Nezvaný host

Do Charitina malebného prázdninového penzionku na ostrově Orcas jezdí hosté za klidem a odpočinkem. Avšak agent FBI Roman DeWinter tuší, že právě tohle je úkryt, odkud někdo řídí nebezpečnou zločineckou organizaci. Všechny důkazy směřují právě k Charity Fordové. Pro Romana je to jen jeden z dalších rutinních a bezproblémových úkolů… jenže nepočítá s tím, že tahle milá majitelka hotýlku v něm dokáže probudit hluboko pohřbené city a ukáže mu, co je teplo domova! Charity sice Roman přitahuje, jenže o něm neví vůbec nic! Představuje pro ni tento cizinec hrozbu? Nebo je mužem, na něhož celý život čeká?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/374063/nezvany-host-dqn-374063.jpg 3.822

The Welcoming (1989)

Vydáno:, HarperCollins Polska

angelbooks
29.11.2018

Původně koupeno z rozmaru, ale nakonec jsem si za tento rozmar děkovala.
Skvělé dílo, oddechové, a vlastně už od začátku víte, co se s kým stane. Tedy skoro od začátku, pokud tu knihu budete číst mírně unavení, jako já. Protože když mi pak došlo, kdo co dělá, vypadalo to jako animace, kdy se mi nad hlavou rozsvítila žárovka.

alnahu
28.08.2018

Tentokrát jsem sáhla po romantice z dnešní doby a opět se mi četla dobře. Oddechová kniha v které se setkáme s majitelkou hotýlku ,která probudí city agenta FBI. Příjemné čtení na dovolenou.

mariva
02.08.2018

Oddechová četba, čte se výborně, stejně jako většina knih Nory Roberts. Protože jde o Harlekýnku, je to trochu slabší než ostatní její knihy, ale i tak je to příjemné prázdninové čtení.

alzbeta4340
14.07.2018

Knižní jednohubka od N.R., napsaná už v roce 1989, ale i dnes je k přečtení. (Hrdinka, mladá žena, neumí pracovat s počítači - to se v současnosti už nestane.) Pomalejší začátek, dramatičtější konec.

georginaa
23.06.2018

pěkná od dechovka k čaji o páté :-)

veveronka
03.06.2018