Akimus Akimus komentáře u knih

Májové růže Májové růže Dot Hutchison

Já si naopak myslím, že knížka je dobrá. Je psána z pohledu oběti, spíš je poklonou obětem, které musí jít dál a žít si svůj život, poté co jim někdo převrátil život vzhůru nohama. Asi to není tak úplně detektivka, ani předchozí díl nebyl.

27.08.2019 5 z 5

Skleněná těla Skleněná těla Erik Axl Sund

Knížka mi přijde celkem nechutná, tmavá a studená. To asi má být. Zajímavý je příběh v pozadí. Sebevraždy jsou zbytečné, bolest a trápení co tyto děti prožívají jsou převlečená nuda. Za přečtení to stálo, v knize jsou zajímavé momenty.

09.12.2018 2 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Milá příjemná kniha, která dává tušit nějaké to pokračování, které by nemuselo být vůbec špatné.

21.11.2018 5 z 5

Les sebevrahů Les sebevrahů Jeremy Bates

Kniha je dobře napsaná, stěžejní je právě popis prostředí, vlastní příběh mi přijde nepodstatný, samotné místo si zaslouží vlastní knihu. Když jsem si našla fotky Aokigahary, tak musím říct, že si nejsem jistá, že bych tam chtěla být ve dne(-: No a co se týká závěru... tak nějak to asi skončit muselo...

28.10.2018 4 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Vlastně mě kniha bavila a dobře se četla. Děj nebyl tak úplně nepravděpodobný a potěšil mě naprosto prostý závěr. Doporučuji.

14.10.2018 5 z 5

Krvavé sestry Krvavé sestry Graham Masterton

Dobrý námět, poutavě podáno a upřímně řečeno jsem matka... rozhodně byla autorka k jeptiškám docela mírná.

21.08.2018 5 z 5

Děs Děs David Hidden

Rychle přečtená kniha, která pobaví, ale nenadchne. Asi by se chtěla podobat Hammettovi, drsný styl, nebo co já vím, ale na to je tam moc zbytečného, bezúčelného násilí a trochu to celé nedává smysl.

21.08.2018 3 z 5

Ďáblův spár Ďáblův spár Lara Dearman

Knížka s dobrým nápadem a trochu plochými postavami. Celkově se líbíla a za hnusného větrného odpoledne se dobře četla.

18.03.2018 5 z 5

# Smrt všem prasatům # Smrt všem prasatům Tony Parsons

Jednoduché a přímočaré pojetí pomsty. Žádné velké filozofování a banda bastardů co to měli trochu moc jednoduché.

18.03.2018 5 z 5

Cukrová smrt Cukrová smrt Unni Lindell

Prostá a uvěřitelná. Moc se mi kniha líbila a určitě se poohlédnu po zbytku.

Mrtvý klíč Mrtvý klíč D. M. Pulley

Po delší době zapamatovatelná kniha!!

Mrtvá z jezera Mrtvá z jezera John D. MacDonald

Líbí se mi styl kterým je kniha napsaná. Mohu vřele doporučit.

Dívka, která se třpytila Dívka, která se třpytila Lauren Beukes

Osobně mě kniha nijak zvlášť nezaujala. Dočetla jsem ji, protože jsem byla zvědavá jak to dopadne.

12.07.2017 2 z 5

Mlhy Ölandu Mlhy Ölandu Johan Theorin

Ponurá, mlžná atmosféra, kousek země, kde každý každého zná. Lidské osudy, které se vlastně klidně mohly stát. Doporučuji.

24.04.2017 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Nejlepší kniha co jsem kdy četla. A že jsou všechny postavy vpodstatě negativní - no tak už to v životě chodí.

19.03.2017 5 z 5

Síť Síť Håkan Nesser

Příjemná, nenásilná detektivka.

21.02.2017 5 z 5

Vlk Vlk Mo Hayder

Jedním slovem - perfektní!!

Unesená Unesená Mo Hayder

Skvělá kniha. Doporučuji!!

Kůže Kůže Mo Hayder

Za mě naprostá spokojenost. Knihy Mo Hayder mám moc ráda.

Rituál Rituál Mo Hayder

Tato kniha mi přišla trochu slabší, ale i tak rozhodně stojí za přečtení!

16.02.2017 3 z 5