Alezi76 Alezi76 komentáře u knih

Jízda života Jízda života Paul Teutul Sr

Kdysi jsem sledoval seriál na Discovery, který mě bavil. Prostředí motorek a hlavně chopperu mě zajímá. Kniha mi pěkně doplnila věci, které jsem v seriálu buď nepostřehl nebo tam nebyly. Paul Teutul senior je zajímavá osobnost a z nuly to dotáhnul až na vrchol mediální slávy. Za mě v pohodě.

19.10.2022 4 z 5

Led Led Pavel Korněv

Kniha je do půlky docela zajímavá a dobře se četla. Problém pro mě nastal zhruba od druhé poloviny. Zdlouhavé pasáže u kterých stačí chvilka nepozornosti a musí se vracet číst znovu. Hlavní hrdina okolo kterého se vše odvíjí je v pohodě. Konec mě moc nenadchnul. Uvidím jestli budu v sérii dále pokračovat.

19.10.2022 2 z 5

Bezstarostný Frank Bezstarostný Frank Michael McClure

Přesně jak napsal uživatel Marduk. Kniha o člověku, který pořád na něčem frčí a libuje si v násilnostech a celkově nedodržování řádu. Drsná kniha.

13.10.2022 4 z 5

Tlustej Mexikán - Krvavý vzestup motocyklového klubu Bandidos Tlustej Mexikán - Krvavý vzestup motocyklového klubu Bandidos Alex Caine

Dobře se to četlo. Je to určitě jedna z těch lépe napsaných knih o problematice motorkářských gangů. V knize jsou zajímavé informace a dokonce i interní směrnice Bandidos.

10.10.2022 5 z 5

Born to be wild - Historie amerických motorkářů a motocyklů 1947-2002 Born to be wild - Historie amerických motorkářů a motocyklů 1947-2002 Paul Garson

Kdo má rad značku Harley Davidson dozví se zde zajímavé věci. Je zde spousta věcí k poznání. Jsou zde pěkné fotografie a dobové články.

12.01.2021 5 z 5

One Percenter Land One Percenter Land William C. Duncan

Zajímavý syrový thriller z prostředí motocyklových gangů. Děj se odehrává vesměs ve dvou časových liniích. Krvavá minulost se setkává s přítomností. Kdo má rád tenhle styl příběhů určitě nebude zklamán.

12.01.2021 5 z 5

Hell’s Angels bikers wars: masakr klubu Rock Machine Hell’s Angels bikers wars: masakr klubu Rock Machine R.J. Parker

Kniha není obsáhla, ale zato velice dobře vystihuje prvopočátek konfliktu motocyklových gangů, a poměrně jednoduše seznámí čtenáře s tím, co stálo za touto krvavou válkou motorkářů. Kdo nezná tuto problematiku, a chce se o tom něco dozvědět, měl by knihu přečíst.

10.11.2020 5 z 5

Dva roky s Mongoly Dva roky s Mongoly William Queen

Přečteno poměrně rychle, vzhledem k tomu, že mě tato tématika zajímá. Zajímavý příběh, který se skutečně stal. Koho tato tématika zajímá může přečíst a posoudit, jak obtížné je zde být úspěšný. Doporučuji.

10.11.2020 5 z 5

Zločinecké motocyklové gangy Zločinecké motocyklové gangy Ann Richardson

Souhlasím s uživatelem Divočák. Je to dobrý, ale vesměs základní informace, které se dají dohledat po internetu. A opravdu dost neaktuální.

11.09.2020 4 z 5

Ďábelská garda 3: Válka bez pravidel Ďábelská garda 3: Válka bez pravidel George Robert Elford

Komu se líbil první a druhý díl, v pohodě zvládne i tenhle. Nic víc nic míň.

04.09.2020 5 z 5

Ďábelská garda 2: Znovu v zeleném pekle Ďábelská garda 2: Znovu v zeleném pekle George Robert Elford

Důstojné pokračování, které se nese ve znamení prvního dílu.

28.08.2020 5 z 5

Ďábelská garda Ďábelská garda George Robert Elford

Kniha velice pěkně napsaná a hodně čtivá. Otázka druhá je, jak hodně je pravdivá.

08.02.2020 5 z 5

Jediný unikl Jediný unikl Chris Ryan (p)

Pěkné počteníčko.

11.11.2019 5 z 5

Tajná křížová výprava Tajná křížová výprava Oliver Bowden (p)

Pro mě to bylo trošku zklamání. Předchozí dva díly Renesance a Bratrstvo se mi teda líbily daleko více. Tak uvidíme jak to bude pokračovat. Pro mě zatím nejslabší díl série. Závěr knihy byl už pro mě docela nudný.

16.09.2019 3 z 5

Bratrstvo Bratrstvo Oliver Bowden (p)

Kvalitou podobné prvnímu dílu. Nic víc nic míň.

01.08.2019 4 z 5

Renesance Renesance Oliver Bowden (p)

Na prvotinu od tohoto autora to docela šlo. Hru jsem hrál. Text se hodně prolíná se hrou.

08.07.2019 4 z 5

Mariňáci Mariňáci Robert Fabian

Povedená sci-fi střílečka.

23.06.2019 5 z 5

Začátek konce Začátek konce Manel Loureiro

Tato kniha mě velice bavila a byla napsaná stylem, který se mi líbí a dobře se mi čte. Děj knihy velice dobře rozebraný do detailu. Hlavně začátek, kdy hlavní hrdina zjišťuje, co se vlastně stalo. Postupně se kniha dostává do fáze těžkého přežití. Klasické zombie postapo a takový trochu jiný Španělský The Walking Dead. Těším se na pokračování.

22.05.2019 5 z 5

Vteřinu poté Vteřinu poté William R. Forstchen

Knížka byla docela fajn. Uvěřitelný sled událostí a předvídatelný rozpad společnosti. Těžce nemocní nemají šanci na přežití. Tak to bohužel je i v dnešním rozvojovém světě bez použití EMP. Hlad a nemoci v postapo světě dokáží velice rychle změnit povahu člověka.

28.04.2019 3 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Velmi pěkně napsaná kniha, ale na můj vkus strašně moc do detailu rozebraných postav. Chvílemi jsem se v tom ztrácel a nevěděl kdo je kdo. Jinak není co vytknout. Velmi kvalitní postapo. Viděl jsem i seriál. Kniha mě bavila více.

27.03.2019 4 z 5