Ajinka88724 Ajinka88724 komentáře u knih

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Navzdory poměrně nízkému hodnocení já dávám plný počet hvězdiček. Je to sice celkem jednoduchý a předvídatelný děj ale o to víc mě to bavilo a hlavně se to skvěle četlo. Konec byl opravdu hodně emotivní a spousta slziček ukápla :) . Autorka patří mezi mé nejoblíbenější a už se těším na další knihu.

03.03.2022 5 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Povedený příběh. Ráda si od autorky přečtu další knihu.

03.11.2019 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Poslechnuto jako audiokniha (několikrát :D). Pro mě perfektní příběh i díky skvělému přednesu obou čtenářek. Vřele doporučuji. Dnes jsem si koupila i knihu protože tu prostě musím mít.

15.04.2022 5 z 5

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Kathryn Croft

Kniha se mi moc líbila. Dobrý příběh jen tedy pořádně zamotaný. Adeptů na pachatele bylo dost a podezřívala jsem je všechny ale stejně mě to na konec překvapilo. Za mě určitě stojí za přečtení.

15.07.2020 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Jsem nadšená stejně jako z Jámy. Už se těším na další knihy.

25.01.2020 5 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Přiznávám že poslouchám Harryho jako audioknihy (nevím jestli bych se dokázala do knihy začíst, začátky bývají takové...) a začla jsem víceméně od konce ale i tak musím říct že super a postupně se pustím do prvních dílů a možná i knižně :D Chápu některé co píší že je to srdcovka.

18.06.2021 5 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Jo super to bylo, ač jsem od toho vlastně nic nečekala. Hodně temné a dost strašidelné. Nedoporučuji číst o samotě a večer :D :D

23.03.2021 5 z 5

Ochotná zemřít Ochotná zemřít Lisa Jackson

Jako vždy jsem spokojená. Lisa je úžasná. Těším se na další knihu.

19.09.2020 5 z 5

Den, kdy se to stalo Den, kdy se to stalo Nuala Ellwood

Super, super a ještě jednou super. Víc takových knih.

25.07.2019 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Moc jsem se na knihu těšila ale bylo to poměrně velké zklamání. Začátek ještě dobrý ale pak už to bylo horší a ten konec to byla úplně hrůza. Pokud bude další díl tak mu šanci dám ale kdo ví.

03.05.2020 3 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Třetí kniha od autorky a zase jsem nadšená. Sice více postav ale o to je celý děj zajímavější. Více takových knih.

16.08.2019 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Moc jsem se na knížku těšila a byla jsem celkem spokojená. Pro mě taková odpočinková.

05.07.2019 3 z 5

Žena z kajuty č. 10 Žena z kajuty č. 10 Ruth Ware (p)

No tak já vám nevím. Možná by to ani nebylo tak špatné ale už mi začínají lézt na nervy tyto stále stejné postavy (pořád řeší že nemá pít ale v tu chvíli do sebe leje další sklenici, nemůže spát ale bez problému usne vždy když se to zrovna nehodí a o prášcích ani nemluvě). Nepřidalo k tomu i to že jsem knihu poslouchala jako audio a podání paní Postlerové (jako u více knih od ní) je dle mého názoru děsné. Paní čte jako by jí za 5 minut jel autobus a ona musela hrozně chvátat, nevíte kdy začíná a končí věta atd... Docela mě to mrzí jelikož Všude kolem černý les se mi docela líbila.

22.07.2022 2 z 5

Kukačka Kukačka Natalie Daniels

Super, mohu doporučit. Je to sice dost smutný příběh ale stojí za přečtení.

03.05.2020 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Dobré, ale pro mě dosti předvídatelné. Celkem brzy jsem poznala co, kdo a jak ale četlo se to dobře. Jen ten konec to docela pokazil. Dám ale autorce určitě další šanci. ????

10.11.2019 3 z 5

Dobří sousedé Dobří sousedé A.J. Banner

Celkem dobré.

20.03.2019 3 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

(Audiokniha) Hlas paní Milbachové by mi ani nevadil ale její věčné mlaskání a hlasité mlaskavé polikání bylo otřesné. Jinak děj úplně špatný není ale jednou stačilo. :)

27.04.2021

Spolubydlící Spolubydlící C. L. Pattison

Kniha se mi četla dobře i příběh byl dobrý. Tušila jsem že to nebude tak jak to vypadá ale ta chyba mě velice zklamala když ani nebylo vysvětleno co tím spisovatelka chtěla říci. Nicméně dám spisovatelce určitě další šanci. :)

01.06.2020 3 z 5

Bludná sdělení Bludná sdělení Sophie Hannah

Oproti ostatním knihám autorky jsem byla celkem zklamaná. Dlooouho mi trvalo se začíst ale nakonec jsem to zvládla do konce.

05.07.2019 2 z 5

Před pikolou za pikolou Před pikolou za pikolou Linda Green

Moc pěkná, velice dobře se četla, jen ten konec mohl být lepší.

09.04.2019 3 z 5