Probuzené city ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Nový šéf v práci, to nikdy nevěstí nic dobrého. A navíc když je to takový floutek, který se dosud jen bavil, a ještě snad ani den nepracoval. Vedoucí grafického oddělení Alex měla vůči Kitu Walkerovi spoustu oprávněných výhrad. Obávala se, že spolupráce s ním přinese jen problémy. Ale nejvíc ze všeho se bála, že Kit v ní probudí city, které ještě nikdy nezažila…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/441676/big_probuzene-city-zhr-441676.jpg 3.538
Série:

Bratři Walkerovi 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: (ekniha), Harlequin
Originální název:

Boss, 2019


více info...
Nahrávám...

Komentáře (10)

Kniha Probuzené city

1259
15. listopadu

Aaaa takový novely mám ráda. Jsou lákavý, trochu žhavý a hlavní na tom je to, že když vám konečně usne dítě (které celý den řadí), je hrozně krásný se takhle odreagovat od reality.

Kudík
27. února

Delší dobu se chystám na autorčinu sérii "V ringu", ale začala jsem z nedostatku času tímto. Jednoduše čtivé a v rámci edice Harlequin lepší průměr. Postavy nijak výrazné, ale co může Alex, Kit, Alistair nebo Ben na těch pár stánkách předvádět. Jen nechápu překlad orig. názvu "Boss" jako "Probuzené city", ale šéfů je asi již přehršel. :)


Hatshepsut
19.12.2021

Rozhodně se mi víc od této autorky líbí její knihy, tento harlequin byl proti nim slabý odvar. Na druhé straně asi nemůžu od tohoto žánru čekat kdoví co.

narisa
17.10.2021

Takové průměrné čtení. Ale dobře se to četlo. Katy a její styl mám ráda. Hezký příběh.

TerezaMondeková
10.07.2021

Kniha se mi líbila, jsem ráda, že jsem si ji přečetla, ale nic výjimečného to nebylo. U Katy Evans jsem zvyklá na lepší knihy. Na knihy, které mají skvělé a originální nápady. Prostě si myslím, že tahle autorka má navíc, než na psaní harlekýnek. Občas jsem se zasmála, mezi hlavními hrdiny to jiskřilo, ale konec u takových knih je vždycky stejný. Ale na odreagování to bylo skvělé. A epilog se mi opravdu líbil.
Alex se mi docela líbila. Ale přišla mi trošku moc upjatá. Všechny kárala, poučovala a sama myslela pořád jenom na práci. Nedokázala se pořádně uvolnit a bavit se.
Kit se mi hned líbil. Podle popisu vypadal jako bůh, uměl se uvolnit a bavit se, ale taky dokázal bojovat o to, co chce. Taky se mi líbila jeho romantická stránka.

Maruš.D
19.02.2021

Já nevím proč, ale vztah zaměstnanec vs šéf mě vždycky baví :D
I přes to, že je to jen krátká povídka, tak to bylo fajn. Kit byl naprosto senzační a Alex, no, ta mi už seděla méně, ale ke konci byla v pohodě. Vcelku předvídatelný příběh, ale na odreagování super. Mam u těchto knih vlastně ráda, že jsou tak krátké. Těším se na příběh Williama!

Bet
31.08.2020

Pohodové čtení, hezký příběh

uminaa
10.08.2020

Jednoducho Harlequinka. Jednohubka. Kniha, po ktorej siahnete, keď viete, že máte na čítanie veľmi málo času. Nebolo to zlé, ale druhýkrát by som to už nečítala.

1