smoothies pro každý den Ella Woodward

Určitě v knize jsou originální recepty. Dle mého názoru je to škoda papíru. Nemusela tahle kniha v kapesním vydání ani vyjít. 3 hvězdičky za hezké zpracování.

06.09.2021 3 z 5

Průvodce automobilovými znaky: Loga a jejich grafické zpracování Průvodce automobilovými znaky: Loga a jejich grafické zpracování kolektiv autorů

Pro fanoušky a lidi, kteří se zajímají o loga automobilů a historii automobilek.

07.03.2021 3 z 5

Kluci z Lapače Kluci z Lapače Alena Bartošíková

Pěkná kniha, chvíli jsem trošku "bojovala" s nářečím, ale krásně napsaná.

16.02.2021 5 z 5

Kouzelnický svět J. K. Rowlingové: Filmová magie 1 - Pozoruhodní lidé a kouzelná místa Kouzelnický svět J. K. Rowlingové: Filmová magie 1 - Pozoruhodní lidé a kouzelná místa Jody Revenson

Velmi krásná kniha. Miluji sérii o HP. Jsem do kouzelného světa zamilovaná už od dětství. Krásná ilustrovaná kniha plná informací.

09.02.2021 5 z 5

101 burgerů a sliderů 101 burgerů a sliderů kolektiv autorů

Čekala jsem, že to bude propadák, ale mile jsem překvapena. Hodně zajímavé recepty, určitě doma nějaké vyzkoušíme.

01.11.2020 3 z 5

Citrony a limety Citrony a limety Ursula Ferrigno

Celkem zajímavá kniha. Nepředpokládám, že bych podle některých receptů vařila. Ale dá se dočíst něco z historie limetek a citronů.

30.10.2020 4 z 5

Prospěšný med - 40 zdravých, sladkých a pikantních receptů Prospěšný med - 40 zdravých, sladkých a pikantních receptů Hannah Coughlin

Celkem užitečné informace o medu. Myslím si, že podle těchto receptů asi vařit nebudu.

26.10.2020 3 z 5