Pošetilý sen

Pošetilý sen https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349871/mid_posetily-sen-68e-349871.jpg 3 30 10

Poslední sezona: Nezáleží na tom, jak je David atraktivní a charismatický – Megan si prostě nemůže dovolit, aby se do něj zamilovala! Ví totiž, že mu nejde o ni, ale jen o zábavní park, který zdědila po dědečkovi a kterého se nehodlá jen tak vzdát. David však vždy dostane to, co si usmyslí… a tak Megan brzy zjistí, že dalším bodem na seznamu Davidových přání je právě ona! Sladké zákusky: Když vyhlášená cukrářka Summer dostane nabídku, aby obohatila prestižní kuchyni v Blakeově hotelu ve Filadelfii, váhá, zda ji přijmout či ne. Jenže vidina stálého místa je pro Summer, zvyklou cestovat po celém světě, velmi lákavá… zvlášť, když ji Blake přitahuje!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Less of a Stranger; Summer Desserts

Aghatte
10.09.2023

Knihu jsem nečetla, ale někde by pro čtenářky mělo být uvedeno, že se jedná o reedice Harlekýnek, v novém poutavějším obalu.
Zde tedy již třetí vydáni klasických harlekýnů, které se dají koupit za pár kaček, aby nevyhazovaly peníze a předcházely pak zklamání z obsahu.

Zlatinka.Emilly
30.12.2022 2 z 5

Dva příběhy, oba zklamaly. První se ještě jakž tak dal číst, ale ten druhý....jako by to ani nepsala Nora Robertsová.

Petrush
07.04.2022 2 z 5

Nenáročná romantická oddychovka, čitelné postavy, očekávaný happy end. Od autorky jsem četla i lepší příběhy.

angelbooks
12.09.2020 4 z 5

Nevím, který příběh se mi líbil víc. V jedné bylo víc tohoto a v druhé víc onoho, avšak pokaždé jsem si přišla na své. Doporučuji :)

LivN
25.03.2020 4 z 5

Taková nenáročná kniha. Ale určitě se mi líbila víc první povidka než druhá asi to bude hlavni mužskou postavou. Přesně můj typ. Druhá povídka byla nic moc hodně omáčky kolem. A postrádala jiskru.

petrulkaa
14.02.2018 2 z 5

První povídku jsem sotva dočetla, druhou jsem už ani nezačala.Jsem zvyklá na lepší knihy od této autorky, tato mne opravdu zklamala, je to moc velký slaďák, děj nic moc.

Zdeňka33
24.01.2018 2 z 5

U první povídky jsem měla pocit, že ji ani nemohla napsat má oblíbená spisovatelka, ale možná jí psala ještě jako začátečník... . Druhá povídka je o kousek lepší takže dávám dvě hvězdičky.

kika 13
27.11.2017 2 z 5

Tak pro mě nic moc.četla jsem i lepší knížky od paní spisovatelky.

alzbeta4340
23.10.2017 3 z 5

Dvě povídky. Ta druhá, s cukrářkou Summer, se mi moc líbila, ale první povídku jsem bohužel nebyla schopná ani dočíst.

mariva
10.10.2017 4 z 5

Dva zamilované příběhy, typické Harlekýnky. Dobře se čtou, jednoduché oddechovky pro chvíle odpočinku. Jen nevím, kdo psal anotaci na zadní straně knihy - jak může hrdinka dědit zábavní park po dědečkovi, který stále žije?

romantika

Nora Roberts