Probuzené city ekniha

Nový šéf v práci, to nikdy nevěstí nic dobrého. A navíc když je to takový floutek, který se dosud jen bavil, a ještě snad ani den nepracoval. Vedoucí grafického oddělení Alex měla vůči Kitu Walkerovi spoustu oprávněných výhrad. Obávala se, že spolupráce s ním přinese jen problémy. Ale nejvíc ze všeho se bála, že Kit v ní probudí city, které ještě nikdy nezažila…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/441676/big_probuzene-city-zhr-441676.jpg 3.222

Bratři Walkerovi 1.

Vydáno: (ekniha), Harlequin

Boss, 2019

Kniha Probuzené city

narisa
předevčírem

Takové průměrné čtení. Ale dobře se to četlo. Katy a její styl mám ráda. Hezký příběh.

TerezaMondeková

Kniha se mi líbila, jsem ráda, že jsem si ji přečetla, ale nic výjimečného to nebylo. U Katy Evans jsem zvyklá na lepší knihy. Na knihy, které mají skvělé a originální nápady. Prostě si myslím, že tahle autorka má navíc, než na psaní harlekýnek. Občas jsem se zasmála, mezi hlavními hrdiny to jiskřilo, ale konec u takových knih je vždycky předvídatelný. Ale na odreagování to bylo skvělé. A epilog se mi opravdu líbil.
Alex se mi docela líbila. Ale přišla mi trošku moc upjatá. Všechny kárala, poučovala a sama myslela pořád jenom na práci. Nedokázala se pořádně uvolnit a bavit se.
Kit se mi hned líbil. Podle popisu vypadal jako bůh, uměl se uvolnit a bavit se, ale taky dokázal bojovat o to, co chce. Taky se mi líbila jeho romantická stránka.

Maruš.D

Já nevím proč, ale vztah zaměstnanec vs šéf mě vždycky baví :D
I přes to, že je to jen krátká povídka, tak to bylo fajn. Kit byl naprosto senzační a Alex, no, ta mi už seděla méně, ale ke konci byla v pohodě. Vcelku předvídatelný příběh, ale na odreagování super. Mam u těchto knih vlastně ráda, že jsou tak krátké. Těším se na příběh Williama!

Bet
31.08.2020

Pohodové čtení, hezký příběh

uminaa
10.08.2020

Jednoducho Harlequinka. Jednohubka. Kniha, po ktorej siahnete, keď viete, že máte na čítanie veľmi málo času. Nebolo to zlé, ale druhýkrát by som to už nečítala.

petulkapeta
16.06.2020

Pekna knizka na destive odpoledne..

Dellphi
27.05.2020

Knížky Katy Evans mám ráda, takže jsem dala šanci i téhle, ale nějak to nebylo ono. Navíc jsem měla pocit, že to místy snad překládal google. Bylo tam tolik chyb, že to na mě působilo, jakoby to nedočetl ani editor. Většinou se snažím být spíše pozitivní a občas se nějaká ta chyba najde v každé knize, to je prostě fakt, ale tady toho bylo nějak moc. Každopádně knihu jsem dočetla a příběh nebyl zas tak zlý, i když podruhé už bych to nečetla.