1259 1259 komentáře u knih

Hrej vabank Hrej vabank Emma Hart

Závěrečný díl byl velmi povedený. Jen škoda, že není pokračování, ale s tím nelze nic dělat.

19.09.2017 5 z 5

Hrej férově Hrej férově Emma Hart

Velmi hezký a romantický. Takový krásný spřízněný duše, co se hledali, až se našli.

19.09.2017 5 z 5

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

Tenhle díl byl jen o něco málo lepší, než první. Vážně super. Už se těším na další díl až se do něho pustím, což bude nejspíš okamžitě. Rozhodně doporučuji.

14.09.2017 5 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Naprosto úžasný. Hrozně se mi to líbilo a můžu všem jen vřele doporučit. Fakt super.

13.09.2017 5 z 5

Žár Žár Maya Banks

Naprosto super zakončení, celé série. Všechno od prvního do posledního dílu, bylo velmi hezky zpracovaný. Je jen škoda, že už to nepokračuje, ale i tak jsem si to celý zamilovala. Rozhodně doporučuji všem.

12.09.2017 5 z 5

Chlad Chlad Maya Banks

Opět super příběh. Bylo velmi hezký, jak Jace, Bethany hledal a nakonec se o ní i postaral. Bylo to plný romantiky a erotiky.

04.09.2017 5 z 5

Ochraňuj mě Ochraňuj mě Maya Banks

Naprosto super. Příběh plný zvratů a únosů a nakonec to dopadne tak krásně se svatbou.

25.08.2017 5 z 5

Rozkoše léta Rozkoše léta Evie Hunter (p)

Opět krásný příběh plný erotiky. Naprostá senzace.

25.08.2017 5 z 5

Rozkoše zimy Rozkoše zimy Evie Hunter (p)

Velmi hezký příběh plný erotiky. Víc dodat nelze. Prostě super.

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Naprosto úžasná. Spisovatelka stále překonává sama sebe. Od knížky jsem se skoro neodtrhla a přečetla jsem jí v podstatě na jeden zátah. Těším se na závěrečný díl.

17.08.2017 5 z 5

Opatruj mě Opatruj mě Maya Banks

Celá kniha mě doslova pohltila a nemohla jsem se od ní odtrhnout. A musím se přiznat, že jsem jí začala číst v půl třetí ráno a jinak to prostě nešlo.

17.08.2017 5 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Už dlouho jsem nečetla něco s elfy, ale tenhle příběh mě velmi nadchnul. Jenom jsem občas něco málo nepochopila. Hlavně asi to, kdo všechno má o ní zájem a kdo po ní jde, aby jí zlikvidoval. Ale to e snad dozvím v druhým dílu.

04.08.2017 5 z 5

Hrana pokušení Hrana pokušení Eve Berlin

Erotický příběh plný zvratů, pokusů a omylů a hlavně lásky. Za mě se moc líbilo a těším se, až si přečtu ostatní knížky.

28.07.2017 5 z 5

Hotel rozkoší Hotel rozkoší Marina Anderson

Velmi erotický příběh, který měl jak se patří začátek i konec. Jenom ten konec byl takový o ničem, že bych předpokládala pokračování.

28.07.2017 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Moc se mi to líbilo a už se těším, až si dokoupim další knihy od této super spisovatelky.

16.07.2017 5 z 5

Hřích první noci Hřích první noci Jana Pronská

Tohle bylo trochu mimo odlišný od toho, co normálně čtu, ale i přesto nelituju toho, že jsem se do čtení vrhla po hlavě a moc se mi to líbilo.

16.07.2017 5 z 5

Ostrov poslušnosti Ostrov poslušnosti Marina Anderson

Velmi, velmi erotické čtení. Jako za mě se to moc líbilo, ale vím, že si to najde i odpůrce. Ale já mezi ně nepatřím.

13.07.2017 5 z 5

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

Celý děj byl naprosto úžasný, plný dobrodruzství, lásky, mrtvol a krve. A nejlepší byl konec. Takový jsem opravdu nečekala.

13.07.2017 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Super příběh, který vás nehorázně nadchne a nedopustí, aby jste se od něho odtrhli. Rozhodně doporučuji.

29.06.2017

Zkouška Zkouška Joelle Charbonneau

Nebylo to úplně nejlepší, ale furt to bylo dost dobrý na to, abych uvažovala nad druhým dílem. Sice jsem se ze začátku musela do knížky nutit, ale od prostředka už to bylo jen zajímavější a četla se skoro sama. Rozhodně doporučuju tomu, kdo má rád Hunger games a jím podobný.

21.06.2017 4 z 5