1259 1259 komentáře u knih

Zvrácená pouta Zvrácená pouta Lexi Ryan

Knížka byla naprosto, ale naprosto boží. Od začátku až do konce byl příběh prošpikovaný vším, co správný příběh potřebuje a víc nevím, co bych dodala, takže boží.

14.01.2023 5 z 5

Stříbrný stonek Stříbrný stonek Crystal Smith

I když sem se ze začátku v příběhu trochu ztrácela, tak sem se do knížky začetla fakt dobře. Děj byl nabitý energií, bojem a láskou a jako vždy tam nemohlo dopadnout všechno tak, jak by mělo, ale i tak super.

12.01.2023 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Lynette Noni

Teda jako celkové knížka stála vážně za to. Od začátku do konce to bylo super napínavý a moc, moc, moooc se těším na další díl.

07.01.2023 5 z 5

Magie havranů Magie havranů Margaret Rogerson

Příběh byl naprosto super. Hodně mi to připomínalo psaní Holly Black, ale asi díky tomu se mi to tak moc líbilo. Ten boj, zakázaná láska, obětavost a krutost. Prostě příběh takový, jak má být.

02.01.2023 5 z 5

Vlku zaslíbená Vlku zaslíbená Hannah Whitten

Po dlouhý, dlouhý době je tu zase trošku jiný a přeci i originální příběh. Snad bude i pokračování, protože já sem z něj naprosto nadšená.

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Zkrátka a jednoduše, skvělý erotický, romantický příběh, který vás vtáhne do děje.

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Ani pořádně nevím, co k tomu napsat. Asi jediný co, tak že se knížka četla v podstatě sama, člověk se odreaguje od každodenního bytí a má o trochu zase zlepšený den.

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Jo takový příběhy mám ráda, člověk u nich nemusí moc přemýšlet a hezky se odreaguje na chvíli od reality.

Koruna z kostí a zlata Koruna z kostí a zlata Jennifer L. Armentrout

Celá kniha byla naprosto uchvacující. Nemohla sem se od ní odtrhnout, páč od začátku do konce to bylo napínavý, úžasný, jedinečný a prostě dokonalý. Měla sem knížku přečtenou za den a nemohla sem se od ní odtrhnout a i kdyby se mi to podařilo, tak sem stejně potřebovala vědět, jak to celý dopadne a teď bohužel musím čekat na další díl. Ale nevadí, kdo si počká, ten se dočká.

Temné královny Fennbirnu Temné královny Fennbirnu Kendare Blake

První příběh teda nic moc, ale za to ten druhý byl pecka. Ale ten konec mě teda pěkně naštval. Muselo to dopadnout tak smutně? Jako jo, všichni jsme věděli, jak ten příběh je, ale když se člověk dozví pravdu, tak to musí být tak na dvě věci? Nu, jinak novela jako celek super.

25.12.2022 5 z 5

Srdce čarodějky Srdce čarodějky Genevieve Gornichec

Příběh byl naprosto a doslova Boží. Od začátku do konce to bylo napínavé a ke konci sem uronila i slzu. Chtělo by to více takových příběhů.

17.12.2022 5 z 5

Čarodějnice dřívější a budoucí Čarodějnice dřívější a budoucí Alix E. Harrow

Mám nějaký psací blok a tak nemám žádný kulantní slova, ale knížka byla super.

15.12.2022 5 z 5

Temnota Temnota Kiersten White

Příběh je super. Konec konců miluju příběhy o Vladu Napichovači a v ženském podání se mi to velmi zamlouvá. Jediný co, tak ta jejich romantická zápletka je pěkně na nic. Ale uvidíme, jak to bude dál.

15.12.2022 5 z 5

Kniha noci Kniha noci Holly Black

Jako příběh byl dobrý, ale nemohla sem se do něj za boha pořádně začíst. Takže snad příští kniha od Blackové bude lepší.

27.11.2022 4 z 5

Perla Perla Tiffany Reisz

Tohle bylo trochu víc perverzní, než by se dalo očekávat, ale zároveň to bylo i trochu smutný, ale jinak dobrý příběh.

23.11.2022 5 z 5

Růže Růže Tiffany Reisz

Teď pro změnu řecké božstvo. Rozhodně to bylo lepší, než ten první díl.

22.11.2022 5 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Tenhle příběh byl vážně super a kdyby mi tolik nebolela hlava, tak sem si ho užila víc, ale i tak to byla pecka.

17.11.2022 5 z 5

Probuzené city Probuzené city Katy Evans

Aaaa takový novely mám ráda. Jsou lákavý, trochu žhavý a hlavní na tom je to, že když vám konečně usne dítě (které celý den řadí), je hrozně krásný se takhle odreagovat od reality.

Chci tě zpátky! Chci tě zpátky! Katy Evans

Erotické a přitom lehké, odpočinkové počteníčko. Přesně dle mího gusta.

Divoká říše Divoká říše Stacey Marie Brown

Nu jako příběh skvělý, děj skvělý, postavy skvělý a jen doufám, že bude další díl, protože příběh ve stylu Skleněný trůn prostě žeru.