albert19 albert19 komentáře u knih

Nacistova snoubenka Nacistova snoubenka Barbara Wysoczańska

Zpočátku jsem se ztratil v obsahu, pak už to bylo lepší, ale naplno mi to neuchvátilo. Vcelku dobré.

Hodinář z Dachau Hodinář z Dachau Carly Schabowski

Pro mě dobrý. Mám rád vše co se zajímá o historii z 2 svět.války.

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Vcelku mě obsah knihy uspokojil po celou dobu čtení.

Odvrácená strana konce Odvrácená strana konce Michael Connelly

Velmi poutavé čtení. Zase jsem nebyl zklamán. Už se těším na další. Díky.

07.06.2023 5 z 5

V říši zla: Křičící orel za Rýnem V říši zla: Křičící orel za Rýnem Donald R. Burgett

V celku dobré čtení, ale proto, že jsem četl dost lepších tak hodnotím jak hodnotím.

07.06.2023 4 z 5

Pastýř Pastýř Frederick Forsyth

Pro mě takové lehké čtení, Ale jinak spisovatelovi díla mám rád.

24.04.2023 3 z 5

Ztracená čest, zrazená věrnost - Svědectví německého vojáka o 2. světové válce Ztracená čest, zrazená věrnost - Svědectví německého vojáka o 2. světové válce Herbert Maeger

Pro mě je kniha čtivá, poměrně dobře popisující život vojáka ve 2. svět. válce. Touto tématikou se zaobírám léta a četl jsem již lepší.

24.04.2023 4 z 5

Falešná stopa Falešná stopa Jilliane Hoffman

Napínavé čtení od začátku do konce. Závěr byl tak trochu ani nevím. Ale jinak OK.

09.04.2023 5 z 5

Nezapomeň na zlé časy Nezapomeň na zlé časy Günter Koschorrek

Mám tyhle žánry moc rád. Zachycení každého dne osudu německého vojáka tak jak to skutečně bylo. Napínavý až do konce. Mohu klidně doporučit.

26.03.2023 5 z 5

Samotář Samotář Mark Dawson

Kniha mě hodně zaujala a to tím, že od samého začátku, do konce knihy napínavé záplatky ze života špionů tajných služeb. Mohu jen doporučit. Až jsem byl smutný, že je tak brzy konec, neboť jsem se nemohl od čtení odtrhnout.

30.10.2022 5 z 5

Klient Klient John Grisham

Docela dobře jsem se početl, doporučuji

26.03.2019 4 z 5

Dědictví špionů Dědictví špionů John le Carré (p)

Nějak mě kniha a obsah nezaujal.

11.03.2019 2 z 5

Válečník Válečník David Rollins

Výborné a záživné počteníčko, moc jsem si to užil . Doporučuji!!!!!!

01.03.2019 5 z 5

Bojíš se tmy? Bojíš se tmy? Sidney Sheldon

dobré počteníčko po celý obsah až do konce, doporučuji

25.12.2018 4 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Bylo to velmi dobré počteníčko, vůbec jsem se nenudil.

21.12.2018 5 z 5

Ukradená známka Ukradená známka Bram Klein

Dobře odvedená práce.

21.12.2018 5 z 5

Noční pád Noční pád Nelson DeMille

Je to asi první kniha zmíněného autora, ale pro mě moc pěkné počteníčko od začátku až do konce. Budu si hlídat další knihu od něj. Doporučuji

21.11.2018 5 z 5

Dva hroby Dva hroby Lincoln Child

Kniha dobrá, rád si jednou za čas přečtu od tohoto spisovatele. má to takové své pojetí.

Anglická dívka Anglická dívka Daniel Silva

Pro mě, proto, že v obsahu vidím především kus historie z které jsem si vzal co mám rád, tak dobré. Ale jinak lze říci, že osoby v knihách od D.Silvy jsou pořád stejné. Jednou za čas si tuto tématiku rád přečtu.

Vyznamenání Vyznamenání Danielle Steel

Pěkné počteníčko, ale v určitém období před vyznamenáním tř. 20 let jsem se ztratil v ději. Ale jinak moc pěkné. Doporučuji pro všechny věkové kategorie, kteří z obsahu mohou usoudit, že je to pro ně.