Tantrický orgasmus pro ženy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

REVOLUČNÍ PŘÍSTUP K ŽENSKÉ SEXUALITĚ – UVOLNĚNÍ JAKO KLÍČ K DOSAŽENÍ HLUBOKÝCH ORGASMICKÝCH STAVŮ! Naplno prožitý sex nás vyživuje láskou, omlazuje tělo a obnovuje duševní zdraví. Tantrický orgasmus pro ženy přináší nový pohled na extatickou blaženost, která se v ženském těle skrývá, a ukazuje, jak ji osvobodit za pomoci nadčasové moudrosti Východu. Naučíte se, jak cirkulovat orgasmickou energii, proč je důležitější stimulace prsou než vaginy, seznámíte se s technikou vědomého milování a jak mohou ženy napomoct mužské erekci. Tantrický orgasmus pro ženy ukazuje, že existují aspekty sexuality, které se týkají pouze žen, a ty lze velmi dobře využít při ovlivňování a posilování sexuálního prožitku – jak ženy, tak i jejího partnera....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354075/big_tantricky-orgasmus-pro-zeny-hzb-354075.jpg 4.218
Žánr:
Literatura světová, Literatura naučná, Erotika

Vydáno: , Synergie
Originální název:

Tantric Orgasm for Women, 2004


více info...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Tantrický orgasmus pro ženy

zuzankac
předevčírem

Tak tohle není můj šálek kávy. Knížku jsem si zakoupila, abych rozvíjela svou vnímavost, citlivost a sexualitu - jenže ona nabízí pouze cvičení pro páry. Autorka zřejmě neuznává masturbaci a stimulaci klitorisu. A co když nemám partnera? Pak knížka teda není pro mě. A nebo si mám denně hladit prsa a někoho si rychle najít. Ehm.

Pralinka1910
17.02.2021

Hledala jsem romantickou knížku. Do vyhledávače jsem zadala klíčové slovo “ romantika” a “ pro ženy” a vyskočil na mě tento titul. Nejprve jsem zpracovala úlek, přečetla všechny komentáře a pak, díky nim knížku stáhla. Po přečtení musím uznat, ze to byl fajn omyl. Někam mne to posunulo.
Autorkam všech komentářů posílám palec a nenapadá mne co bych ještě k obsahu dodala...
Jen mám potřebu si poznamenat:

“Chcete-li zažít dobrodružství, nejlepší je nečekat až na příště.“

“Šťastný bude muž, jehož život obohatí dobrodružný duch jeho ženy.”


crazyslunicko
25.07.2020

Zajímavý pohled na uvolnění svého ženství a celkově svého těla a dosažení orgasmu. Jsou zde názorně vyobrazeny i vhodné pozice při sexu. Je zde detailně popsán sex v těhotenství, po porodu i v menopauze. Jedna kapitola se věnuje i homosexuálním párům.

Handygirl
20.12.2019

Krásná kniha. Je to takový balzám pro ženskou duši pro potvrzení toho co už dávno ženy ví a cítí. Doporučuji přečíst všem ženám i mužům co chtějí žít a zažívat opravdovou lásku. :)

Bohyně
19.02.2018

Úžasná kniha , která pomůže ženám k dosažení orgasmu a ukáži jim i jinou tvář sexuality než jakou my zde na západě známe. Diana Richardson čtenářky vede k uvědomění sebe sama. Knihu všem vřele doporučuji.

RenataP
07.11.2017

A je vlastně jedno, jestli jsou to slzy bolesti, prohlédnutí, dojetí nad tím, že vám konečně někdo rozumí, nebo slzy štěstí a dojetí nad tím, že vaši ženské duši i tělu někdo tak dokonale rozumí.
Ta péče, podávaná přes písmenka, kterou autorka dovedla k naprosté dokonalosti, je velmi léčivá v tom, že urovnává ženskou psychiku tam, kde má být. Tedy nikoliv dotlačena na své hranice tím, že jsme nuceni žít jako muži a žít jejich styl sexuality, ale jak ten pocit popsat??? Hm... asi jako když se po celodenní námaze při ryze mužské práci dostanete konečně do vany plné horké vody a levandulové pěny....Asi tak.