Zabza98 Zabza98 komentáře u knih

Vysněný cíl Vysněný cíl Kate Stewart

Nemám slov..původně jsem ani nechtěla docitat jak mne to nebavilo a bylo zdlouhavé, ale od toho co se to zlomilo, my vše dalo smysl..jsem smutná jelikož mi umřel můj oblíbený hrdina už v prvni knize a zbytek byl v podstatě na jeho počest, ale co bych dala za to kdyby tam byl on až do konce

28.04.2024 5 z 5

Šílená posedlost Šílená posedlost Danielle Lori

Jednom slovem nuda, jako první díl, chybí tomu úplně vše, přičemž tam vše je

24.04.2024 3 z 5

Exodus Exodus Kate Stewart

Čekala jsem, že to bude lepší než první díl, ale bohužel, kniha má námět na krásný příběh, bohužel spisovatelce asi chybi cit pro emoce

24.04.2024 2 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

Od autorky jsem četla první tuto knihu, ani horory nejsou má silná stránka na čtení..sice jsem to přečetla na jeden dech, ale nebylo to úplně co bych si pod názvem představila..chybělo mi vysvětlení proč se to stalo

04.04.2024 4 z 5

30 dní touhy 30 dní touhy Christine D’Abo

Hezký příběh..ale..nějaké výrazy jak z laciného porna, chvilkama jsem měla pocit, že čtu pouze porno..ale příběh sám o sobě byl povedený, je to taková hodně oddychovka, ale nic co bych si přečetla víckrát

03.04.2024 2 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Hezký příběh, ale nereálný. Jednoduše napsané, lehce se to čte.

20.02.2022 4 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Mezi erotické romány bych to nezařadila, ale jako klasický román moc hezky, není to až tak moc předvídatelne. Příběh jinak koc hezky napsán

18.11.2021 5 z 5

Posedlost Posedlost Helen Hardt

Knihu jsem právě dočetla. Zrovna v tom nejvíc napínavým to skončí. Chci třetí díl!!! Celá kniha super, zabývá se traumatem z dětství jednoho z bratrů. Napínavé a poutavé, kniha vás vtáhne do děje. Super napsané.

16.10.2021 5 z 5

Odsuď mě Odsuď mě J. L. Beck

Přečetla jsem během jednoho dne. Lehké a oddychove. Nemělo to žádný pořádny děj. Vše zrychlené, chvilkama nudné. Nezařadila bych to do erotického románu.

15.10.2021 3 z 5

Růže Růže Tiffany Reisz

Růže je pokračování rudé galerie. Přečetla jsem ji za jeden den. Je to lehké a oddechové čtení, nepřišlo mi to ani jako erotický román, ale příběh to mělo hezký.

28.06.2021 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Kniha je super, přečetla jsem si během jednoho dne. Zabývá se opravdu těžkým tématem. Jen mi sklamal konec. Musíme čekat na druhý díl, tak doufám, že bude stát za to.

28.06.2021 5 z 5

Touha Touha Helen Hardt

Knihu jsem přečetla za večer, příběh hezky, jen škoda že musím čekat na druhý díl....přeloženo sice strašně, ale příběhu to nebralo

26.06.2021 5 z 5