zuzankac zuzankac komentáře u knih

Medicínská biofyzika Medicínská biofyzika Leoš Navrátil

(SPOILER) Fujtajksl. Z této bichle jsme se "měli učit", ale každý nakonec sáhl po té tenčí a přehlednější, tuším od Rosiny. Tohle je dobré tak na podpal.

09.08.2022 odpad!

Přehled anatomie Přehled anatomie Ondřej Naňka

Na 1lf říkají, že to ke zkoušce z anatomie nestačí. Já říkám, že je to stokrát lepší, než se učit miliardu kvadripletů zvlášť z miliardy podrobných učebnic - to je prostě nemožné a ve výsledku člověk umí perfektně cca 10% veškeré látky - zbytek vůbec. Učila jsem se především z téhle knížky a zkoušku jsem dala:))

Robin Robin Zdena Frýbová

Knížka proti úzkosti:) A některé pasáže jsou neuvěřitelně vtipné:D

Klub rozkoše Klub rozkoše Jüne Plã

Klub rozkoše je skvělá učebnice sexu. Protože sex není jen penetrace, je to mnohem víc. Hmaty, jazykové techniky, naprosto zjednodušené a přitom velice názorné ilustrace. Víc takových knih, prosím:)

Slast Slast María Hesse

Nádherná, něžná knížka. Strašně se mi líbí ilustrace a taky historické vložky. Začala jsem Mariu Hesse sledovat i na instagramu, protože tam dává více svých krásných děl.

Tantrický orgasmus pro ženy Tantrický orgasmus pro ženy Diana Richardson

Tak tohle není můj šálek kávy. Knížku jsem si zakoupila, abych rozvíjela svou vnímavost, citlivost a sexualitu - jenže ona nabízí pouze cvičení pro páry. Autorka zřejmě neuznává masturbaci a stimulaci klitorisu. A co když nemám partnera? Pak knížka teda není pro mě. A nebo si mám denně hladit prsa a někoho si rychle najít. Ehm.

09.08.2022 1 z 5

Na východ od ráje Na východ od ráje John Steinbeck

Tuhle nádhernou knížku jsem si vytáhla u maturity :) Ostatní si do povinné četby strčili O myších a lidech, protože to má pár stránek. Na východ od ráje je ale cenný poklad a je naopak dobře, že je obsáhlejší.

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Neuvěřitelná blbost. Nechápu to vysoké hodnocení.

08.08.2022 odpad!

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Číst se to dá, ale spíš jen ty sexuální části - omáčka okolo je neskonale nudná.

08.08.2022 1 z 5

Raulova pomsta Raulova pomsta Jacqueline Baird

Je vážně zajímavé, že na tuhle knihu vzpomínám s velkou nostalgií. S bráchou a ségrou jsme ji našli v knihovně na chalupě jako děti, a fascinovaně jsme hltali erotické scény v ní obsažené. Hlavně tu v kapitole osm, kdy Raul vleze Penny do sprchy, a jeho pulzující chlouba zcela naplní její vlhkou štěrbinku.

08.08.2022 2 z 5

Hormonální jógová terapie Hormonální jógová terapie Dinah Rodrigues

Hormonální jóga mi dala v 18 letech do pořádku rozházený cyklus, jsem vděčná:)

Intimní štěstí Intimní štěstí Julie Gaia Poupětová

No, jako... Vědecký přístup, ale, ehm, trochu moc, ne? Nejsem sexuolog sedící na konferenci, aby mi byl do rukou dáván tak nudný materiál. Jsem žena - čtenářka, chci techniky, tipy, návody, příběhy! Ne grafy. Knížka mě silně nebavila.

08.08.2022 1 z 5

Kniha o orgasmu Kniha o orgasmu Kateřina Janouchová

Praktická příručka. Líbí se mi věta "Jediný špatný orgasmus je ten předstíraný" :)
Víc takových knížek v Česku prosím.

Odbočka v lesích Odbočka v lesích Kateřina Karolová

(SPOILER) Kniha mě trochu zklamala. Kromě toho, že obsahuje nesmysly (třeba: Karin se škrábala na čele bříšky prstů), jsem necítila při čtení skoro žádné napětí (které jsem zažívala například při čtení Batesova Lesu sebevrahů), gradace nevyústila v žádný dramatický konec, nýbrž vyčpěla doprázdna, zápletka byla poněkud směšná. Hlavní hrdinka mohla mít taky zajímavější osud... Body dávám za to, že se to dobře, lehce četlo.

07.08.2022 2 z 5

Ženská ejakulace a bod G Ženská ejakulace a bod G Deborah Sundahl

Kniha, díky které jsem se naučila stříkat:) Jsem jí za mnohé vděčná. I tak mám pár výhrad k obsahu - například autorka čtenáři až moc vnucuje názor, že squirt není moč, jenže některé ženy ho opravdu mají zbarvený lehce do žluta a ve vědeckých studiích byly látky obsažené v moči v tekutině obsaženy též, a to v individuálních koncentracích - takže se nedá říci, že ony dvě tekutiny nemají nic společného.

07.08.2022 5 z 5

Orgasmus Orgasmus Nicci Talbot

V knize chybí spousta důležitých údajů, je to spíš galerie sexy obrázků (tam se mi ale zase nelíbí "dokonalost" těl, chtělo by to reálnější modely).

07.08.2022 3 z 5