alnahu alnahu komentáře u knih

Stříbrná hladina Stříbrná hladina Ann Maxwell

Velmi příjemně se četla, nemohla jsem se od ní odtrhnout .

21.04.2015 5 z 5

Podfuk na Korsice Podfuk na Korsice Peter Mayle

Opět v provensálském stylu, příjemná oddechovka.

21.04.2015 4 z 5

Kouzlo všednosti Kouzlo všednosti Táňa Keleová-Vasilková

Příběh Magdy a Adama není vůbec nudný, je to příběh ze života , který může potkat nás všechny. V této knize naštěstí dopadne vše dobře a Magda zamilovaná do svého kolegy, je najednou rozčarována , když přijde na jeho nevěru a uvědomí si , jak blízký člověk je jí její partner a její holčičky, které by nechtěla opustit. A že vlastně sklouzli do všednosti díky denním starostem.
Mně se příběh líbil ,knihu doporučuji a dávám 5 hvězdiček.

21.04.2015 5 z 5

Horko domácího krbu Horko domácího krbu Blanka Hošková

Moje druhá kniha od této autorky ,opět mě nezklamala.V podstatě smutný příběh , Martiny dívky z děcáku,která se bezhlavě zamiluje , po krátkém čase ,ale zjistí co je vlastně její manžel zač, psychicky i fyzicky jí týrá. Obdivuji ženy ,které v sobě najdou sílu a takového muže opustí a postaví se na vlastní nohy . Styl s jakým autorka píše své psychologické romány je pro mne příjemný . Knihu mohu ostatním doporučit,stojí za přečtení.

15.04.2015 5 z 5

Pod sněhem Pod sněhem Petra Soukupová

Styl psaní této autorky mě nesedí.Byla to první kniha od ní ale již asi poslední.

15.04.2015 2 z 5

Magická chuť moučníků Magická chuť moučníků Zdenka Horecká

V této obrázkové knize moučníků si vybere každý, své oblíbené recepty.

06.04.2015 5 z 5

Hrnčeková kuchárka Hrnčeková kuchárka Vladimír Horecký

Výborná kniha najdeme v ní 300 receptů na přípravu osvědčených sladkých moučníků pro všední i sváteční dny, doplněné obrázky moučníků. Vůbec nevadí, že je kuchařka ve slovenštině.

06.04.2015 5 z 5

Hrnčeková kuchárka Hrnčeková kuchárka kolektiv autorů

Většina receptů vychází z tradiční domácí kuchyně, ověřených skutečností. Na recepty nemusíte vlastnit váhy , vaším pomocníkem bude pouze hrneček.

05.04.2015

Hrníčkové moučníky Hrníčkové moučníky Zdenka Horecká

Nádherná kniha,u každého receptu fotografie hotového moučníku. Přehledně rozděleno,recepty jsou popisovány jednoduše.Jsem s ní velmi spokojena.

26.03.2015 5 z 5

Poslušná dcera Poslušná dcera Jasmin Darznik

Zajímavý příběh íránské dívky Lílí , velmi dobře a poutavě se čte.V knize se prolínají čtyři generace žen.Knihu doporučuji k přečtení.

10.03.2015 5 z 5

Zákeřná Ebola Zákeřná Ebola Richard Preston

Knížka se četla jedním dechem měla jsem hrůzu ji i odložit autentické popisy důsledků nákazy,líčení nakažených,jak se jejich tělo rozpadá a vykrvácí ,hrůza.Nejhorší na tom všem je ,že se slova spisovatele naplnila - Ebola je zpět. Velmi napínavá kniha.

27.02.2015 4 z 5

Osudná búrka Osudná búrka Elizabeth Haran

Pěkný příběh z australské přírody ,plný romantiky i napětí ,jak záměna dopadne.Vůbec nevadilo ,že je kniha ve slovenštině-četla se jedním dechem.

26.02.2015 5 z 5

Ať myši nepláčou Ať myši nepláčou Magda Váňová

Kniha se mě líbila i když děj trošku zvláštní ,ale vše je možné.

21.02.2015 5 z 5

Mlynářova Popelka Mlynářova Popelka Marie Kyzlinková

Pěkný čtivý román z českého venkova. Honba za majetkem vede až k vraždě.Nakonec vše skončí šťastně. Dobře se četla.

28.01.2015 4 z 5

Co je v domě Co je v domě Táňa Kubátová

Tato kniha mě nějak neoslovila.

22.01.2015 2 z 5

Smlouva proti lásce Smlouva proti lásce Táňa Kubátová

Zajímavý příběh vzniku pěkného manželství. Velmi pěkně napsáno. Doporučuji.

22.01.2015

Osud tak chtěl Osud tak chtěl Janet Dailey

Co se stane, když se asistentka zamiluje do svého šéfa-docela čtiví romantický příběh.

21.01.2015 4 z 5

Láskobraní Láskobraní Blanka Hošková

Tento příběh ze života mě chytl za srdce,zajímavý a složitý propletenec vztahů.Kniha se mě velmi líbila,četla jsem jedním dechem a čekala na happy end na konci, který se vyvinul úplně jinak ,než jsem čekala.Přečtení této knihy ,všem vřele doporučuji.Určitě si přečtu i další knihy této autorky.

14.01.2015 5 z 5

Harém Harém Alexander Stainforth (p)

Svět Alexandra Stainfortha je v této knize temnější než kdy dřív. Vraždy, šílenství ,bezmoc, odhalení, pomsta. Vstupte do příběhu Harému a ponořte se do jejich stínů.

12.01.2015 3 z 5

Jedlová samota Jedlová samota Andrea Maria Schenkel

Detektivní příběh podle skutečné události.

12.01.2015 3 z 5