Vražedné sklony

Elliottovi k dokonalému životu po boku manželky chybí už jen vytoužené dítě. Anya se však z ničeho nic začne chovat divně a Elliottovi po ní druhého dne zbyde jen vzkaz, že se necítí dobře a že zůstane nějakou dobu u rodičů. Elliott má podezření, že Anya před ním něco tají, ale miluje ji a je odhodlaný jí pomoct. Do jejich života se však postupně začínají vracet lidé z Anyiny minulosti a čím víc se toho Elliott o své ženě dozvídá, tím méně si je jí i jejich vztahem jistý. Měl by ji chránit, nebo by si na ni měl dávat pozor? Co když je Anya úplně jiná, než jaká se celou dobu zdála?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486338/big_vrazedne-sklony-rBl-486338.jpg 3.740
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Killer Inside, 2019

Kniha Vražedné sklony

konicekbily

Nenáročný odpočinkový thriller nevybočuje z průměru. Mnohokrát už jinde použitou zápletku autorka neopatřila zajímavým dějem, přidala nejasný závěr a moc mne nepřekvapila a ani nenavnadila ke čtení dalšího svého výtvoru!

BlueTer

(+ SPOILER) No, na dovolenou to není špatné čtení. Příběh mě ale moc nebavil a vůbec jsem se nemohla začíst. Překvapilo mě že hlavním hrdinou je tentokrát muž, to bylo příjemné překvapení. A ten konec je taky docela zmatený, kdo teda odprásknul koho.

ArwenAragorn

60%

Celkem dobrý psychologický thriller, u kterého jsem poměrně brzy vytušila, o co půjde. Přestože je tam dost zvratů a překvapení, řadím ho k těm průměrným.
Hodně se mi líbí obálka.

cleopatra11

Musím říct, že za mě nuda, nevtáhlo mě to do děje.

Katania

Trochu tuctové, i když se mi líbilo, že je hlavní hrdina muž.

xena2711

Příběh se četl dobře, ale dějově je slabší. Za mě se děj strašně táhnul a nemělo to takový spád. Nádherná obálka.

DK197

KNIHA: Na začátek řeknu, že obálka je naprosto skvělá. Tajemná postava stojící v okně a všechno sladěné s ne tak často používanou oranžovou... To je naprosto boží práce, která člověka osloví hned, jak knížku uvidí. A co se děje týče, tak se mi to líbilo. Knížka patří k lehčím, nenáročným thrillerům, ale přesto mě autorka dokázala minimálně dvakrát překvapit. A hezky se to čte. Takže za mě dobrý.

Dresia

Vlastně nemám co vytknout, perfektně vystavený děj, ale něco jako by tomu chybělo. Sama v černém lese se mi líbilo víc.