Alezi76 Alezi76 komentáře u knih

Absolutní zbraň Absolutní zbraň Chris Ryan (p)

Velmi čtivé s pěkně zpracovaným příběhem. Kniha splnila mé očekávání.

27.03.2019 4 z 5

Nikam Nikam Dalibor Vácha

Kniha je jeden velký chaos. Mnoho postav a mnoho nelogičností. Chvílema jsem se v ději úplně ztrácel a musel se vracet zpět. Další věc, která mi moc neseděla byl styl psaní. Knihu jsem dočetl do konce jen proto, abych se dozvěděl jak to vše skončí. Existuje spousta lepších postapo knih. Vracet se k ní nebudu.

12.11.2018 1 z 5

Glock: Světová pistole Glock: Světová pistole Chris McNab

Pěkná kniha pro fanoušky této pistole. Pár zajímavostí se tam určitě najde. Pro odborníky a znalce nic nového pod sluncem.

13.08.2018 5 z 5

Zombie: Příručka pro přežití Zombie: Příručka pro přežití Max Brooks

Pro fanouška tohohle žánru je to knížka jako stvořená. Nenáročné na čtení.

26.07.2018 4 z 5

Jedlé rostliny v přírodě Jedlé rostliny v přírodě Rudi Beiser

Moc pěkná knížka o rostlinkách v přírodě. Dobrý formát knihy, tak akorát do batohu a vyrazit hledat do terénu.

16.07.2018 5 z 5

Rázová vlna Rázová vlna František Kotleta (p)

Jedním slovem super, jako oba předchozí díly. V souhrnu velice zdařilé české postapo.

16.07.2018 5 z 5

Poločas rozpadu Poločas rozpadu František Kotleta (p)

Velice důstojné pokračování prvního dílu. A o chlup dá se říct, že i lepší. Jsem zvědavý na konečné třetí pokračování. Jen tak dále pane Kotleto.

20.04.2018 5 z 5

Zálesácká kuchyně Zálesácká kuchyně František Alexander Elstner

Super knížka s monha povedenými recepty a užitečnými návody, které člověk dnes v pohodě využije v přírodě.

20.04.2018 5 z 5

Spad Spad František Kotleta (p)

Super postapo akce. Za mě zatím nejlepší Kotleta.

07.04.2018 5 z 5

Lovci Lovci František Kotleta (p)

Kotleta opět nezklamal. Další krvavý nášup. Prostě Kotleta.

20.02.2018 5 z 5

Elitní komanda zblízka Elitní komanda zblízka Aleš Pilař

Pěkné nastínění problematiky, které doplňují zajímavé fotky.

29.12.2017 4 z 5

Útěk z teritoria smrti Útěk z teritoria smrti Tom Isbell

Zajímavý příběh z postapokalyptického světa. Vesměs se to četlo dobře. Konec je hodně překvapivý.

09.12.2017 4 z 5

Perunova krev II. Perunova krev II. František Kotleta (p)

Výborné pokračování, které nezklamalo.

29.11.2017 5 z 5

Mega hustej nářez Mega hustej nářez František Kotleta (p)

Závěrečná část trilogie opět nezklamala a skvěle zapadla. Za mě plný megapočet.

26.07.2017 5 z 5

Fakt hustej nářez Fakt hustej nářez František Kotleta (p)

Super pokračování ve stejném stylu. Co více si přát.

02.07.2017 5 z 5

Hustej nářez Hustej nářez František Kotleta (p)

Když kniha začne větou: "Chcípni zmrde", tak to bude určitě "Hustej nářez" :-) Ano kniha je čtivá, příběh super a vybíjení zloduchů opravdu "Hustej nářez". Kniha splnila má očekávání.

02.06.2017 5 z 5

Perunova krev I. Perunova krev I. František Kotleta (p)

Moje první přečtená kniha od Kotlety. Je to prostě maso (krev), u kterého se nemusí moc přemýšlet. Bitky jsou pěkně popsané, a některé hlášky mě dostaly. Jsem zvědavý na další pokračování.

23.05.2017 4 z 5

Mise, která musela selhat Mise, která musela selhat Shigor Birdman (p)

Mě se tahle kniha líbila a nepřišlo mi, že by v ní byly nějaké nesrovnalosti. Je pravda, že když člověk v některé části knihy malinko přestane přemýšlet, může se mu stát, že se v ději malinko ztratí. Ale jinak dobře odvedená sci-fi střílečka se zajímavým koncem.

23.05.2017 4 z 5

Kronika konce světa Kronika konce světa Shigor Birdman (p)

Perfektně napsaná kniha se super dějem a moc povedeným koncem. Jedna z nejlepších s postapo tématem.

08.05.2017 5 z 5

Blackout Blackout Jan Kovanic

Perfektní počteníčko. Skvěle zapadá do původní verze Tmy od Ondřeje Neffa.

16.04.2017 5 z 5