Stále tady : přijímání stárnutí, změn a smrti

Stále tady : přijímání stárnutí, změn a smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90656/stale-tady-prijimani-starnuti-zmen-a-smrti-90656.jpg 4 7 2

Ve své knize nám Ram Dass pomáhá zkoumat radost, bolest i příležitosti dozrávajících období našeho života. Nabízí nám nový pohled na oblast, která leží před námi. Věří, že nám tento pohled usnadní bouřlivý proces stárnutí, změn a umírání. V naší společnosti je stárnutí hlubokým zdrojem utrpení, a proto začal pořádat semináře zabývající se vědomým stárnutím. Svůj soucit vyjadřoval tím, že lidem ukazoval, co dělat a jak přistupovat k vlastním zkušenostem. Tím otvíral cestu druhým, aby dospěli k objevení svého ducha. Všechno, co prožil, ho činilo neobyčejně šastným, a proto začal pořádat veřejné přednášky, psát knihy a natáčet audio a videokazety. V té době si uvědomil, jaké utrpení vyvolává strach ze smrti. Začal jsem se stýkat s lidmi, kteří umírali – včetně své matky, otce, nevlastní matky, pacientů trpících rakovinou a AIDS a mnoha dalších lidí. Všem těmto lidem nabídl své znalosti vyšších úrovní vědomí.... celý text

Literatura světová Duchovní literatura New Age
Vydáno: , Pragma

Still here : embracing aging, changing and dying , 2000

xxBILLY
16.05.2019

V mém věku jsou v ní velmi potřebné informace, které mi určitě prodlouží věk. :-)
Děkuji, pane Ram Dassi.

marlowe
21.01.2015 4 z 5

Kniha, při které se rozhodně moc nenasmějete. Ale Ram Dass o "umění stárnout" vyprávět umí a rozhodně není na škodu si jeho pohled na problematiku, před kterou mnozí strkají hlavu do písku, přečíst.

Ram Dass (p)
americká, 1931 - 2019
2000  86%Psychedelie / Trilogie o halucinogenech
1996  83%Kniha nejen o duši
2008  88%Buď tady a teď: pamatuj
1994  82%Tanec života
2002  86%Stále tady : přijímání stárnutí, změn a smrti

Kniha Stále tady : přijímání stárnutí, změn a smrti je v