angelbooks angelbooks komentáře u knih

Tanec stínů Tanec stínů Julie Garwood

Opravdu jsem některé části příběhu nečekala, a kdo je hlavní vrah už vůbec ne!
Doporučuji, jde o další skvělé dílo z pera Julie Garwood! :)

12.09.2020 5 z 5

Dáma na útěku Dáma na útěku Amanda Quick (p)

Bylo zvláštní, vrhnout se do let minulých, když jsem očekávala, že příběh se bude konat v bližší době, než jsou 30. léta. Naštěstí autorka nezklamala a já si po chvilce neuvědomila, že děj je v časovém období mnohem vzdálenějším, než jsem chtěla. :)
Doporučuji, i ke koupi. :)

Okno do nebe Okno do nebe Nora Roberts

Nečekaně jsem si zalíbila obě hlavní postavy naráz! Příběh byl velmi poutavý, od slovního pošťuchování mezi hlavní dvojicí, přes eskapády jejich milostné cesty, po bojkotech na staveništi. Prostě vše jsem hltala ne div jedním dechem. Knihu mám doma a koupě rozhodně nelituji. Doporučuji. :)

Když přijde soumrak Když přijde soumrak Nora Roberts

Jednou za čas se snažím říct i něco jiného, než díla mé oblíbené autorky. V tomto případě jsem sáhla po druhé oblíbené autorce a co nevidím (nečtu) - skvělý romantický příběh s tajuplnou, avšak nijak přehnanou zápletkou a k tomu navíc... z ranče! Zbožňuji koně a tak jsem si knihu užila mnohem víc, než jsem čekala.
Doporučuji!

Klíč k tajemství Klíč k tajemství Jayne Ann Krentz

Pekná oddechovka, doporučuji a těším se na další díly.

12.09.2020 4 z 5

Až na popel Až na popel Amanda Quick (p)

Nemám co dodat, hltala jsem každou stránku, každý řádek a každé písmenko. Správná dávka romantiky, tajemna a detektivní oblasti. :)

12.09.2020 5 z 5

Řeka to ví Řeka to ví Amanda Quick (p)

Velmi zajímavá a čtivá kniha od této autorky. Doporučuji :)

12.09.2020 5 z 5

Cesta u řeky Cesta u řeky Amanda Quick (p)

Knihu jsem hltla od začátku do konce. Je to taková krásná oddechovka se správnou dávnou tajemna a romantiky.
Nejvíc jsem zbožňovala hlavního hrdinu a jeho bratra. Nevím proč, ale jednou jsem si je představila jako Pata a Mata - ale šikovné! :D
Doporučuju.

12.09.2020

Dívka, která věděla příliš mnoho Dívka, která věděla příliš mnoho Amanda Quick (p)

Protože mám kouzla a iluze moc ráda, zaujala mě postava hlavního hrdiny, neboli kouzelníka. Společně s hlavní hrdinkou tvoří pár, který vám prostě přiroste k srdci. Co se příběhu týče, je poutavý od začátku do konce. Doporučuji, nepustí vás, dokud nevyřešíte všechny otázky! :)

Zákon přitažlivosti Zákon přitažlivosti Nora Roberts

Opravdu skvělý příběh, skvělé prostředí a skvělé postavy! Jako kdybych je viděla přímo před očima.
Stejně tak Vás zaujmou nejen jejich osobnosti, ale kniha jako celek. Nenudila jsem se, protože jsem pokaždé našla něco, díky čemu jsem se mohla zasmát. Nebo něco, co mě rozplakalo či dojalo.
Myslím, že je to skvělé zakončení série a zároveň mě mrzí, že se s touto sérii musím pomyslně rozloučit.
Doporučuji! :)

Pošetilý sen Pošetilý sen Nora Roberts

Nevím, který příběh se mi líbil víc. V jedné bylo víc tohoto a v druhé víc onoho, avšak pokaždé jsem si přišla na své. Doporučuji :)

12.09.2020 4 z 5

Ztracená noc Ztracená noc Amanda Quick (p)

Skvělý a hlavně tajuplný příběh z pera A.Q., který rozhodně stojí za přečtení! :)

