Nezvaný host

od:


KoupitKoupit eknihu

Do Charitina malebného prázdninového penzionku na ostrově Orcas jezdí hosté za klidem a odpočinkem. Avšak agent FBI Roman DeWinter tuší, že právě tohle je úkryt, odkud někdo řídí nebezpečnou zločineckou organizaci. Všechny důkazy směřují právě k Charity Fordové. Pro Romana je to jen jeden z dalších rutinních a bezproblémových úkolů… jenže nepočítá s tím, že tahle milá majitelka hotýlku v něm dokáže probudit hluboko pohřbené city a ukáže mu, co je teplo domova! Charity sice Roman přitahuje, jenže o něm neví vůbec nic! Představuje pro ni tento cizinec hrozbu? Nebo je mužem, na něhož celý život čeká?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/374063/nezvany-host-dqn-374063.jpg 3.817
Orig. název:

The Welcoming (1989)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, HarperCollins Polska
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Přidat komentář
alnahu
28. srpna

Tentokrát jsem sáhla po romantice z dnešní doby a opět se mi četla dobře. Oddechová kniha v které se setkáme s majitelkou hotýlku ,která probudí city agenta FBI. Příjemné čtení na dovolenou.

mariva
02. srpna

Oddechová četba, čte se výborně, stejně jako většina knih Nory Roberts. Protože jde o Harlekýnku, je to trochu slabší než ostatní její knihy, ale i tak je to příjemné prázdninové čtení.

alzbeta4340
14. července

Knižní jednohubka od N.R., napsaná už v roce 1989, ale i dnes je k přečtení. (Hrdinka, mladá žena, neumí pracovat s počítači - to se v současnosti už nestane.) Pomalejší začátek, dramatičtější konec.

georginaa
23. června

pěkná od dechovka k čaji o páté :-)

veveronka
03. června

Doporučuji,přečteno hned

TIP: Máte rádi Databázi knih? Podpořte ji v Křištálové lupě (Zájmové weby) - hlasujte zde.

Autor a jeho další knihy

Nora Roberts

Nora Roberts
americká, 1950

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Přečtených18x
v Doporučených1x
v Knihotéce15x
v Chystám se číst14x
v Chci si koupit2x