Kniha o orgasmu

Sex je krásný a vede k orgasmu. Taková rovnice vypadá jednoduše. Ale není tomu tak. Spousta žen má s dosažením vyvrcholení potíže. I muži narážejí na problémy. Přesto se většina knih obrací výlučně na ženy, jako kdyby orgasmus u mužů nemohl nefungovat. A proto se tato kniha obrací na zástupce obou pohlaví! Orgasmus není náhoda. Dá se naučit, rozvíjet a tříbit. Známe tolik druhů orgasmu… Vyvrcholení je pilulkou pro radost, kterou můžete brát bez předpisu, kdykoli a jakkoli chcete. Orgasmus léčí. A budete po něm i krásnější a čilejší. Tak se nechte ispirovat! Užijte si to. A klidně si vezměte ještě trochu. I několikanásobnou dávku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/580/kniha-o-orgasmu-jFC-580.jpg 3.714
Literatura naučná, Rodina
Vydáno, Ikar (ČR)

Orgasmboken : allt om konsten att få orgasm, 2005

Kniha Kniha o orgasmu

kejty91
08.10.2017

Knihu jsem četla se zájmem. Rozhodně má , co nabídnout. Osvěží paměť těm, co na něco zapomněli a dodá nové způsoby naopak těm, co o tom neslyšeli, nevěděli, apod. Kniha se věnuje nejen ženskému ale i mužskému orgasmu. Což je vhodné. Mnoho žen vzruší více, když vidí co s partnerem umí udělat. A sama má pak kvalitnější orgasmus. Ano, doporučuji. Krátké, svižné, realistické a humorné.

jamajka99
04.07.2017

Plně souhlasím s Tilte i ve svých letech jsem se zájmem přečetla. Škoda, že tato kniha nevyšla dřív. :-) Opravdu obsahuje VŠE O UMĚNÍ JAK DOSÁHNOUT ORGASMU, jak je psáno pod obrázky malým písmem :-)

Tilte
29.06.2015

Návodná příručka použitelná pro obě pohlaví. Vhodné i pro nečtenáře (rozuměj: partnera, který nemá čas a chuť číst), neb je psána v heslech.