Milovat Jackie Milovat Jackie Nora Roberts

Když mi došlo, že v knize vystupuje hlavní herečka (spisovatelka), díky které ''jakoby'' vznikl předchozí příběh, byla jsem nadšená a hned si knihu koupila.
Kniha má své kouzlo, stejně jako hlavní hrdinka, která vás (stejně jako hlavního hrdinu :D) chytí za srdce. Jackie je chytrá, obětavá, věrná, ale i vášnivá. Stejně tak příběh. Je promyšlený a romantický, i když ano, znám i romantičtější knížky.
Avšak, stále stojí za přečtení a proto jí dávám do doporučených. :)

Slitování Slitování Julie Garwood

Další úžasné dílo od této autorky, které dávám do doporučených. Už si sice přesně nepamatuji, co jsem do komentáře chtěla napsat, ale rozhodně jsem nedala 4* jen tak pro nic za nic. :)

Oheň a led Oheň a led Julie Garwood

WOW! Prostě bomba! Od začátku až do konce jsem se nemohla odtrhnout!
Ani jsem nechtěla, protože pokaždé, když jsem si myslela, že budu mít po zodpovězení otázky chvilku se nadechnout, přišla další otázka se spoustou otázníků.
Hlavní dvojice byla super, chemie mezi nimi pracovala už od začátku, i když si to oni sami uvědomili až trochu později, avšak poté to mezi nimi vybuchlo naplno. Kdo je tím úúúúplně nejhlavnějším jsem si myslela, že vím, už někdy od té doby, co se o něm začlo mluvit (nejde o spoiler!), avšak spletla jsem se a tak mě kniha opravdu držela až do poslední stránky.
Proto, a zcela zaslouženě, dávám knihu do doporučených. :)

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Začnu tím, proč ji nemám v doporučených... Ano, kniha je skvěle napsaná a upřímně mám tento díl asi nejradši (i když jsem stále nečetla ze série ještě 1 díl), avšak... i zde musím strhnout hvězdičku. Necítím, že by mě kniha nějak výrazně zajímala. Ano, byla poutavá, čtivá, vtipná, erotická. Všechny tyto přídavná jména si zaslouží, avšak... mě v ní něco chybělo. Nevím, možná mi jen nesedla osobnost hlavního herce, protože hlavní hrdinku jsem měla celkem ráda. Tak snad se bude Vám víc líbit. :)

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Nejvíc se mi na knize líbilo to popichování, mezi hlavní dvojicí, to bylo opravdu boží! Avšak, musím vytknout (možná je to jen můj pocit), že hlavnímu hrdinovi to došlo po tááák dlouhé době! :D Měla jsem chuť ho knihou umlátit.
Avšak, možná jej budete chtít uškrtit hned poté, co Vám nejen hlavní hrdina, či hrdinka, ale i kniha přirostou k srdci. Má to svůj půvab, i když to doporučených si tuto nejspíš nedám. Nemyslím si, že knihu totiž budu někdy číst znovu. :)

Pravidla lásky Pravidla lásky Nora Roberts

Knihu jsem dostala jako dárek a kamarádka se moc bála, že mi koupila něco, co se mi nebude líbit, protože ví, že i když tuto autorku zbožňuju, taky od ní nečtu úplně všechno.
Avšak kamarádka se bála zbytečně a já jsem z dárku, z knihy, velmi nadšená a doporučuji ji i vám. :)

29.11.2018 5 z 5

Nezvaný host Nezvaný host Nora Roberts

Původně koupeno z rozmaru, ale nakonec jsem si za tento rozmar děkovala.
Skvělé dílo, oddechové, a vlastně už od začátku víte, co se s kým stane. Tedy skoro od začátku, pokud tu knihu budete číst mírně unavení, jako já. Protože když mi pak došlo, kdo co dělá, vypadalo to jako animace, kdy se mi nad hlavou rozsvítila žárovka.

29.11.2018 5 z 5

Pravá čarodějka Pravá čarodějka Nora Roberts

Dávám 4* a myslím si, že je to skvělé dílo. Dávám i do doporučených, ale hlavně kvůli rodinným příbuzným a konci, který mi potvrdil, že je to skvělé dílo, ale že více podobných si od této autorky nepřečtu.

29.11.2018 4 z 5