xena2711 xena2711 komentáře u knih

Děvčata z Firefly Lane Děvčata z Firefly Lane Kristin Hannah

Kristin Hannah je opravdu excelentní autorka. S každou knihou posunuje laťku výš a výš.. Překrásný příběh dvou kamarádek - Kate a Tully - od dětství až po dospělost. Konec jsem nečekala a přiznávám, že posledních 100 stránek jsem přes slzy skoro neviděla. 500 stránek strašně rychle uteklo, četla bych dál....Snad přeloží i volné pokračování. Kristin je moje srdcová záležitost. Určitě doporučuji přečíst.

13.08.2022 5 z 5

Ztracena v bílém šumu Ztracena v bílém šumu Javier Castillo

Ani špatný, ani dobrý - takový střed. Myšlenka pěkná, ale tak nějak utahaná ve všech směrech. Za to novinářka Miren byla skvělá. Těším se na další díly.

03.08.2022 4 z 5

Ve špatné rodině Ve špatné rodině Tarryn Fisher

Bohužel nevěrohodné od začátku do konce.

26.07.2022 3 z 5

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

Trochu jsem čekala víc. Podle hodnocení jsem možná četla jinou knihu:-) Ale konec to trochu vylepšil, ten byl neplánovaný. Max 4 hvězdy.

20.07.2022 4 z 5

Když Paříž spala Když Paříž spala Ruth Druart

Překrásný příběh z válečné a poválečné Paříže. Mateřská láska je neuvěřitelně velká a bez hranic. Určitě doporučuji.

20.07.2022 5 z 5

Nezvaný pár Nezvaný pár Sarah J. Naughton

Oddechová detektivka na léto, ve které byli všichni stále opilí:-)

20.07.2022 3 z 5

Nejistá oběť Nejistá oběť Claire McGowan

Takový průměrný thriller se spravedlivým koncem.

24.06.2022 3 z 5

Vražedné sklony Vražedné sklony Cass Green (p)

Příběh se četl dobře, ale dějově je slabší. Za mě se děj strašně táhnul a nemělo to takový spád. Nádherná obálka.

13.06.2022 4 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Naprosto dokonalé jako vždy. Vrah byl záhadou až do konce. Určitě doporučuji. Přečteno na jedno nadechnutí:-)

13.06.2022 5 z 5

Obhájce Obhájce Victor Methos

Třetí knížka od Victora Methose a zase velká spokojenost. Čtivé, skvěle psané, přečtené za večer. Těším se na další překlady, snad brzy. Doporučuji.

29.05.2022 5 z 5

Maminka vaří líp, miláčku Maminka vaří líp, miláčku Alena Jakoubková

Další oddechovka mezi psychothrillery.

26.05.2022 3 z 5

Za každou lží Za každou lží Christina McDonald

Jedno rodinné tajemství vedle druhého a nakonec všechny budete znát. Super čtivý thriller, který nedáte z ruky. Doporučuji a autorku dávám do oblíbených.

22.05.2022 5 z 5

Perfektní manželství Perfektní manželství Jeneva Rose

Tak si představuji správný thriller. Čtivý a tak do poloviny nepředvídatelný. A konec pobavil. Prostě perfektní manželství neexistuje:-) Doporučuji.

08.05.2022 5 z 5

Greenwich Park Greenwich Park Katherine Faulkner

Těšila jsem se na napínavý psychothriller, ale ten to určitě není. Zápletka nebyla špatná, ale za mě celkem nuda. Přesně jak píše Leena. Ale určitě zkusím další knihu této autorky.

02.05.2022 3 z 5

Nečistá hra Nečistá hra Victor Methos

Skvělý kousek z právnického prostředí. Advokátka Dani byla úžasná, proslovy u soudu neměly chybu:-) Bohužel je to ukázka korupce na úkor obžalovaného. Skvěle popsané procesy. Je vidět, že autor je právník. Doporučuji a těším se na další knihy.

27.04.2022 5 z 5

Vrahova žena Vrahova žena Victor Methos

Parádní thriller a já moc děkuji Jarušce-Šánce za tip. Autora přidávám do oblíbených. Skvělá zápletka, svižně napsáno a konec opravdu super. Doporučuji. A hned jdu na další knihu Nečistá hra.

21.04.2022 5 z 5

Samotářky Samotářky Barbora Šťastná

Silný příběh tří generací žen od padesátých let minulého století do nynější doby. Určitě stojí za přečtení, ale je to těžší námět k zamyšlení.

18.04.2022 4 z 5

Drahá ženo Drahá ženo Kimberly Belle

Od začátku jsem si myslela, že vím, o co tu jde. Ale omyl, autorka na konci opravdu překvapila. Pravda je, že do poloviny jsem se musela přemlouvat do čtení, nějak mě to nechytlo. Ale od půlky se to rozjelo a konec byl nečekaný.

17.04.2022 4 z 5

Manželské lži Manželské lži Kimberly Belle

Pěkné tajemství hned od začátku. Kniha se dobře četla, skvělá myšlenka, i když trochu předvídatelná.

15.04.2022 4 z 5

Třetí polovička Třetí polovička Carola Lovering

Nalákala mě krásná obálka, ta se opravdu povedla. Příběh byl bohužel předvídatelný skoro od začátku. Chtělo to více napětí. Za mě maximálně tři hvězdy.

13.04.2022 3 z 5