anetro anetro komentáře u knih

V tvojí kůži V tvojí kůži Lisa Renee Jones

Dlouhou dobu mě žádná kniha nenadchla jako tato, od první stránky jsem si ji zamilovala. Kniha obsahuje záhadu a erotiku, tajemství které kniha obsahuje vás nutí číst stále dál..

08.11.2018 5 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Kniha mě uchvátila, nikdy bych nečekala, že básničky pro mne budou tolik znamenat až po přečtení této knihy. V mnoha básních sem se viděla jako v zrcadle, jakoby autorka mé pocity vepsala na stránky.

25.04.2018 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Opravdu dojemný příběh, každý člověk se musí naučit že všechno může krásně začít, ale už ne tak krásně skončit. Z knihy mě opravdu oslovil citát ,Bez bolesti by člověk nepoznal radost."

21.10.2017 5 z 5

Vzrušení Vzrušení Jackie Collins

Tuto knihu sem si opravdu zamilovala je úžasná jediné co bych ji vytkla, že by tam mohlo být více napínavých okamžiků jelikož celé napětí se představilo až ke konci knihy.

12.10.2017 5 z 5

Bylo nás pět Bylo nás pět Karel Poláček

Kniha mě zaujala především stylem písma, bylo to něco nového a nad některými slovy jsem se sama pousmála.

21.09.2017 2 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

V této knize mě zaujalo, že čtenář mohl nahlédnout i do života ostatních postav ze série a líbili se mi i ilustrace v knize, kde autorka ukazovala svou představu o vzhledu postav.

12.07.2017 5 z 5

První První Kiera Cass

Ani tento díl mě nezklamal a musím tuto sérii řadit mezi mé oblíbené, zamilovala jsem se do hlavních postav i celého autorčina příběhu.

04.07.2017 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Ani druhý díl mě nezklamal, ale musím však uznat že byl o něco slabší než první kniha.

20.06.2017 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Ještě než jsem knihu začala číst jsem od ní měla velké očekávání, které mě nezklamalo a knihu jsem přečetla jedním dechem. Mohu ji jen a jen doporučit.

18.06.2017 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Dočíst tento díl sem se opravdu hodně nutila asi do půlky mě kniha nezaujala ale konec mě opravdu dostal! Takový závěr jsem jsem opravdu nečekala a slza opravdu ukápla. Mrzí mě že konec nemohl být štastnější :(

28.07.2015 4 z 5

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Když sem odkládala tento poslední této série měla jsem slzy v očích :(
Naprosto sem se této sérii oddala a opravdu, opravdu jsem si ji šíleně zamilovala .
Nehorázně moc bych chtěla další díly :)

21.02.2015 5 z 5

Černý úsvit Černý úsvit Lisa Jane Smith

Tuto sérii jsem si nesmírně užila a je mi líto,že končí :(
Díly pro mě byly odpočinkovým čtením a vždy na konci jsem se musela pousmát jak to vše dopadlo :)

18.01.2015 5 z 5

Vášeň Vášeň Lisa Jane Smith

Ke konci knihy sem ji nemohla odložit protože sem musela vědět jak to konečně skončí a jsem ráda že je Kaytlin s Gabrielem :)

22.10.2014 5 z 5

Hra o lásku Hra o lásku Jilly Johnson

Tato kniha mě upoutala bylo to zase něco úplně jiného než čtu a velmi
mě to potěšilo a četbu jsem si užila určitě budu číst více takových to knížek :)

02.10.2014 5 z 5

Spoutaní Spoutaní Gabriella Poole

Tento díl mě upoutal více než první hlavně druhá polovina,kde to bylo velmi napínavé !!! :)
Obdivuji Cassie za to ,že by za své kamarády dala život ale, zklamal mě Jake že se na své kamarádky vykašlal :( .
Mysklím si že, třetí díl bude velmi zajímavý !

20.08.2014 5 z 5