xxBILLY xxBILLY komentáře u knih

Tři kamarádi Tři kamarádi Erich Maria Remarque (p)

Překrásně napsáno, naprosto jedinečné dokonalé dílo, tento klenot čtu již podeváté....pět hvězdiček je moc málo.....!

04.02.2016 5 z 5

Josef Fritzl: Netvor z Amstettenu Josef Fritzl: Netvor z Amstettenu Allan Hall

Neuvěřitelný životní příběh, který trval příliš dlouho pro nezájem okolí a úřadů, které se vůbec nezajímaly o velké stavební úpravy domu. Zaráží i nezájem a neschopnost policejních útvarů ze začátku případu při opakovaných pátráních po pohřešované Elizabeth.
Tato žena přesto našla v sobě spoustu sil a pevné vůle vše přežít a starat se o své děti. Nyní, po vysvobození ji čeká další těžká zkouška - začít žít nový život. Přeji jí z celého srdce, aby se jí dobře dařilo.
Být na jejím místě, už za týden bych toho nelidského šmejda zabil.

07.02.2018

Přežít Přežít Piers Paul Read

Smekám až na zem přede všemi účastníky této katastrofy. Všichni byli mladí kluci a dokázali neuvěřitelné. Co všechno museli zkusit aby přežili.
I po záchraně určitě neměli lehký život.

02.09.2016

Koho zvolil vrah Koho zvolil vrah Ed McBain

Pěkné, jako všechny jeho příběhy z 87.
okrsku. Ještě jich musím pár sehnat
a přečíst, ať nemám manko.

21.07.2018

O zdravých vztazích mezi lidmi O zdravých vztazích mezi lidmi Miluše Soudková

Mít dobré vztahy je jednou z nejlepších a nejvýznamnějších hodnot v životě.
Kniha radí, jak vytvořit a udržovat pozitivní lidské vztahy. Velmi odborně a poučně
napsáno.

12.12.2019

Tajemství hradní věže Tajemství hradní věže Kathleen Kirkwood

Poutavě napsaný historický román, plynule se čte, je to lahůdka a pohlazení na duši.

07.04.2018

Obřezaná republika Obřezaná republika Adam Benjamin Bartoš

Nic horšího jsem nikdy nečetl !

22.02.2018

Anna Česká: Dcera Karla IV. na anglickém trůnu Anna Česká: Dcera Karla IV. na anglickém trůnu Hana Parkánová-Whitton

Paní Hana Whitton překrásně, poutavě a podrobně napsala životní příběh Anny, dcery císaře Karla IV, který pro ni získal sňatek s anglickým králem Richardem II. Anna zdědila po svém otci mírnou a laskavou povahu,kterou si ihned při prvním setkání získala srdce a lásku Richarda II.a obratnou diplomacií také úctu a obdiv anglické šlechty. V harmonickém manželství
se nenarodily žádné děti. Anna zemřela náhle, v mladém věku, pravděpodobně na mor. Richard se z její smrti již nikdy nevzpamatoval.
Krásná výjimečná dobrá žena Královna Anna je dodnes všemi milovaná
a uctívaná.

04.06.2016

Prevíti a kazisvěti aneb jak se nestat dokonalou matkou Prevíti a kazisvěti aneb jak se nestat dokonalou matkou Amelie Fried

Máte - li děti, víte docela přesně, o čem budu mluvit.
Pokud děti nemáte, budete vědět, co vás čeká a nemine.

17.04.2020

Stále tady : přijímání stárnutí, změn a smrti Stále tady : přijímání stárnutí, změn a smrti Ram Dass (p)

V mém věku jsou v ní velmi potřebné informace, které mi určitě prodlouží věk. :-)
Děkuji, pane Ram Dassi.

16.05.2019

Loutkář z ghetta Loutkář z ghetta Eva Weaver

Poutavě napsané dílo Evy Weawerové o
hrdinovi chlapci Mikovi, který přežil peklo
holocaustu a o otřesných osudech varšavských židů. Na tyto zločiny se nesmí
nikdy zapomenout.

19.09.2018

A pak už jen tma A pak už jen tma Petra Batók

Zajímavým způsobem napsané životní příběhy jedné rodiny, které ovlivnil démon alkohol. Osobní názory a pocity všech členů rodiny na průběh rozpadu celého rodinného svazku. Je to peklo pro celou rodinu.
Když potkáte někoho, kdo pije, vezměte nohy na ramena a utíkejte!

01.05.2016

Z pilnosti Z pilnosti Jiří Oulík

Pan Oulík napsal tyto verše s překrásným humorem. Nechybí ani nějaké k zamyšlení.

06.12.2019

Nástrahy vášně Nástrahy vášně Hannah Howell

Dle hodnocení mé ženy výborná kniha, rozplývala se nadšením . Mně to přineslo povinnost - sehnat další díly. :-) jenže kde za rozumnou cenu.

25.06.2019

Nevysvětlitelné záhady Nevysvětlitelné záhady Viktor Farkas

Poutavá četba, svět je úplně jiný, než se nám jeví. Víme o něm velmi málo!

13.09.2018

Clint Eastwood sexual cowboy Clint Eastwood sexual cowboy Douglas Thompson

V této knize jsem se dozvěděl o svém oblíbeném herci všechno to, co jsem
ještě nevěděl. Skvěle a dopodrobna vylíčený soukromý život C. Eastwooda,
jeho filmové role a režisérské práce.
Svým hereckým uměním se zařadil mezi největší hvězdy jako byli
P. Newman, R. Burton, J Wayne a další.

08.09.2016

Smrtihlav v lázních Smrtihlav v lázních Jaroslav Vejvoda

To je katastrofa bez děje a naprostý zmatek.

14.12.2021 odpad!

Nemravné kratochvíle našich předků II Nemravné kratochvíle našich předků II Pavel Toufar

Naprosto souhlasím s komentářem minirock, zřejmě by tu bylo dnes vylidněno.

06.12.2019

Propast času Propast času Roman Bureš

Obdiv pro Elea, za dvouměsíční pokus - příkladná trpělivost, vydržel jsem pouze dva dny
a nedostal jsem se ani do čtvrtiny a rozloučil jsem se s ní.

04.11.2019

Čarokráska Čarokráska Lisa Jackson

Děkuji moc, paní Liso, byl to překrásně napsaný příběh a nádherný balzám na ženskou duši.

06.02.2018