Andrea7272

HanaHanaAlena Mornštajnová

Bylo to pěkné čtení !! Dobře se četla ,příběh mě vzal za srdíčko. Musíte přečíst a dávám plný počet !!

08.08.2020

PohřbeníPohřbeníEllison Cooper

Tedy panečku, to tedy byla jízda!!! Naprosto perfektní čtení i malinko ,ale jen malinko lepší než 1.díl. Napínavé , propletené,děsivé - prostě thriller , jak má být!!!! Super , škoda jen ,že další díl v nedohlednu :-( DOPORUČUJI ČTĚTE !!!!!!

24.10.2020

Osudný slibOsudný slibAngela Marsons

Opět jsem si čtení užila. Kim nezklamala a konec mě opět dojal. Kim se zachovala - no jak se to k ní zkrátka hodí :-)
Kim a její tým se mi dostal pod kůži a prožívám každý díl s napětím a emocemi. Kdo nečetl zkrátka musí !!!!!

28.06.2020

Tiché rokyTiché rokyAlena Mornštajnová

Super,dobře napsané, takové opravdu ze života !!! Stojí za přečtení :-)

15.08.2020

Skryté kartySkryté kartyAngela Marsons

Tak jsem dočetla další díl této série a byl opět skvělý. Angela je pro mě prostě na špičce. Já ty její případy s Kim prostě žeru a hltám slovo za slovem :-) Tentokrát musím přiznat, že konec mě chytil za srdíčko a i slza ukápla. Mohu jen doporučit a už se těšit na další pokračování :-)))

24.01.2020

Čtvrtá opiceČtvrtá opiceJonathan Dylan Barker

Tedy to byla jízda,pane!!!!!! Super nápad, fakt dobře napsaný ,četlo se to samo a napínavé od začátku. Hltala jsem každou kapitolu,abych věděla honem, jak to bude dál!! Moc doporučuji a jdu do dalšího dílu- jupiii :-)

12.07.2020

Zlámané kostiZlámané kostiAngela Marsons

Zase super čtení, přečteno za tři dny napínavé čtivé, prostě opět Kim nezklamala.Dávám plný počet

01.07.2019

Mrtvé vzpomínkyMrtvé vzpomínkyAngela Marsons

No zase super počteníčko :-) Do Angely vždycky jdu s přáním,že teď zrovna chci si přečíst něco extra, něco suprového. No a je to vždycky předem splněno,protože je to prostě Angela. Miluju její styl psaní a její Kim :-) Těším se na další díl :-)

14.12.2020

RakvářRakvářSharon J. Bolton

Od této spisovatelky první knížka a jsem nadšená. Moc se mi líbila napětí od začátku do konce, čarodějnictví mě moc bavilo a konec tedy překvapivý. Tak tohle je thriller!!! Jsem spokojená a hledám další knihu ke čtení od této spisovatelky a samozřejmě ji řadím mezi své oblíbené ....

28.10.2019

Kanibal z Nine ElmsKanibal z Nine ElmsRobert Bryndza

Tak zase mě Bryndza nezklamal. Úplně úžasný,vymazlený každý okamžik. Napínavé,docela některé pasáže až fakt drsné,ale super!!! Nechtěla bych se tedy Peterovi ani Zrzkovi dostat pod ruku,bojim,bojim :))) Těším se na další,moooc !!!!

09.11.2019

Pátá oběťPátá oběťJonathan Dylan Barker

Tedy Vážení, opět super jízda :-)
Luxusně napsané, úplně bezva příběh, který navazuje na 1.dil a to nejlepší mě teď čeká!!! Jsem napnuta ,jako struna, jak to celé dopadne. Takže šupky hupky do 3.dilu ... jupiiii :-)

22.07.2020

Tak to je, tak to budeTak to je, tak to budeSharon J. Bolton

Tak zase jen pochvala !! 3.dil a zase ,dobře se četl,akce a napětí. Jen už se těším až to ty dva dají koooonečně dohromady! Tedy aspoň v to doufám. Dávám opět plný počet a šupky do posledního 4.dílů !!! :-)

16.12.2019

Temné říční proudyTemné říční proudySharon J. Bolton

Tento díl se mi opět líbil,jako ty tři předchozí :-) Vraha jsem neuhodla vůbec jsem netušila, kdo to je... Trochu jsem čekala, že tam bude trochu víc o Markovi a Lasley :-) jinak úžasný zvraty,napětí,kniha se nedala odložit. A taky jsem vůbec netušila,že vůbec nějaká Sirenomelie existuje. Série se mi moc líbila mohu jen doporučit fakt pecka. K autorce se stopro vrátím !!!!

