Stalker

Stalker https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220302/bmid_stalker-C9I-220302.jpg 4 4208 829

Bez Joony Linny je policie bezmocná. Před devíti lety byl pastor Rocky Kyrklund odsouzen za brutální vraždu a svěřen do psychiatrické péče. Z události si nic nepamatuje — od tragické autonehody trpí opakujícími se výpadky a ztrátou paměti. Ve stejnou dobu, kdy se Rocky Kyrklund znovu vrací do společnosti, někdo policii pošle video ženy v okně. Následujícího dne je žena nalezena mrtvá. Brutalita vrahova útoku vyšetřovatele dovede k Rockymu Kyrklundovi. Policii přijde další videonahrávka. Nikdo nerozumí tomu, co se to děje. A Joona Linna více než před rokem zmizel. Skoro všichni si myslí, že je mrtvý. Skoro všichni.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Host

Stalker , 2014

rengers
22.02.2016 4 z 5

Do poloviny knížky nic moc, až v druhé půlce se to pořádně rozjelo ve stylu který známe. V příběhu mně akorát štvalo, že se vůbec neřešily alibi Erika, ale jen důkazy proti němu?!

Lucka385
19.02.2016 5 z 5

Po Písečném muži je Stalker mírně pozadu, ale napětí a děj rozhodně nechybí. Jediné co mě trochu mrzelo bylo, co spisovatelé udělali s postavou Joona Linny. Když v předchozím díle zmizel z nemocnice, rouhodně jsem nečekala, že ho najdou ve Stalkerovi během pár stránek a že to bude mít tak jednoduché vysvětlení. A jeho příběh poté. Téměř bezdomovec...... a jeho konec.....vážně????.....do vězení???? Příběh je vymyšlený dokonale. Jsem ráda, že se ,,vrátil" Erik. A pachatele bych rozhodně netipla. No....snad se brzy dočkáme dalšího dílu, protože ten konec se mi moc nezamlouvá :-).

Skripi
15.02.2016 4 z 5

Na mňa to malo príliš pomalý rozbeh a mal som galimatiáš trochu s postavami na začiatku. Potom sa to ale rozbehlo a dalo sa to počúvať. :)

PetK
15.02.2016 3 z 5

Po Písečném muži jsem měla vysoká očekávání, ale přišlo spíš zklamání. Nebylo to vyloženě špatné, ale měla jsem pocit, že se jedná spíš o násilí a hrůzu na efekt, děs nevycházel z šílenosti pachatele, ale spíš z popisu brutality jeho činů...

Aymira
15.02.2016 5 z 5

Ze všech dosavadních knih od Keplera mi tato přišla nejlepší. Místy na mě působila až hororově, napětí se dalo krájet, zvlášť když jsem byla doma sama a četla v noci :-) Joona si vzal sice trochu oddych, ale to na kvalitě neubralo.

Yana-66
14.02.2016 5 z 5

Vzhledem k počtu stránek jsem myslela, že to bude místy nuda.. Ale nebyla :-)

rezzba
11.02.2016 5 z 5

Lepší a lepší.

yueh24
09.02.2016 4 z 5

Nadprůměrný Kepler, mnohem lepší než předchozí Písečný muž... je vidět, že si s touto kniho dali autoři trochu větší práci, i když je to tedy samé klišé...

spackova.p
07.02.2016 5 z 5

Další povedený díl.

kaja205
02.02.2016 5 z 5

Vyborna kniha, davam na piedestal medzi spolu s Pisecnim muzem, napinave, logicke prepojenia a nenapadne naznaky od zaciatku. Rada by som vratila cas a precitala prvykrat odznova :)

ptacicek
01.02.2016 4 z 5

V některých částech pro mě byla kniha zbytečně detailní a dlouhá. Když toto opomenu bylo to napínavé čtení.

renataab
31.01.2016 5 z 5

Super, napínavé, hrůzostrašné, překvapivé.

cedos
31.01.2016 5 z 5

Jako vždycky ... napínavé od začátku až do konce :)

Jade
31.01.2016 5 z 5

Strhující příběh...každá stránka dokáže čtenáře natolik zaujmout že se od knihy neodlepíte. Na můj vkus moc vražd. Velmi čtivá.

Floriška7
31.01.2016 2 z 5

Je to moje chyba, už jsem se zařekla, že od Keplera nic číst nebudu a znovu jsem ho koupila. Snad jedině začátek knížky byl slušný, zbytek byl zbytečně rozvláčný. Dočetla jsem ji jen proto, že knihy dočítám. A přece jen jsem chtěla vědět, kdo je vrah.

Veroba
30.01.2016 5 z 5

Po dlouhé době knížka, u které jsem se opravdu bála. Ač bydlím v menším bytě ve vyšším patře, večer a hlavně v noci jsem neměla dobrý pocit (především při čtení začátku knihy). Doporučuji všem, kteří se rádi bojí :-)

Luciga
30.01.2016 2 z 5

Přestože jsem knihu přečetla vcelku se zájmem a poměrně rychle, zklamala mne... a to jsem ani neměla nějaká přehnaná očekávání. Prostě jsem jen postrádala vše, co bylo v ostatních knihách jež tato manželská dvojice napsala - do detailů rozpracovanou zápletku a provázané vztahy, úžasnou postavu geniálního vyšetřovatele, napínavý úderný závěr.... ten jsem v tomto případě četla už jen z čiré zvědavosti, nebyl pro mne uvěřitelný a mohli jej zkrátit na pár stránek, určitě by mu to prospělo.

BBaarča
30.01.2016 4 z 5

Knihy autorů (až na Paganiniho smlouvu), považuji za jedny z nejlepších detektivek, ale Stalker opravdu zklamal. Dost mi tam chyběly známé postavy... Joona (ten, kterého jsme znali dřív), Sága, tým SCHOPNÝCH vyšetřovatelů. Spam: Z Joony udělali téměř bezdomovce, těhotná komisařka "krade" koláče, nesympatický Adam, dost divný únos Rockyho a finální odouzení. Že vyšinutá ženská pozabíjí spoustu žen a obalamutí polici, no dobře, ale že v závěru dostane i nijak bránícího se Erika a dva policajty a nakonec se s ní téměř vypořádá slepá Jennifer... přišlo mi to všechno nějak moc. Napětí se knížce musí nechat. Byla čtivá a posledních 150 stran jsem přečetla jedních dechem. Ale...

okura
26.01.2016 5 z 5

skvělé jako všechny případy Jonny Linny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kacazlesa
25.01.2016 5 z 5