Adél784 Adél784 komentáře u knih

Zmije Zmije Bex Hogan

Dle komentářů na databázi knih jsem čekala, že mě nebude moc bavit, ale naopak!!!byla super! Ne jen že má nádhernou obálku, ale i příběh je skvělý a navíc tady je úplně nejvíc super romantická linka:)který jsem strašně moc fandila:))) těším se na druhý díl, akorát co jsem koukala tak asi vyjde jen jako e-kniha.
Doporučuji;)

30.07.2020 4 z 5

Bird Box Bird Box Josh Malerman

Skvěle napsaná hororová kniha !
Nyní se chystám na film:)
Moooc doporučuji 5/5

29.07.2020 5 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Mohla být kratší tak o 60-80 stran. Četla jsem ji celkem dlouho. Celkem průměrny thriller s překvapivým koncem.
3,5/5

26.07.2020 3 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Nebyla špatná, ale měla jsem vysoká očekávání a ty se asi úplně nenaplnila.
Celkově ji doporučit můžu, je plná tajemství a čtenář si na konci říká co je vlastně pravda, autorka nechala na čtenářích, aby si tu pravdu vybrali sami. Pravda nebo lež se strašně rychle čte (stejně jak ostatní autorčiny knihy),CH umí skvěle psát.
4/5 jsem zvědavá na další autorčiny thrillery, ale stále u mě vede autorky knížka Na obtíž:)

14.07.2020 4 z 5

Dospelosť je mýtus Dospelosť je mýtus Sarah Andersen

Četla jsem v aj. Super čtení se super ilustracemi.
chystám se na další díl.

13.07.2020 4 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Krásné, milé zakončení série s Larou Jean. Těším se na filmové zpracování 3 dílu.
Moc doporučuji, je to skvělá oddechová knížka ideální na léto.
4/5, z celé série mám nejradši PS: Stále tě miluji:)

12.07.2020 4 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Cinder a Ella není jen pohádkový romantický příběh, ale zároveň se tu řeší důležitá témata. Je zajímavé sledovat jak se mění vztahy v Ellině rodině, jak si k sobě nakonec našli cestu. Celkově knihu mohu doporučit, mně se líbila moc:) a přečetla jsem ji za 2 dny.
4,5/5
Těším se na další díl:)

04.07.2020 5 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

První díl se mi líbil více, ale u mě stále vede od autora Sucho:)
Smrtka byla super, Nimbus mě chvílemi nebavil číst, ale hlavní 2 postavy mám strašně ráda;)a jsem zvědavá jak to všechno bude ve třetím dile. A ten konec....to jsem nečekala ....
3/5

01.07.2020 3 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Skvělý krimithriller, Kim jsem si oblíbila, těším se na další díly.
doporučuji
5/5

30.06.2020 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Krásná knížka, doporučuji čtenářům young adult:)))
4,5/5

28.06.2020 5 z 5

Jeden temný trůn Jeden temný trůn Kendare Blake

Jako velkou výhodu považuji seznam postav na začátku knihy:)v této sérii je jich opravdu mnoho:)mou oblíbenou postavou stále zůstává Arsinoe a její kamarádka Jules:))) tento díl se mi líbil více než první a už se těším na třetí.
PS: všechny mají nádherné obálky!:)
Doporučuji

26.06.2020 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Četla jsem od autorky všechny knihy, které v ČR vyšly, tuto bych dala na druhé místo. U mě stále vede Nevítaný host.
Autorka jako ve všech knihách píše čtivě, příběh je napínavý a čtenář neví komu může a nemůže věřit.
Vraha jsem uhodla, ale i tak byla kniha fajn.
doporučuji:))

21.06.2020 4 z 5

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Vytáhla jsem si ji u maturity:)))skvěle se o ní mluví:))) doporučuji všem maturantům.:)

18.06.2020 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Skvělá jako předešlé díly:)ve filmu není vše vysvětleno jako v knize a několik scén chybí, ale i tak mám ráda jak knihu tak film:)
doporučuji a těším se na další díl:)
5/5

20.05.2020 5 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Film i kniha jsou skvělé, ale kniha se mi líbila o trošku více, bavila mě i hra na mafii, která ve filmu není.
Je to strašně milá a sladká knížka:)))
líbila se mi o trochu více než první díl 4,5 /5 a doporučujiii

10.05.2020 5 z 5

Návštěva staré dámy Návštěva staré dámy Friedrich Dürrenmatt

čteno k maturitě. 2,5/5

04.05.2020 2 z 5

Co jsme si nikdy neřekli Co jsme si nikdy neřekli Yasmin Rahman

Strašně moc čtivá a originální kniha, která se zabývá důležitými tématy. Oblíbila jsem si všechny tři hlavní hrdinky:)Všechny mi byly moc sympatické:)
Jedna z nejlepších knih z nakladatelství z Yoli.
6/5 strašně moooc doporučuji :)

04.05.2020 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Rozhodně lepší než film, přijde mi že některé scény ve filmu jsou pozměněny a není vše vysvětleno jako v knize. Další můj oblíbený díl, těším se na Fénixův řád.
jednoznačně 5/5 a doporuuučuji:)))

03.05.2020 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Milé, čtivé a odpočinkové čtení. Těším se na druhý díl.:)Film je taky super:) Jsem team Kavinský..
doporučuji 4/5

26.04.2020 4 z 5

Tento díl se mi určitě líbil více než film:))))zjistila jsem mnoho věcí, které nejsou uplně z filmu jasné:)))jinak v tomto případě je hodně scén ve filmu pozměněno
doporučujiiiii 5/5

24.04.2020 5 z 5