An3t An3t komentáře u knih

Svět bez princů Svět bez princů Soman Chainani

Druhý díl o 100% lepší než první! Byla jsem zatažená do příběhu od začátku až do konce! (Je pravda, že jsem se k druhému dílu dost přemlouvala, protože se mi do něj po prvním dílu moc nechtělo, ale jsem naprosto ohromená!) Závěrem, naprosto skvělá knížka. V jednu chvíli jsem měla pocit, že je více otázek než odpovědí, ale nakonec se vše vyjasnilo. Knížku jsem přečetla během 3 dnů a jakmile jsem jí v metru dočetla, šla jsem OKAMŽITĚ do knihkupectví a koupila si 3 díl. Jsem opravdu zvědavá, jak se příběh bude dál vyvíjet. :)!

16.02.2017 5 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

Včera jsem si koupila tuto knížku. A dnes jsem jí již dočetla....ještě nikdy se mi nestalo, abych nevěděla jak mám reagovat :D :o jsem zmatená, chci víc odpovědí a kdo víc co ještě :D Poslední dvě stránky jsem četla pořád dokola a dokola aby mi to došlo a ..páni..TAHLE knížka je opravdu, ale opravdu zatraceně skvělá! A já doufám, že bude pokračování!

20.01.2016 5 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Vampýrskou Akademii jsem původně ani nechtěla číst a říkala jsem si, že to bude určitě něco jako Stmívaní, ale i přesto mě kamarádka ukecala abych si jí přečetla. Páni. Celou sérii i s volným pokračováním Pokrevních pout jsem přečtla na jeden dech. Naprosto jsem se vžila do příběhu. Zbožňuji všechny díly. Můžu říct, že jsem se v takovémhle příběhu vážně našla, byla jsem napnutá, smála jsem se, asi při 4 dílu jsem i u jedné části brečela no, jsem vážně nadšená. Poté jsem viděla film a můj mozek nenáviděl moje oči za to, že to viděli. Nejvíc mě na tom mrzí, že lidem, který se film nelíbil si nepřečtou knížku a to je podle mě škoda. Je jiná nebo alespoň já mám takový dojem.Takže 100% doporučuji knížku, ale na film bych se už nikdy nekoukala.

30.08.2015 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Musím říct, že se mi knížka četla v některých fázích velmi špatně. Některé děje byli moc zdlouhavé a nudné. Každopádně, když se podívám na knížku jako na celek jsem opět nadšená :)

Divergence Divergence Veronica Roth

Byla jsem z knížky velmi nadšená! Skvěle se mi četla a do děje mě to vtáhlo okamžitě. Samozřejmě jsem si naprosto zamilovala Čtyřku což se dalo čekat :D. Po přečtení knížky jsem začala mít takovou úchylku, že když jsem venku porovnávám lidi podle oblečení a pak je přiřazuju do frakcí, tak snad to nedělám jediná :D

Stačí jen chtít Stačí jen chtít Joelle Charbonneau

Teda musim uznat, že napad na knizku naprosto dokonaly. Promyslenost knizky byla skvela, ale strasne dlouho mi trvalo nez se mi zacala dobre cist. Ze zacatku na me bylo nejak moc postav a to jak to bylo napsany mi moc nevyhovovalo a ztrácela jsem se. Ale jako myslenka cele knizky je fantastická!

25.05.2017 3 z 5

Zkouška Zkouška Joelle Charbonneau

Konec mě zároveň zaujal a zároveň naštval. Je to takové, že bych chtěla ''víc'' (žádný spoilery:D)

06.02.2017 4 z 5

Démon stínů Démon stínů Lenka Dostálová

No, co bych tak měla říct. Je to lehké čtení a dobře se to čte. Ovšem příběh jako takový mi příjde jako hrozný klišé. Celkový závěr? Fajn knížka na jedno pročtení a už se k tomu nikdy nevrátit.

13.02.2017 2 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Ze začátku mě kniha velmi bavila, ale konec knížky mě velmi zklamal. Jakoby se poslední 3/4 knížky přestala vyvíjet a celý příběh zmrzl na jednom bodě.

03.07.2016 2 z 5

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Ze začátku jsem si říkala co to čtu. Ale pak postupně jsem se vžila do příběhů Sophie a Agáty a bylo to úžasné. Většinu zvratů jsem nepředpokládala a to se mi velmi líbilo. Ten konec byl....wow. No je pravda, že to mohlo skončit trochu jinak, protože teď mi v hlavě běhají otázky ohledně Tedrose, ale na ty se snad dozvím odpověď ve druhém díle :)

Pád Pád Lauren Kate

Knížka mě bohužel zklamala. Už na začátku jsem přesně věděla jak to dopadne a měla jsem pravdu. Přišla mi tedy hodně předvídatelná a to je podle mě škoda velmi jsem se na ní těšila :(. Samozřejmě záleží na názoru. Doma mám koupené i další díly, tak doufám, že ty se mi budou líbit více. :)

10.07.2015 3 z 5