Witta Witta komentáře u knih

Další skvělá Kingovka, která se čte opravdu jedním dechem.

07.08.2014 4 z 5

Nahý valčík Nahý valčík Dalibor Demel

Mně se to líbilo moc; super se to čte, čím víc jsem se blížil ke konci, tím méně jsem byl schopen se od příběhu odtrhnout. Někomu možná nemusí sednout autorův styl psaní, já jsem s tím problém neměl.

13.02.2021 5 z 5

Postýlková sbírka pohádek Postýlková sbírka pohádek Walt Disney

Moc hezká knížka. Děti ocení nejenom různorodé příběhy svých oblíbených hrdinů, ale i krásné disneyovské ilustrace.

12.04.2020 4 z 5

Dva a půl muže ve člunu Dva a půl muže ve člunu Nigel Williams

Knize moc neprospěly nekonečné autorovi poznámky, celkově průměr bez výraznějšího momentu.

10.03.2020 3 z 5

Freddie Mercury Freddie Mercury Peter Freestone

Kniha dost trpí nekonečnými popisy všeho možného (pokoje, kočky) + je znát, že ten člověk není spisovatel. Nejednou jsem se při čtení nudil, a to mám Freddieho celkem rád.

02.01.2020 3 z 5

O letadélku Káněti O letadélku Káněti Bohumil Říha

Známá kniha z dětství, teď když jsem jí četl synovi, přišla mi neuvěřitelně ubíjející, nejenom z důvodu dobových odkazů na družstevníky, atd.

23.09.2019 2 z 5

Fantastický pan Lišák Fantastický pan Lišák Roald Dahl

Hezky se to čte i v originále, klasická Dahlova odpočinkovka.

21.10.2018 4 z 5

Klub rváčů 2 Klub rváčů 2 Chuck Palahniuk

Nesedla mi zejména závěrečná část se vstupy autora. Nic co bych chtěl číst znovu, byť ta forma se mi líbila.

21.10.2018 2 z 5

Pláž Pláž Alex Garland

Pro mě osobně trochu moc psycho, celkem jsem se s tím pral..

20.07.2016 3 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Naprostá česká klasika, která přežije všechno. Nevím proč, ale ještě o něco víc mám rád film, což se moc často nestává.

Z pekla Z pekla Alan Moore

Skvělý komiks, který je zajímavý spíše obsahem než formou, i když ve světle nedávných zjištění je pravděpodobné, že skutečný vrah byl úplně někdo jiný než je zde předkládáno.

30.10.2014 4 z 5

Navzdory básník zpívá Navzdory básník zpívá Jarmila Loukotková

Asi nejlepší kniha Jarmily Loukotkové, alespoň z těch co jsem četl, čte se opravdu jedním dechem..

Večerní zprávy Večerní zprávy Arthur Hailey

Četl jsem ji dvakrát a pokaždé mě to utvrdilo v tom, že Arthur Hailey je výjimečný autor, který dokáže napsat skvělou knížku z jakéhokoliv prostředí. Pro mě osobně je to jedna z jeho nejlepších knih, která rozhodně figuruje v mých TOP 10.

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Další Kingova klasika, která se opět dostala do podvědomí díky skvěle natočenému filmu. Čte se to jedním dechem, oproti filmu má kniha ty výhody, že se dozvíte, alespoň ve zkratce, osudy většiny postav, což ve filmu chybí.

29.10.2014 5 z 5

To To Stephen King

Jak mám Stephena Kinga rád, dokonce si myslím, že některé jeho knihy, jsou nejlepší knihy, které jsem kdy četl, tak To mě nějak nevzalo, i přesto, že jsem se na knihu celkem těšil. Neumím to úplně vysvětlit, zřejmě jsem nebyl ve správné náladě, (i když u Kingových knih, težko říct, kdy je člověk ve správné náladě) každopádně jsem se do toho nedokázal pořádně žačíst.

11.02.2014 3 z 5