30.12.2019

Zavátá sněhemZavátá sněhemMartin František Stručovský

Zase dobré čtení !!! Na to ,že je to česká detektivka jsem potěšena.Dobře se četla, jména se dobře pamatovala.Konec nečekaný. Jdu do 3.dílu :-)

23.05.2020

Šesté dítěŠesté dítěJonathan Dylan Barker

Nezbývá mi jen napsat - super,super a ještě jednou super série. Moc jsem si to užila. Tak dobře napsané a ještě lépe vymyšlené,prostě pecka!!!! Jděte do toho přečtěte :)))

02.08.2020

V kleciV kleciEllison Cooper

Tedy super počteníčko. Četlo se to dobře,napínavé a ten konec jsem nečekala. Doporučuji Vám to :-) a já mažu na druhý díl, jupí :-)

17.10.2020

BábovkyBábovkyRadka Třeštíková

Je to oddechovka,pěkně propletené,takové ze života. Natáčí se film,tak se moc těším :-)

11.10.2019

Mlha nad Shadow SandsMlha nad Shadow SandsRobert Bryndza

Jak jinak než plný počet :-)
Moc se mi líbila a můžu jen doporučit na skvělou jízdu :-)

11.11.2020

ClonaClonaS. Bjørk (pseudonym)

Mě se líbila .Bylo to napínavé, čtivé čtení.Těším se na další.

15.03.2019

Květy nad peklemKvěty nad peklemIlaria Tuti

Pěkně čtení, napínavé a rozuzlení nečekané. Dávám plný počet.

21.04.2019

Andělé smrtiAndělé smrtiPatricia Gibney

Kniha se mi líbila,měla jsem husí kůži při popisování, co se dělo. Napínavé a zajímavé rozluštění na konci.
Dávám plný počet !!!

27.07.2019

Už mě vidíš?Už mě vidíš?Sharon J. Bolton

Za mě skvělé . Napínavé,zamotané,celkem drsné.Moje druhá kniha od této autorka a začíná mě bavit.Dávám plný počet a jdu na druhý díl :))

22.11.2019

Bez dušeBez dušeMartin František Stručovský

Super česká krimi. Dobrá zápletka, kniha se četla sama a bavila mě hlavně ty česká jména. Doporučuji a dávám plný počet a šupky do dalšího dílu :-)

09.04.2020

Patříš miPatříš miMark Tilbury

Za mě plný počet. Napětí a čekání ,jak to vlastně celé dopadne. Doporučuji :-)

25.04.2020

PšštPšštMel Sherratt

Tedy velice suprová knížka. Jsem nadšená-opravdu dobře napsané ,četla se sama .Dej skvělý až úplně děsivý, jak se otec může chovat ke svým dětem ,zda tedy OTEC je to správné slovo!! Doporučuji a jedině plný počet !!! Za mě luxusní....musíte si přečíst :-)

11.05.2020

StínStínUrsula Poznanski

Tedy zase super díl!!!!! Napínavé,nepředvýdatelné skoro až do samého konce!!! Prostě zase skvélý zážitek. A Florin, to je prostě pan Dokonalý :))) Doporučuji a snad bude pokračování.....

04.03.2020

SestrySestryBernard Minier

Minier nezklamal,opět hltající čtení. Skvělé doporučuji!!!

03.03.2019

VolavkaVolavkaSharon J. Bolton

Zase super díl. Napínavé ,čtivé zkrátka za mne zase plný počet a šupky,hupky do dalšího dílu :-))

07.12.2019

Duch domu AshburnůDuch domu AshburnůDarcy Coates

Super jsem nadšená. Dobře napsaná kniha a i jsem se bála,protože převážně čtu večer :-) Doporučuji !!!!

09.03.2020

Muž, který si hrál s panenkamiMuž, který si hrál s panenkamiMagnus Jonsson

Kniha super napínavá. Jen trochu popis o hacrování na PC mě trochu nebavil,ale jinak super -doporučuji !!!

10.05.2020