Adele02 Adele02 komentáře u knih

Bylo nebylo Bylo nebylo Odette Beane

Kdybych nejdřív neviděla seriál, asi bych byla hóóódně zmatená. Je to kopie seriálu, až na to, že kapitoly jsou vyprávěny jenom z pohledů Emmy a Sněhurky, takže kdo neviděl seriál, nikdy se nedozví, kdo je Ashley. Ani nic o Coře nebo Rejpalovi v lidském světě. Je to škoda, protože právě ty pohádkové minulosti dělají seriál tak kouzelný.

27.12.2014 4 z 5

Láska psaná krví Láska psaná krví Veronika Burgerová

Když se to tak vezme, je to pěkný příběh s trochu nečekaným koncem, ale určitě se to dalo ještě rozepsat.

23.12.2014 3 z 5

Probouzení Probouzení Kelley Armstrong

Derek je hotovej Jekyll a Hyde, na začátku jsem chtěla Chloe aspoň padesátkrát mrdnout po hlavě a Simon opět až moc dokonalej. Ale i tak tuhle duchařinu zbožňuju.

08.12.2014 4 z 5

Prodám duši, zn. Rychle Prodám duši, zn. Rychle Kathleen O'Reilly

No, kdybych byla starší a řešila svůj nedokonalý život plný o gram větší váhy nebo nedostatku peněz na amíkovské kabelky, tak by se mi to možná líbilo. Ale tohle fakt ne.

26.11.2014 1 z 5

Hněv Pána ohně Hněv Pána ohně Michaela Burdová

Mrzí mě, že se většina pozornosti strhla jen na Neilin, ale jinak proti tomu nic nemám. ;)

18.11.2014

Hrej férově Hrej férově Emma Hart

Tak tohle bylo úplně jiné kafe, než na co jsem od Emmy Hart zvyklá. Pořádná romantická scéna až na konci? Když to srovnám s Hrej hráčem... :D Jen mě mrzí ten překlad, protože v češtině nevyzní ten skvělý rozdíl mezi britskou a americkou angličtinou. Jednou to dám v originále, a to se teprve budu bavit. :D

08.11.2014 3 z 5

Smrtící pouto Smrtící pouto Jaime Reed

Připadala jsem si jak na horské dráze. Jednou mě to bavilo, pak zase ne. Rozhodně to ztrácí na prvním dílu, o tom žádná - a Tobias i Cukrouš mi tu lezli na nervy. Konec se mi zdál lehce zmatený, no jsem zvědavá, jak se s tím popere v trojce.

01.11.2014 4 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Tak jsem asi divná, ale ten konec jsem vůbec nepochopila. Jinak to byla příjemná oddechovka, Levithan má dobrý styl psaní.

24.07.2014 3 z 5

Rodrick je king Rodrick je king Jeff Kinney (p)

Pořád se mi to nelíbí, ale Rodrick tomu aspoň dodal šťávu.

18.07.2014 3 z 5

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

Každopádně lepší než jednička, ale Clarisse mi tam pořád vadí.

05.07.2014 4 z 5

V pasti V pasti Julie Cross

Oh-my-god. Toto jako bylo co? Pořádný knižní přešlap.
Opravdu, nedůvěřujte obálkám. -_-

24.06.2014 2 z 5

V moci démonů V moci démonů Michaela Burdová

Jedno velké zklamání. V porovnání s prvním dílem tohle bylo slabý.

18.04.2014 3 z 5

Procitnutí Procitnutí Lisa McMann

Zvláštní styl psaní, ale líbilo se mi to.

14.04.2014 4 z 5

Pandemonium Pandemonium Lauren Oliver

Jsem na vážkách. Alex, nebo Julian? Konec to úplně totálně vytrolil. Jsem zvědavá na závěr. (Řekněte mi, že skončí s Alexem.)

08.04.2014 4 z 5

Hon Hon Andrew Fukuda

Tohle bylo tak nádherně nechutné, krvavé a napínavé, že míň než pět hvězdiček si to nezaslouží :)

29.03.2014 5 z 5

Vlčí krev Vlčí krev Michaela Burdová

Úplně fantastické! Neranův humor byl fascinující a Liadeliny poznámky taky skvěle sedly.
A nto ukončení? Tleskám.

15.03.2014 4 z 5

Svět za jezerem Svět za jezerem Anna Pavlíčková

Fakt zajímavý nápad.

30.01.2014 3 z 5

Šampion Šampion Marie Lu

Já... nemůžu. Opravdu ne. Horší konec jsem ještě nečetla.

28.01.2014 5 z 5

Zář Zář Alexandra Adornetto

Tak tohle byla blbost. Bethany je prostě nějaká divná, jako zmínit na každé stránce, že jako anděl si neví rady... no, toho bylo trochu moc. Opravdu originální.

18.01.2014 odpad!

Anna - Krok za krokem do nového života Anna - Krok za krokem do nového života Justus Pfaue

Čekala jsem, že to bude horší, ale vyklubal se z toho docela pěkný příběh :)

21.12.2013 4 z 5