Stalker

Stalker https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220302/bmid_stalker-C9I-220302.jpg 4 4204 828

Bez Joony Linny je policie bezmocná. Před devíti lety byl pastor Rocky Kyrklund odsouzen za brutální vraždu a svěřen do psychiatrické péče. Z události si nic nepamatuje — od tragické autonehody trpí opakujícími se výpadky a ztrátou paměti. Ve stejnou dobu, kdy se Rocky Kyrklund znovu vrací do společnosti, někdo policii pošle video ženy v okně. Následujícího dne je žena nalezena mrtvá. Brutalita vrahova útoku vyšetřovatele dovede k Rockymu Kyrklundovi. Policii přijde další videonahrávka. Nikdo nerozumí tomu, co se to děje. A Joona Linna více než před rokem zmizel. Skoro všichni si myslí, že je mrtvý. Skoro všichni.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Host

Stalker , 2014

ospalaa
08.04.2016 5 z 5

Jedná se o další "fuj" knihu (ty vraždy jsou opravdu nechutné), kterou přečtěte jedním dechem. Musím říci, že odhalení totožnosti kazatele pro mě bylo opravdovým překvapením, nejen, že jsem to nečekala, ale neměla jsem ani sebemenší podezření. Trochu jsem nepochopila, z jakého důvodu posílal stolker nahrávky obětí policii, ale jinak super kniha, napínavá až běda, rozhodně doporučuji přečíst.

Beky
28.03.2016 5 z 5

Má první kniha od Keplerů ... A nemám slov !!!
Zvládla jsem ji přečíst za necelé dva dny, nemohla jsem se od ní odtrhnout a byla jsem vtáhnuta do děje už od samého začátku až do konce - který byl, pro mne, dost překvapivý.
Dokonalá napínačka :-)

žabi-babi
23.03.2016 5 z 5

Na jeden zátah, nešlo jinak :)

SovaPálená
19.03.2016 5 z 5

čtivá kniha s mnoha zvraty.

mystar
18.03.2016 5 z 5

Opět nezklamali. Další super pokračování. Kvůli knížce jsem moc nenaspala :) Nemohla jsem přestat číst. Napínavé od začátku až do konce. Jediné mínus za "nesmrtelnost" postav (kolik ran protivník ustál...). I přesto úžasný příběh s překvapivým koncem. :) Určitě doporučuji!

Nikol117
15.03.2016 5 z 5

Skvěle napsaná kniha, napínavá s poutavým dějem. Četla jsem ji jedním dechem. Rozhodně patří k těm lepším v tomhle žánru. Doporučuji!

Drahuš
14.03.2016 5 z 5

Skvělá kniha, skvělý závěr, doporučuji....

BlackWidow
14.03.2016 5 z 5

Výborná kniha,byť Joona Linna nevystupuje v knize úplně od začátku,ale i tak byl děj velice napínavý. Konec mě hodně překvapil,vůbec jsem nečekala,že vrahem může být někdo takový. Všechny Keplerovy knihy jsou prostě úžasné,čtivé a těším se na jejich další knihu,která by měla vyjít tento rok? :) Všem moc doporučuji

edisek83
11.03.2016 5 z 5

Doporučuji všem, moc se mi líbila....

Dumicek
09.03.2016 5 z 5

Další z mých oblíbenců :) jsem ráda, že se Joona vrátil na scénu, ale ten konec ten mě zas tak nějak naštval...hold si budeme muset počkat na další knihu z pera autorské dvojice jak to teda bude dál :) jinak co se týče děje, tak bezva- dobře sepsáno, brutalita vražd byla taky dosti stručně popsána. Líbilo se mi popisování hypnozy, celkem reálné...jinak vraha jsem dlooooouho nezjistila až skoro ke konci mi to došlo :D takže taky dobrý. Prostě čtivé, krásně krátké kapitoly, to mám ráda.

stepanka_brno
06.03.2016

Autor nepřekvapil. Opět skvělá kniha! U těchto knih nevařím, nejím, neuklízím, nepouštím televizi...čtu! :-)

1.ještěrka
03.03.2016 5 z 5

Mně to tedy bavilo moc, tolik se tam toho dělo, že prostě musíte číst dál, nenechá Vás to v klidu.

Alysa
02.03.2016 3 z 5

Má první knižka od dvojice Lars Kepler, kterou jsem četla. Bohužel zdaleka nesplnila má očekávání. Kniha se hrozně vlekla, téměř 600 stran děje, který by se dal zkrátit na pouhých 300.

Vrah se dá odhadnout již někdy v polovině, v knize se nenašlo nic, co by mělo čtenáře svést na jinou stopu. Navíc mě značně iritovalo, že se nikdo nezajímal o Erikovo alibi, rovnou byl prohlášen vinným.

Na další knihy od této dvojice autorů se již nechystám.

Kaze6
02.03.2016 5 z 5

Výborná - nenechá vás v klidu spát

Kangarooh
01.03.2016 5 z 5

Ma prvni kniha od Kepleru a vubec prvni detektivka a timto smerem zamerena kniha.Davam plny pocet za mistrovskou atmosferu napeti a vtahnuti do deje.

Klarinet
25.02.2016 3 z 5

Poslední kapitoly knížky vám jen šustí stránky pod rukama, opět adrenalin, brutalita, napětí...návrat Joony potěšil, zamrzel malý prostor pro Sagu. "I ta sebemenší volba před námi otevírá tisíce nových dveří a stejně tolik jich zavírá." Tak.

gonegirl
24.02.2016 5 z 5

Na začátku jsem si říkala, co by chtěl autor vecpat do téměř šesti set stran, ale na konci jsem byla zklamaná, že kniha nemá stran více.
Okamžitě po přečtení jsem věděla, že se musím vrhnout na další knížky od "Keplerů".

razzex
24.02.2016 4 z 5

Písečný muž nasadil laťku hodně vysoko. Stalker se ovšem nenechal zahanbit. Kepleři dokázali, že i když se kniha netočí jen kolem vyšetřovatele Joony, může být pořád velmi poutavá a napínavá. Ale musím přiznat, že i já jsem nedočkavě vyhlížel, kdy Joona vstoupí do příběhu. Nečekal jsem návrat závislého polykače pilulek a hypnotizéra Erika, ale bylo to příjemné překvapení, když uvážím, že je to postava s jehož životem jsme se úzce seznámili v Hypnotizérovi. Zakončení příběhu bylo překvapující. Jsem zvědav, jestli Joona bude na dalším případu třeba jen vypomáhat Margot/jinému vyšetřovateli, nebo jestli jej zprostí viny. #FreeJoona

martina.bella
23.02.2016 5 z 5

Moje první přečtená kniha od Keplera. Okamžitě jsem věděla, že musím číst i další.

rengers
22.02.2016 4 z 5

Do poloviny knížky nic moc, až v druhé půlce se to pořádně rozjelo ve stylu který známe. V příběhu mně akorát štvalo, že se vůbec neřešily alibi Erika, ale jen důkazy proti němu?!