amyssonner amyssonner komentáře u knih

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Super kniha, kde podezřelí může být každý :)

Konec určitě překvapí!

21.03.2018 4 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Po shlédnutí spíše záporných hodnocení jsem se na knihu ani tolik netěšila. Ale pustila jsem se do ní. První polovina knihy byla spíše těžkopádná a stejně jako u autorčiny předchozí knihy (Dívka ve vlaku) mi nějak nevyhovoval styl psaní.

Nicméně jsem byla docela příjemně překvapena druhou polovinou, když se děj začal rozjíždět. A konec se mi také moc líbil (opravdu).

Chápu jak kritiku, tak i pochvalu. Člověk si v knize najde vše :)

29.01.2018 4 z 5

Jméno větru II. Jméno větru II. Patrick Rothfuss

Nechci se dlouze rozepisovat, takže..
strašně

to
baví
!!

09.01.2018 5 z 5

Artemis Fowl a poslední strážce Artemis Fowl a poslední strážce Eoin Colfer

Rozporuplné pocity. Moc mě mrzí, že tahle série končí.

05.01.2018 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Naprosto skvělé čtení, stejně jako knihy předchozí.

Ještě nikdy jsem nebyla takhle moc posedlá nějakou sérií.

TĚŠÍM SE NA DALŠÍ DÍL! :D

28.12.2017 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

just love it!

24.10.2017 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Člověk má z téhle knihy pořád chuť na kávu :D

Naprosto skvělé. Stejně jako první díl budete číst až do konce. Napne vás to, donutí vás to přemýšlet :D a naprosto si zamilovat Kim Stoneovou!

Těším se na třetí díl.

25.09.2017 5 z 5

Léto v sedle Léto v sedle Miriam Margraf

Hrozně pěkná kniha!
Miluju to popisování krajiny. Člověk se dokáže vžít do příběhu, až úplně cítí vánek na tváři a vůni květin. Moc se mi líbila.

22.09.2017 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Skvělá detektivka, která vás pohltí. Budete číst bez zastavení až do poslední stránky.
Až s touhle knihou skončíte, jediné co budete chtít, je přečíst si další díl..

11.09.2017 5 z 5

Čtivé a pěkně napsané.
Člověk si musí ty podivné děti zamilovat.

04.09.2017 5 z 5

A konec? Paráda!

Dávám 5*!

28.08.2017 5 z 5

Zvířecí bůh Zvířecí bůh Aryn Kyle

Toto byla první kniha, která mě rozplakala.

Děj je hodně realistický a krutý. Pojednává o dětství dvanáctileté Alice, jejíž rodině patří farma, na které každý den dře až do setmění.

Je to rozhodně zajímavý příběh.

Dívka s modrým šálem Dívka s modrým šálem Sylvia Sherry

Moje úplně nejoblíbenější kniha.

Kniha je z velké části o mladé umělkyni z bohaté rodiny, Kasandře, která má snad vše, kromě zdraví a vyhlídek do budoucnosti. Svůj čas se snaží zasvětit hlavně umění.
V její blízkosti se vyskytuje tajemný Lionel, se sny o záchraně chudých, či rovnoprávném světě bez lží a nevědomosti. Ona mu naprosto propadne.

Se záměrem mu pomoci, namaluje chudou dívku, která byla nalezena samotným Lionelem, když přišla o svou rodinu.
Dívku ve které se odráží všechna ta pravda z chudého světa.
Dívku s modrým šálem.

Za mě nejlepší díl.

18.08.2017 5 z 5

Plachý hoch - Kůň, který přišel z divočiny Plachý hoch - Kůň, který přišel z divočiny Monty Roberts

Nádherný pravdivý příběh, který může inspirovat nejednoho koňáka (ale i normálního člověka) k tomu, se snažit více porozumět zvířatům a přírodě kolem nás.
Konec vás určitě dojme.
Moc Montyho Robertse obdivuji za jeho práci a za to, že se rozhodl napsat pár knih, díky nímž se s námi o jeho práci podělil.

17.08.2017 5 z 5

Kdo chytá v žitě Kdo chytá v žitě J. D. Salinger (p)

Tahle kniha "mě umrtvila". Za to jak jsem se u ní nasmála, bych dala klidně deset hvězd.
J. D. Salinger je prostě nejlepší!

17.08.2017

Jako řeka, jež plyne Jako řeka, jež plyne Paulo Coelho

Kniha se četla hezky a moc se mi líbilo, že co kapitola, to jiný příběh.

Ovšem co mě trošku odrazovalo, bylo překvapivě moc náboženského tématu..
Prostě bych to nečekala.

17.08.2017 4 z 5

Stínadla se bouří Stínadla se bouří Jaroslav Foglar

Miluju všechny Foglarovky. Obzvlášť když se děj odehrává v tajemných Stínadlech.
Občas sním o tom, že bych v té době taky žila, hrála hry na ulici a byla součástí nějakého klubu, řešila nějaké tajemství..
U této knihy člověk prožívá děj, jako by ho opravdu byl součástí.

5* určitě!

17.08.2017 5 z 5