Kniha o orgasmu

Sex je krásný a vede k orgasmu. Taková rovnice vypadá jednoduše. Ale není tomu tak. Spousta žen má s dosažením vyvrcholení potíže. I muži narážejí na problémy. Přesto se většina knih obrací výlučně na ženy, jako kdyby orgasmus u mužů nemohl nefungovat. A proto se tato kniha obrací na zástupce obou pohlaví! Orgasmus není náhoda. Dá se naučit, rozvíjet a tříbit. Známe tolik druhů orgasmu… Vyvrcholení je pilulkou pro radost, kterou můžete brát bez předpisu, kdykoli a jakkoli chcete. Orgasmus léčí. A budete po něm i krásnější a čilejší. Tak se nechte ispirovat! Užijte si to. A klidně si vezměte ještě trochu. I několikanásobnou dávku. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/58_/580/kniha-o-orgasmu-jFC-580.jpg 3.510

Orgasmboken : allt om konsten att få orgasm (2005)

Literatura naučná, Rodina
Vydáno:, Ikar (ČR)

jamajka99

Plně souhlasím s Tilte i ve svých letech jsem se zájmem přečetla. Škoda, že tato kniha nevyšla dřív. :-) Opravdu obsahuje VŠE O UMĚNÍ JAK DOSÁHNOUT ORGASMU, jak je psáno pod obrázky malým písmem :-)

Tilte
29.06.2015

Výborná příručka použitelná pro všechna pohlaví a je vhodná i pro nečtenáře (rozuměj manžela, co nemá čas a chuť číst), neb je psána v heslech.