ZUZKA28 ZUZKA28 komentáře u knih

Proměna Proměna David Věrný

Příběh mě zaujal hned od první stránky, dobře se četl, Šumava, Pražák, boj se sebou samým, samota a přátelství........... no dala bych si pokračování

03.08.2023 5 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Knihu jsem sice dočetla,ale několikrát jsem měla chuť ji zaklapnout a nedočíst, nic mi nedala, nic z ní nezbylo,prostě mi vůbec nesedla, zatím se mi to stalo poprvé, nářečí mi nevadilo,ale nebavila mě.

08.08.2021 1 z 5

Chalupa Chalupa Pavlína Křivánková

Dobře se četla, takový příběh ze života, jen ten konec jaksi urychlený, ale stála za přečtení :-) . Obálka je dokonalá co pohladí na duši :-)

26.08.2023 4 z 5

Violka: Román o hledání domova Violka: Román o hledání domova Mirka Skočílková

Moje druhá kniha od autorky, první byla Opuštěný dům, obě krásné a těším se na další :-)

13.08.2022 5 z 5

Obchůdek na rohu Obchůdek na rohu Nicola May

Moc dobře se mi četla, krásná, napínavá i slza na závěr ukápla

22.07.2022 5 z 5

Horké vafle a ledové koupele Horké vafle a ledové koupele Karin Härjegard

Tato kniha, tento příběh byla prostě nádhera. Krásně se četla a byla jakýmsi pohlazením, nedokázala jsem přestat číst a když mi zbývalo 80 stránek, tak jsem četla a četla a dočetla ráno v 04.56 a jen řekla" to je jako konec joooo". Já jsem v příběhu přímo žila a těším se na druhý díl ze série.

18.10.2023 5 z 5

Třináctý příběh Třináctý příběh Diane Setterfield

Nemohla jsem se dlouho začíst, tak do stránky 140, nakonec mě příběh dostal, zvědavost jak to bylo, byla veliká, nakonec hezká kniha ,temná i tajemná a jak bych to popsala.....asi mě unavila nebo vyčerpala......

13.10.2022 4 z 5

Tisíc východů slunce Tisíc východů slunce Sabina Zelená

Knihu jsem četla v prosinci 2021 a stále ji mám v sobě, krásný příběh, sice smutný, ale četlo se samo a těším se na další knihy od autorky, mám připraveny dvě, Stmívá se dřív a nejnovější Dám ti noční nebe.

12.10.2022 5 z 5

Psí štěstí Psí štěstí Petra Schier

Milá, pohodová a pohladí, nutně potřebuji druhý díl....Kdo je tu šéf?......a nevím kdy vyjde

07.05.2024 5 z 5

Žena s červeným zápisníkem Žena s červeným zápisníkem Antoine Laurain

Jedna hvězdička za obálku, která mě nalákala, ale jinak......NIC o ničem. Ale dočetla jsem, tak druhá hvězdička.

27.07.2022 1 z 5

Třinácté okno Třinácté okno Vlasta Dušková

Zrovna čtu, jsem na 80 stránce a mně se moc líbí, dobře se mi čte, jsem spokojená. Obálka je kouzelná.

07.06.2022 5 z 5

Přístav naděje Přístav naděje Nina George

Prokousávala jsem se 14 dní do strany 135 a nakonec odložila, přetáčela stránky a doufala, nakonec zbytečně, poprvé jsem nedočetla, jednu hvězdičku dávám pouze za obálku, toto nebyla kniha pro mě.

10.04.2022 1 z 5