angelbooks angelbooks komentáře u knih

Zátoka lží Zátoka lží Amanda Quick (p)

Nápad na ''spojení'' těchto dvou lidí, nemohl být lepší. I kniha si zasloužila mojí plnou pozornost a také 5*.
Vřele doporučuji, je to další skvělá kniha ze série Rainshadow.

16.02.2018 5 z 5

Žhavá zóna Žhavá zóna Amanda Quick (p)

Skvělá kniha. Možná až na začátek, opravdu tak 5-10 stránek bylo spíš o tom, abychom se zorientovali v příběhu, ale pak se to rozjelo.
Myslím, že kdo hledá špetku tajemna společně s romantikou, rozhodně nesáhne vedle.
Kniha se mi moc líbila, během dvou dnů přečtená a to jsem s ní i večer usnula. :D

Omyl Omyl Elle Kennedy

Sice jsem nezačala prvním dílem, ale to tak úplně nevadí.
Nevím proč, asi mi nesedlo prostředí děje, ale i tak se trochu obávám pouštět do dalších dílů.
Kniha sama o sobě je skvělá a změna hlavních postav také, ale přesto. Do dalších knih se nejspíš v brzké době nepustím.

Osten lásky Osten lásky Dorothy Garlock

Knihu jsem četla zároveň i s Letní závratí od A. Maxwell a musím říct, že tato byla mnohem lepší.
S Dorothy Garlock nemám moc zkušeností, ale práce na této knize se jí rozhodně povedla.
Vřele knihu doporučuji. :)

Letní závrať Letní závrať Ann Maxwell

Trochu bych chtěla poupravit ''úroveň'' této knihy z předchozího komentáře.
Nejprve osobní doporučení - Kniha NENÍ pro osoby, které NEhledají knihy s tématikou koňských závodů společně s věkově starší hlavní postavou a extra složitým dějem. ;)
Je sice pravda, že začátek je urychlený, klidně to mohla autorka natáhnout, ale pak se trochu zpomalý a urovná, jako na horské dráze, když dojedete do cíle.
Akorát bylo zajímavé jejich sblížení. Málem na to opravdu skočili během pár desítek stránek, ale zažila jsem i horší. :D
Rozhodně bych si ji nekoupila za 100-300 korun v knihkupectví, ale jako vypůjčená kniha z knihovny stojí za to.
Opravdu nejde o složitý děj a nevadí, když mezitím budete číst i jinou knihu (jako já). Konec byl zajímavý ohledně ''zmizení'' hlavního hrdiny, ale na konci, jak už mnozí tuší, bude krásný happy end. :)
Takže pokud hledáte něco, u čeho nemusíte přemýšlet, tak rozhodně můžete šáhnout po téhle.
Knihu si nedám do doporučených, ale vím, že kdyby nebyla žádná jiná, klidně znovu sáhnu po Letní závrati. :)

14.02.2018 3 z 5

Dáma z divočiny Dáma z divočiny Julie Garwood

Tak u tohohle příběhu jsem se nasmála mnohem víc, než u dalších knih J. Garwoodové.
Skvělý příběh, skvělé charaktery hlavních postav i skvělý děj.

14.02.2018 5 z 5

Závoj půlnoci Závoj půlnoci Lara Adrian (p)

Nevím proč, ale Nikolaj mi občas připomínat Michelangela z filmu/seriálu želvy ninja. :D
Kniha je jako sladká třešinka na vrcholku dortu.
Vřele doporučuju. ;)

Boj o trůn Boj o trůn Amanda Hocking

Ani nevím, proč se mi zde neuložil můj komentář. A je to docela škoda, protože teď už si úplně nepamatuji, co jsem napsala.
Myslím, že to bylo o konci, který mě překvapil. Pak o díle, který obsahoval romantiku, smysl pro humor a i napětí, z kterého mi občas i proběhl mráz po zádech (obrazně řečeno) a nakonec o celé série, která opravdu stojí za přečtení.
Knihu doporučuji. :)

14.02.2018 5 z 5

Divoká srdce Divoká srdce Shannon Drake (p)

Skvělá kniha, i když do 5* jí (bohužel) něco chybělo.

Za hranicí temnoty Za hranicí temnoty Alexandra Ivy

Tenhle příběh bych klidně zařadila hned za 3. díl. Aspoň by jak Styx, tak Guiliani, byli spokojeni se svými družkami. :)
Náš ''mocný král'' se dočkal svého happy endu a mi, čtenáři, také.
Určitě doporučuji.

Spoutaní temnotou Spoutaní temnotou Alexandra Ivy

Jasně... Jaelyn se mohla chovat trošičku lépe, ale vzhledem k její výchově a vlastně i k oblibě, kterou jsem v ní našla, mi toto ani moc nevadí.
Další skvělý příběh, který rozhodně doporučuji.

Pohlceni temnotou Pohlceni temnotou Alexandra Ivy

Tak spojení zrovna těchto dvou postav nemohlo být více překvapující.
Ani tentokrát mě A. Ivy nezklamala a já opět mohu knihu jen a jen doporučit.

Králova milenka Králova milenka Julie Garwood

Knihu čtu už po třetí a nemůžu se jí nabažit. Úžasná po všech stránkách.
Ano, začátek, přibližně 60-70 stránek, mě pořád nudí. Ale nevadí, pár řádků přeskočím a už jsem u sladké odměny. :D
Knihu doporučuju.

Šlechetný rytíř Šlechetný rytíř Julie Garwood

Nevím proč, ale přišlo mi, že knize něco chybí. Možná malá část v charakteru postav, či stopy humoru, ale i tak knihu doporučuji.
Je to další skvělé dílo mé oblíbené autorky a myslím, že i vám se bude líbit.

Strážný anděl Strážný anděl Julie Garwood

Ze začátku mi trochu vadila orientace v příběhu. Knihu jsem četla už dávno, ale vím, že začátek byl pro mě trošičku hektický.
Ale i tak knihu vřele doporučuju. :)

Čarovný princ Čarovný princ Julie Garwood

Skvělá kniha od skvělé autorky. Co jiného říct, než doporučuji? Rozhodně doporučuji :).

Nevěsta Nevěsta Julie Garwood

Opět jsem si během chvíle dokázala oblíbit hlavní postavy. Ta její sestra mě tedy často lezla na nervy, ale dalo se to přežít.
Určitě doporučuji. :)

14.02.2018

Tajemství Tajemství Julie Garwood

Sice jsem měla chuť někdy hlavního hrdinu, a vlastně i hlavní hrdinku, majznout po hlavně, tak jsem si nemohla vybrat lepší kniha od J. Garwoodové.
Doporučuji. :)

Láska a čest Láska a čest Julie Garwood

První kniha od jedné z mých oblíbených autorek.
Skvěle napsaná se spoustou stop humoru v těch správných chvílích.
Vřele doporučuji.

14.02.2018 5 z 5

Pirátova milenka Pirátova milenka Shannon Drake (p)

Už si na tuto knihu úplně nepamatuji, ale vím, že byla první od S. Drake, kterou jsem četla.