AndreaOn AndreaOn komentáře u knih

Člověk za oponou Člověk za oponou Martin Goffa

Goffu miluji, tento příběh mě ale neoslovil tak, jako ty předchozí. Možná to je i tím, že nemám ráda knihy s politickou tematikou, i když je v knížce jen lehce dotknuta. Zdálo se mi to zkrátka takové slabší.

02.06.2023 4 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Já vlastně ani nevím, jestli se mi to spíš líbilo nebo spíš nelíbilo. Nicméně jsem ráda, že to nakonec nedopadlo tak, jak se to jevilo, a že i z takovéto "bezvýchodné" situace hlavní postavy se dá vykřesat naděje. Lidský hienismus je všude kolem nás (nicméně já sama nevím, jak bych se chovala, kdybych se jako matka s dítětem do této situace dostala, zda bych také okamžitě neodsoudila, i když se "zatím" nic nestalo), ale na druhou stranu se najdou i lidé, kteří jsou "rozumní" a neodsoudí hned od začátku a to bylo nakonce velmi příjemné...

29.05.2023 4 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Za mě trochu slabší než předchozí 4 díly, ale i tak byl dobrý a líbil se.

29.05.2023 4 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Za me opet naprosto skvele, tato serie je velmi povedena. Ava se taky trochu dala dohromady a zklidnila se. Tesim se na dalsi dil.

13.05.2023 5 z 5

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

Tak to bylo super. Mrazive, napinave a hlavne velice zajimavy a neotrely namet. Moc jsem si to uzila.

29.04.2023 5 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Za mě opět vynikající. Je vidět, že se dá napsat skvělý thriller i bez extrémně brutálních scén. Opět, jak bylo zvykem z přechozích dílů, se dvě dějové linky vyšetřovatelů prolínali i s dějovou a myšlenkovou linkou vraha, což mě maximálně uspokojuje. Ava mě opět dost štvala, nicméně moc jsem si to užila a těším se na 4. díl, třeba se tam něco v jejím chování změní.

28.04.2023 5 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

No tak to bylo opět super. Tedy až na scénu s koněm, tu jsem musela prostě přeskočit, tu jsem nedala. Ava me tedy dost štvala.

17.04.2023 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Za mě super, líbí se mi thrillery, kde je jak linka vyšetřovatelů, tak i linka vraha a mohu tak vnímat i jeho myšlenkové pochody. Hlavní vyšetřovatelé pro mě sympatičtí. Konec byl velmi rychlý, ale proč ne, když vše najednou zapadne do sebe :).

03.04.2023 5 z 5

Ostrov Ostrov Rudolf Havlík

Odpocinkova, pobavila

20.03.2023 5 z 5

Zvon Zvon Neal Shusterman

Treti dil byl, za me oproti druhemu, zase super. Cela serie byla povedena a libila se mi.

12.03.2023 5 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Za mě trochu slabší než první díl, ale jdu samozřejmě na třetí, abych věděla jak to celé dopadne.

27.02.2023 4 z 5

Pokojská Pokojská Nita Prose

Velmi zvláštní, velmi zajímavé, bavilo mě to.

30.01.2023 5 z 5

Ženská na odstřel Ženská na odstřel Martin Goffa

Já mám knížky od Goffy moc ráda, jsou akorát dlouhé, stručné, přehledné, bez zbytečných omáček a hlavně zajímavé příběhy.

24.01.2023 5 z 5

Prezidentka Prezidentka Rudolf Havlík

Neseděl mi styl psaní.

18.01.2023 1 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Myšlenka sice zajímavá, příběh je jakoby motivační, ale bohužel mě moc neoslovilo.

18.01.2023 3 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Pěkné a pro podobným osudem zasažené ženy by moha být motivační...

13.01.2023 5 z 5

Šepot z lesa Šepot z lesa Kateřina Surmanová

Za mě naprosto skvělé.

04.01.2023 5 z 5

Minutky Minutky Veronika Jonešová

Krásné jako první díl...

29.12.2022 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Moc pěkné :)

27.12.2022 5 z 5

Koralina Koralina Neil Gaiman

Za me super...miluji i film a chtela jsem vedet, jak to bylo opravdu napsano...

20.12.2022 5 z 5