1259 1259 komentáře u knih

Probouzení Probouzení Kelley Armstrong

Bylo to velmi zajímavé. Čekala jsem, že to dají Derek s Chloe dohromady, ale i tak se mi příběh velice líbil.

01.08.2015 4 z 5

Rubínový kruh Rubínový kruh Richelle Mead

Na to, že to byl konec, jsem očekávala větší drama. Ale jinak to bylo zase dobrý a doufám, že se taky něco najde na Eddieho s Jill.

16.07.2015 4 z 5

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

Velmi dobrý příběh. Duchařinu mám velmi ráda a když se do tady tý knížky zabudovali i jiný nadpřirozena je fakt skvělá. Těším se na další díl.

22.06.2015 4 z 5

Stříbrné stíny Stříbrné stíny Richelle Mead

To je fantastický. To, že je Sydney zavřená a Adrian si jde pro ní je strašně sladký. Škoda jenom, co se stane Jill. A to teď navíc vypadalo, že se dají s Eddiem dohromady. Ach jo.

10.06.2015 5 z 5

Ohnivé srdce Ohnivé srdce Richelle Mead

Tý jo Adrian a Sydney do toho praštili no paráda. A Jill s Edim taky. No prostě hustý. Jenom mi štve, že se nechala Sydney chytit a odvést do tý věznice, nebo jak se tomu říká a Adrian je z toho na prášky.

05.06.2015 5 z 5

Nevítaní Nevítaní Sophie Jordan

Opravdu se do toho trefila s grácií. Myslím, že by tady to mohlo jednou přijít ať už na to budeme připravení nebo ne, ale příběh Davy mě opravdu velmi uchvátil a pokud bude další díl velmi ráda si ho přečtu.

01.06.2015 4 z 5

Krvavý karneval Krvavý karneval Melissa de la Cruz

Fakt hustý co se všechno dozvídam o tady tom druhu vampýrů. Padlý andělé, červená, modrá a střírná krev u vampýrů se jen tak nevidí a u tady těch je to obzvlášť kouzelné a opojné než u jiných upírů, které znám. Prostě a jednoduše moje další výtečná přečtená kniha vůbec.

01.06.2015 4 z 5

Modrá krev Modrá krev Melissa de la Cruz

Tahle kniha bude patřit do mých dalších oblíbených vůbec. Děj je super a hlavní hrdinové jsou úžasný. Tuhle autorku jsem si vice oblíbit nemohla.

24.05.2015 4 z 5

Neferetino prokletí Neferetino prokletí Kristin Cast

Fakt hustý příběh. Konečně se to tak trochu vysvětlilo, proč Neferet je taková mrcha a ubližuje druhým. Být na jejím místě, zachován se stejně.

07.05.2015 5 z 5

Odhalená Odhalená Kristin Cast

Se mnou to teda pěkně zamávalo, když jsem četla, co Zoey udělala a nechala se zabásnout. A ta mrcha Neferet zase pohromadě a pomalu ještě silnější, než před tím. Na ten další díl nemůžu čekat tak tlouho abych se dozvěděla, co bude dál se všemi okolo.

29.04.2015 5 z 5

Skrytá Skrytá Kristin Cast

Zoey se čím dal víc mění. Nevím jestli k lepšímu, nebo k horšímu, ale mění se. Stark je čím dal víc nesnesitelný a na scéně se objeví znovuzrozený Haith v podobě býčího kluka. Je to čím dal napínavější a zajímavější.

25.04.2015 5 z 5

Předurčená Předurčená Kristin Cast

Zase skvělý díl. Jenom mi hrozně mrzí, jak to dopadlo s profesorem Drakem, ale zase je na tom dobrý, že se sešel se svou láskou a spolu s nimi tam šly i jejich kočky. Neferet by si zaloužila už konečně dostat pořádně přes držku.

16.04.2015 5 z 5

Probuzená Probuzená Kristin Cast

Tak tohle jsem nečekala. Refaim se změní z ptakomuže na normálního kluka a navíc přizná, že miluje Stevie Rae a postaví se kvůli ní svému tátovi. Čím dál lepší.

07.04.2015 5 z 5

Vyhořelá Vyhořelá Kristin Cast

Zase úžasná knížka. Nevím, jak je to možný, ale hltám jeden díl za druhým. Jsem ráda, že se Zoey vrátila do svého těla dřív, než se stala nějaká pohroma.

31.03.2015 5 z 5

Lenobiin slib Lenobiin slib Kristin Cast

Je mi líto, jak Lenobia dopadla. Najít svou pravou lásku a hned vzápětí o ní přijít je hrozné samo o sobě.

27.03.2015 5 z 5

Pokoušená Pokoušená Kristin Cast

Fakt úžasný děj. Zoey zamilovaná do Starka, ale i do ostatních kluků, co s nimi je, ale i není. Je sice smutné, že se Zoey roztříští duše, ale pevně doufám, že se povede Starkovi její duši opět zcelit a bude moct vykonávat službu bojovníka dost dlouho.

26.03.2015 5 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Kristin Cast

Začíná to být pěkně napínavé. Těďka se Zoey nepřimotala mezi tři kluky, ale rovnou mezi čtyři ( i když je jeden znich nesmrtelný). Být jí brala bych Starka, protože je mi ze všech nejvíc sympatický.

19.03.2015 5 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Kristin Cast

Nečekala jsem, že to může být ještě víc napínavé, než to doposud bylo. Zoey se konečně zase s kamarádi se svými přáteli, pomalu si najde další ho kluka (i když umře a znovu povstane), baví se se svými bývalými kluky a na škole se rozpoutá ne výslovný chaos.

15.03.2015 5 z 5

Vyvolená Vyvolená Kristin Cast

Zoey je úžasná postava. Ale její problémy bych mít nechtěla. Oživlé kamarádky, tři kluci, spousta problémů.

14.03.2015 5 z 5

Zrazená Zrazená Kristin Cast

Četla jsem zatím od nich jenom novely, ale Škola noci je naprosto úžasná. Přesně takhle si představuju dokonalý upíry. Umí čarovat, bojovat a milovat. Škoda jenom že nejsou opravdový. Takového partnera bych brala všema deseti.

10.03.2015 5 z 5