Alexxxka Alexxxka komentáře u knih

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

Vůbec nevím co si o knize myslet. Asi jen to, že já cílovka nebudu. Prostě jsem to nepochopila....

24.01.2024 3 z 5

Kolik je hodin Kolik je hodin Dagmar Košková

Roztomilá knížka - máme jak leporelo - a nádherné ilustrace,!

09.01.2024 5 z 5

Pocahontas Pocahontas Walt Disney

Klasika:-) Dcerka miluje obrázky v této knížce

05.01.2024 4 z 5

Minuta na rozloučenou Minuta na rozloučenou Hana Marie Körnerová (p)

Za mě pohodové čtení. Nic extra ale četlo se mi to dobře, i když to bylo hodně nerealistické.

30.12.2023 3 z 5

Městečko Pines 3 Městečko Pines 3 Blake Crouch

Celá série TOP! Děkuji pane Chrouchi!

28.09.2023 5 z 5

Městečko Pines 2 Městečko Pines 2 Blake Crouch

Tohle byla jiiiiiiizda. Napnutá jsem jak kšandy. Nemohla jsem se odtrhnout. Jak tohle skončí?

25.09.2023 5 z 5

O chameleonovi, který hledal svou maminku O chameleonovi, který hledal svou maminku Christine Beigel

Tady je trošku dej.... Ale vlastne stejna bída jak ostatní knížky. Zachraňují to ilustrace a taky že dcerka má tyhle knihy ráda

18.08.2023 3 z 5

O pandě, která měla vši O pandě, která měla vši Christine Beigel

Nejoblíbenější knížka dcerky.

11.08.2023 2 z 5

Zápisky mladého lékaře Zápisky mladého lékaře Michail Bulgakov

Bylo to zajímavé čtení a rozhodně stojí za přečtení. Pokud máte rádi tématiku lékařského prostředí nebudete litovat.

30.06.2023 4 z 5

Svátky v Kavárně nových začátků Svátky v Kavárně nových začátků Debbie Johnson

Hezký se to četlo. Každopádně jako oddechové čtení - perfektní. Ale dalo se čekat jak to vše končí, žádný wow efekt. Ale jak píšu, jako oddechovka super

26.02.2023 3 z 5

Matčina volba Matčina volba Samantha King

Pomalejší rozjezd, nějak jsem tušila kdo asi... Ale čtení to nebylo špatné :-)

11.01.2023 3 z 5

Milovaný vůdce - Můj útěk ze Severní Koreje Milovaný vůdce - Můj útěk ze Severní Koreje Čang Čin-song

Moc toho o Severní Koreji nevím ...proto jsem byla fakt v šoku jak to tam funguje... Nemám slov, opravdu doporučuji přečíst.

22.03.2022 5 z 5

Dvacet deka lásky Dvacet deka lásky Simona Monyová (p)

Četlo se to dobře - ne že ne.... Každopádně jsem si říkala, že bych nechtěla dopadnout jako nikdo z té knihy... Všichni máme své mouchy ale tady bylo všechno jen negativní....

14.03.2022 3 z 5

Spánek Spánek Haruki Murakami

Četlo se mi to celkem fajn.... Ale čekala jsem že to bude akčnější, víc psycho na konci.... A ten konec jsem teda nepochopila....

05.03.2022 3 z 5

Beznadějný případ? Beznadějný případ? Corban Addison

Moc se mi do toho nechtělo, knihu už m v knihovně dlouho. Díky Výzvě - Strom na obálce jsem po ní sáhla a jsem opravdu hodně překvapená. Příběh strašně zajímavý, uvěřitelný, moc hezky se to četlo. A i když jsem zvažovala, tě bych ji pak poslala dál, tak si ji nechám. Ráda doporucim a třeba se k ní někdy i vrátím.

05.01.2022 5 z 5

Supi v hotelu Continental a další zápisky ředitele zoo Supi v hotelu Continental a další zápisky ředitele zoo Miroslav Bobek

Moc povedené... Spousta zajímavých věcí, které jsem netušila. A krásné fotky ️ Moc doufám, že se do ZOO brzy dostanu a podívám se i na nové expozice :-)

28.12.2021 5 z 5

Pochovejte mě pod podlahu Pochovejte mě pod podlahu Pavel Vladimirovič Sanajev

Knihu si asi ji budu pamatovat ale ne v dobrem. Po přečtení se mě drží negativní emoce. Jaký zmatek musel Saša zažívat? Opravdu se štěstí stane životem? A do toho ta mluva a nenávist ze strany babičky... Doporučovat nebudu ale ztráta času to taky úplně nebyla....

29.05.2021 3 z 5

Hlava plná přízraků Hlava plná přízraků Paul Tremblay

Bylo.to zajímavé. Nebavili mě stránky o blogu, protože horory nečtu ani se na ně nekoukám. Ale za mě to bylo velmi poutavě napsané, přečetla jsem za 2 dny.

03.03.2021 3 z 5

Dívky, které slyšely plakat moře Dívky, které slyšely plakat moře Elizabeth Blackwell

Moc hezká knizka. asi jsem trošku čekala, že tam o Titaniku bude psaného víc ale v konečném důsledku to asi nevadilo. Stránky ubíhaly a příběh se mi líbil. Za mě spokojenost.

08.09.2020 4 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

Moje první knížka od autorky. Musím říct, že ta má teda bujnou fantazii :-) Hodně nepravděpodobné ale přes to čtivé.

02.07.2020 3 z 5